مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

خوب با این سیستم شما بهترین کارت رو هم بذاری (gtx580) در بهترین شرایط حداقل 60 یا 70 درصد از کاراییش میپره این از این.
با توجه به وضعیت سیستم پیشنهاد من اینه که به فکر کارت گرافیک نباشی و به فکر تعویض هر سه قطعه اصلی و بعدش کارت گرافیک باشی ، در مورد انتخاب کارت هم واسه یه همچین رزولوشنی یه کارتی مثل hd5770 یا gtx460 768mb کار شما رو خیلی خوب راه میندازه.(بعد از تعویض هر سه قطعه اصلی)
ممنون ازشما دوست عزیز.
پس میشه یه سیستم برام مشخص کنید؟به نظرتون 460 زیاد نیست؟آخه مانیتورم کوچیکه و منم فقط رزولشن 1024*768 میخوام.لطفا قیمتها رو هم بگید.ممنون.

خواهش
خوب شما بگو چقدر میخوای هزینه کنی تا بشه نظر داد ، خوب گفتم واسه یه همچین رزولوشنی و تو حالت high (با در نظر گرفتن استثناها مثل crysis یا metro 2033 و...) باید یه کارتی مثل 5770 یا gtx260 (که خدا بیامرزتش) یا gtx460 768mb رو در نظر بگیری.

آخرین ویرایش:
خواهش
خوب شما بگو چقدر میخوای هزینه کنی تا بشه نظر داد ، خوب گفتم واسه یه همچین رزولوشنی و تو حالت high (با در نظر گرفتن استثناها مثل crysis یا metro 2033 و...) باید یه کارتی مثل 5770 یا gtx260 (که خدا بیامرزتش) یا gtx460 768mb رو در نظر بگیری.
نه ممنون گرفتم قضیه از چه قراره!
راستش فکر می کردم فقط باید گرافیکمو ارتقا بدم گفتم تا 100 تومن بدم یه 9600 بگیرم ولی حالا تازه فهمیدم قضیه از چه قراره:دی
بازم ممنون.

Last edited by a moderator:
سلام. میشه یه سیستم با سی پی یو AMD به قیمت 800 هزار تومان معرفی کنید. همچنین یک سیستم با سی پی یو Intel به قیمت 800 هزار تومان معرفی کنید. برای استفاده داخل خونه AMD بهتره یا Intel؟ برای بازی نمیخام.(فقط کیس)

با سلام
چند سوال دارم
بهترین زمان برای خرید قطعات کی هست که قیمتها پایین باشه؟الان که قبل از عید هست بالاست؟
با ورود cpu های جدید intel ممکن هست قیمت cpuهایی نظیر 860 پایین بیاد این افت قیمت ایا تا قبل از عید اتفاق میفته و ممکنه مثلا به 30000 تومن برسه؟
در انتخاب motherboard مدلASUS P7H55-M/USB3 رو پیشنهاد دادین ایا مدل دیگری هم هست که با کمی بودجه بیشتر مبدل به انتخاب خیلی بهتری بشه یا بلعکس مثلا بودجه من 150 بود ایا اگر 155 باشه انتخاب به صرفه و بهتر باز هم برای من همینه یا 140؟(با توجه به اینکه من نیاز به sli یا crossfire،overclock ندارم)
در مورد power و ram هم لطف کنید راهنمایی بفرمایید با توجه به اینکه قرار هست 570 رو سیستم بسته بشه
بودجه واسه power و ram جداگانه بین 60-80
پیشاپیش از لطف دوستان سپاسگذارم
هیچ کس نمی تونه وضعیت بازار رو پیش بینی کنه، اما اینتل قراره در آینده قیمتها رو پایین بیاره و ممگنه قیمتهای نسل قبلی کاهش پیدا کنه،ولی اینجا نزدیک عید معمولا قطعات گرون میشن تا ارزون،

با 5 تومن بالاتر بردن بودجه ی مادربرد هم هیچ اتفاق خاصی نمی افته،برای رم که همون 4 گیگ و برای پاور هم یه مدل 580 وات به بالا پیشنهاد میشه.

سلام دوستان .
میخواستم یه سیستم خوب تا سقف 1 میل برام بنویسین . بعدش چه نوع مانیتوری بگیرم ؟ :دی نهایت خرج برا مانتیور 250 هست :دی

CPU:INTEL Core I5 760
RAM:2*2GB DDR3 1333
M/B:ASUS P7H55-M
VGA:Geforce 460 1GB DDR5
HDD:MAXTOR 500 GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:535W GREEN
CASE:GREEN INFINITY
که حدود 1030 تومن میشه

برا مانیتور هم می تونی SAMSUNG 2250/2270 رو انتخاب کنی.

درود
با400تومن بهترین کیسی که میشه جمع کردچیه(بدون dvdrw&case)

CPU:INTEL E7300
RAM:2*2GB PATRIOT DDR2
M/B:ASUS P5G41-M LE
VGA:9500 512DDR2
حدود 415 تومن میشه.

سلام. میشه یه سیستم با سی پی یو AMD به قیمت 800 هزار تومان معرفی کنید. همچنین یک سیستم با سی پی یو Intel به قیمت 800 هزار تومان معرفی کنید. برای استفاده داخل خونه AMD بهتره یا Intel؟ برای بازی نمیخام.(فقط کیس)
این AMD با 780 تومن:

CPU:AMD PHENOM II X4 945
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3 1333
M/B:ASUS M4A77TD
VGA:ASUS GEFORCE GTS 450 1GB DDR5
HDD:SEAGATE 500GB 7200.12
POWER:GREEN 535B+
CASE:GREEN MAGNUM2

اینم Intel با 780 تومن:

CPU:INTEL Core I5 760
RAM:2*2GB DDR3 1333 Adata
M/B:ASUS P7H55-M
VGA:9500GT 1GB DDR3
CASE:GREEN MAGNUM2

هردوتا خوبن با این بودجه.اما اگه برای کار خاصی نمی خوای اینتل بهتره.

• Like
Reactions: Daedalus
هیچ کس نمی تونه وضعیت بازار رو پیش بینی کنه، اما اینتل قراره در آینده قیمتها رو پایین بیاره و ممگنه قیمتهای نسل قبلی کاهش پیدا کنه،ولی اینجا نزدیک عید معمولا قطعات گرون میشن تا ارزون،

با 5 تومن بالاتر بردن بودجه ی مادربرد هم هیچ اتفاق خاصی نمی افته،برای رم که همون 4 گیگ و برای پاور هم یه مدل 580 وات به بالا پیشنهاد میشه.
با تشکر فراوان
دوست عزیز
در حال حاضر قیمتها خوب هستن؟یا صعودی شدن؟
این motherboard usb3 هست؟و الان در بازار هست؟
در مورد رم و پاور مدل دقیق با قیمت حدودی رو بفرمایید
سپاسگذارم

با تشکر فراوان
دوست عزیز
در حال حاضر قیمتها خوب هستن؟یا صعودی شدن؟
این motherboard usb3 هست؟و الان در بازار هست؟
سپاسگذارم
فعلا که قیمتها ثبات دارن و حتی قیمت DDR3 هم تا 40 درصد کاهش پیدا کرده

مادربردهای USB 3.0 هم خیلی وقته در تمام رده ها وجود دارن و معمول شدن.

فعلا که قیمتها ثبات دارن و حتی قیمت DDR3 هم تا 40 درصد کاهش پیدا کرده

مادربردهای USB 3.0 هم خیلی وقته در تمام رده ها وجود دارن و معمول شدن.

سپاسگذارم
با سپاس فراوان شرمنده
سوالی در مورد رم و پاور هم داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس فراوان شرمنده
سوالی در مورد رم و پاور هم داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید
برای رم می تونی CORSAIR DDR3 1600 4GB XMS3 رو انتخاب کنی حدود 85 تومنه
برای پاور هم 535A از GREEN رو می تونی بخری با قیمت65 تومن.

سلام.یکی از دوستان فقط واسه دیدن فیلم hdرو کامپیوتر میخواد سیستم خودشو ارتقاء بده .مادر بردشم گیگابایت مدل945pl هستش.بوجه شم 500 هزار تومانه.به هیچ وجهم واسه کاره دیگه ازش استفاده نمی کنه.
با تشکر از دوستانی که این تاپیک رو روپا نگه میدارن:x

سلام.یکی از دوستان فقط واسه دیدن فیلم hdرو کامپیوتر میخواد سیستم خودشو ارتقاء بده .مادر بردشم گیگابایت مدل945pl هستش.بوجه شم 500 هزار تومانه.به هیچ وجهم واسه کاره دیگه ازش استفاده نمی کنه.
با تشکر از دوستانی که این تاپیک رو روپا نگه میدارن:x
مدل CPU رو نگفتی، اما برای دیدن فیلم HD به احتمال زیاد احتیاج به ارتقای چیزی نداره و کافیه فقط یه کارت گرافیک مناسب داشته باشه،

یه کارت ATI 5670 یا GT 240 هم می تونه براحتی از پس اجرای فیلمای HD بربیاد،(بشرط اینکه نرم افزار پخش فیلم برای استفاده از GPU بهینه شده باشه و آخرین نسخه باشه، مثل Power DVD)بیشتر از 120 تومن هم قیمت ندارن.

درود
دوستان می خوام یک D-Link Wireless بخرم چه مدلی بهتر هست روتر هم داشته باشه
دقیقا مشخص نیست که شما کارت شبکه بیسیم میخوای یا مودم بیسیم ، در هر صورت بگو دقیقا چی میخوای+بودجه ای که واسه خرید کنار گذاشتی.
Ye system ba gheymat 700 bara gaming moarefi konin
اول از همه لطف کن فارسی تایپ کن تا ما شرمنده شما نشیم دوم این پیشنهاد من هستش (کیس) :

CPU : intel i3 540
RAM : a-data gaming se 4gb 2*2gb ddr3 1333
MAIN : asus p7p55d-le
VGA : zotac gts450 1gb
HDD : seagate 500gb 16mb
ODD : samsung 22x sata
POWER : green gp535a
CASE : green magnum 2

حدودا 705 710 تومن در میاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن