مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چه مدل هدستی پیشنهاد می کنید برای استفاده گیمینگ PC , Ps 4 . Xbox one ترجیها با سه تاش مچ باشه و قابلیت 7.1 خیلی واسم مهمه که رو کنسولها فعال باشه.

Razer Kraken 7.1 Chroma Headset
یا مدل معمولیش چطوره؟؟؟
انتخاب که فراوونه، مهم بودجه شماس و اینکه به کدوم ها دسترسی دارید. اونی هم که گفتید آره چیز خوبیه، ولی من با توجه به تجربه افتضاح که با هدست سیم دار داشتم بگم که بیسیم بگیرید بهتره.
راستی خیلی هم گیر 7.1 بودن نباش، توی هدست 7.1 واقعی نداریم.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
انتخاب که فراوونه، مهم بودجه شماس و اینکه به کدوم ها دسترسی دارید. اونی هم که گفتید آره چیز خوبیه، ولی من با توجه به تجربه افتضاح که با هدست سیم دار داشتم بگم که بیسیم بگیرید بهتره.
راستی خیلی هم گیر 7.1 بودن نباش، توی هدست 7.1 واقعی نداریم.
بودجه ی ثابتی رو در نظر نگرفتم ولی اینکه کامل دو تا کنسول نسل بعد رو همراه با PC پوشش بده مهمه فضای زیادی برای اسپیکر 7.1 ندارم واسه همین دوست داشتم هدستم ساپورت کنه. هدست هایی مثل Tiamat خیلی جذاب به نظر میرسن ولی فکر کنم بیشتر کاراییشون با درگاه USB باشه که مناسب کنسول نیست . هدست وایرلس تو رنج زیر 500 چیز مناسبی هست با مشخصات مد نظر من؟؟
اگر نه تو چه رنج قیمت موجود ؟؟؟
دسترسی هم که متاسفانه فقط به بازار داخلی دارم ... ایرانم برندایی مثل Razor , Logitech تنوع خوبی دارن مثلا Turtle Beach تا الان ندیدم اصلا..

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بودجه ی ثابتی رو در نظر نگرفتم ولی اینکه کامل دو تا کنسول نسل بعد رو همراه با PC پوشش بده مهمه فضای زیادی برای اسپیکر 7.1 ندارم واسه همین دوست داشتم هدستم ساپورت کنه. هدست هایی مثل Tiamat خیلی جذاب به نظر میرسن ولی فکر کنم بیشتر کاراییشون با درگاه USB باشه که مناسب کنسول نیست . هدست وایرلس تو رنج زیر 500 چیز مناسبی هست با مشخصات مد نظر من؟؟
اگر نه تو چه رنج قیمت موجود ؟؟؟
دسترسی هم که متاسفانه فقط به بازار داخلی دارم ... ایرانم برندایی مثل Razor , Logitech تنوع خوبی دارن مثلا Tertle Beach تا الان ندیدم اصلا..
آره Razer اونی که با USB کار میکنه تا اونجا که می دونم با PS4 جواب میده، واسه X1 رو نمی دونم، فکر نکنم. از برند Logitech هم فکر نکنم چیزی داشته باشه که هم به کنسول ها بخوره هم به PC، یکی هست G930 که خوبه ولی بازم فقط USb هست.
شما اگر واسه هر سه تا می خوای به نظر من به headset ای نیاز داری که خروجی Optical داشته باشه. اونجوری رو همه چیز کار میده. متاسفانه یکی از بهترین برند ها واسه این کار Turtle Beach هست که مدل های زیاد تو رنج قیمت مختلفی داره...شما فعلا برو یه آمار بگیر ببین چیا پیدا می کنی و تاکید کن که در صورت امکان Optical داشته باشه، بعد میشه راهنمایی کرد.
من خودم این رو داشتم:
sm-view.jpg

بدک نبود، ولی بعد از تقریبا دو سال زپرت سیمش در اومد، دیگه امکان نداره سیم دار بگیرم! الان این رو دارم:
79-459-014-TS

واسه PS4 هست ولی با یه Blutooth dungle رو pc هم کار میده. کیفیت صداش اون قبلی رو که داشتم قورت میده، خیلی رو سر راحت تره و از همه مهمتر، بیسیم هست.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
@aiat_gamer
مدل اوپتیک دار چیزی پیدا نکردم ...
نظرت راجب هدست های خود سونی یا مایکروسافت چیه؟؟؟
فکر کنم باید دنبال مدل های base station دار بگردم مثل
Logitech F540 Wireless Gaming Headset PC/ XBOX 360 / PS3

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
@aiat_gamer
مدل اوپتیک دار چیزی پیدا نکردم ...
نظرت راجب هدست های خود سونی یا مایکروسافت چیه؟؟؟
فکر کنم باید دنبال مدل های base station دار بگردم مثل
Logitech F540 Wireless Gaming Headset PC/ XBOX 360 / PS3

هدست سوني كه چيز خوبيه ولي خوب به x1 نمي خوره! اين يكي هم كه گفتي خوبه ببين گيرت مياد و چنده.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
@aiat_gamer
F540 به قیمت 445 گیر میاد
هدست گلد سونی هم به قیمت 360
گلد رو با تهیه دانگل کنترلر Xbox One میشه بش وصل کرد . به Pc هم که وصل میشه. فقط از لحاظ کیفیت صدا نمیدونم کدوم برتری داره!!!

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام یک هدست خوب میخوام زیر 400
هدف هم فیلم دیدن با pc
موزیک گوش دادن با pc و گوشی
و همچنین کارایی اصلیش هم ps4 باش بازی کنم کلا یک چیز همه فن حریف میخوام!!!
هدست گلد سونی چطوره؟؟
مدل بهتری هست از این؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
@aiat_gamer
F540 به قیمت 445 گیر میاد
هدست گلد سونی هم به قیمت 360
گلد رو با تهیه دانگل کنترلر Xbox One میشه بش وصل کرد . به Pc هم که وصل میشه. فقط از لحاظ کیفیت صدا نمیدونم کدوم برتری داره!!!
والا خیلی سخته بگی کدوم بهتره دقیقا! تا اونجا که من می دونم تقریبا یکین. فکر کنم مال سونی رو بگیری بهتر باشه، جدید تره.

- - -ویرایش - - -

سلام یک هدست خوب میخوام زیر 400
هدف هم فیلم دیدن با pc
موزیک گوش دادن با pc و گوشی
و همچنین کارایی اصلیش هم ps4 باش بازی کنم کلا یک چیز همه فن حریف میخوام!!!
هدست گلد سونی چطوره؟؟
مدل بهتری هست از این؟
معلومه که هست ولی قیمت مهمه و اینکه اصلا گیرت بیاد یا نه! همون رو بگیری بهتره.

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
سلام.نظرتون راجع به Razer Kraken 7.1 Chroma چیه؟
به نظرتون واسه موزیک و گیم خوبه؟
بهتر از این توی این رنج قیمت پیدا میشه؟بیشتر واسه گیم میخوام.

payamrising

کاربر سایت
Jun 5, 2013
30
نام
payam
سلام.نظرتون راجع به Razer Kraken 7.1 Chroma چیه؟
به نظرتون واسه موزیک و گیم خوبه؟
بهتر از این توی این رنج قیمت پیدا میشه؟بیشتر واسه گیم میخوام.

موزیک اگر فقط برای PC مد نظرت هست مشکلی نیست ولی چون از رابط USB استفاده میکنه غیر از PC , Laptop ( احتمالا PS4 به صورت استریو ونه 7.1)
برای دستگاه های پرتابل نمی تونی استفاده کنی. تو این رنج قیمت باید دید چه قابلیتی مهمه براتون؟؟ اگر 7.1 مهم نباشه هدست های استریو خوب زیادی برای پیشنهاد هستن.

آخرین ویرایش:

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام دوستان من میخوام یه هدفون مخصوص گیم و موسیقی بگیرم و برای من کیفیت صدا مهم تر از حجم صداست خودم بین دو مدل زیر موندم لطفا اول بگید خودتون چه هدفونی پیشنهاد میکنید و دوما بگید بین دل های زیر کدوم رو ترجیح میدید دو مدل انتخابی من
ریزر الکترا و ریزر کراکن هست

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
سلام دوستان من میخوام یه هدفون مخصوص گیم و موسیقی بگیرم و برای من کیفیت صدا مهم تر از حجم صداست خودم بین دو مدل زیر موندم لطفا اول بگید خودتون چه هدفونی پیشنهاد میکنید و دوما بگید بین دل های زیر کدوم رو ترجیح میدید دو مدل انتخابی من
ریزر الکترا و ریزر کراکن هست
مدل کراکن باس قویتری داره و برای گیم مناسب تر و الکترا احتمالا تفکیک صدای بهتری داره و مخصوص موزیک . شما باید اولویت کاربرد تون رو مشخص کنید.
من هدست پیشنهادیم اگر محدودیت بودجه ندارید [SteelSeries Siberia V2 Cross Platform Headset] وگرنه تو همون رنج قیمت کراکن انتخاب خوبیه..

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام:) یه مقدار راهنمایی میخواستم
به عنوان شروع:

1- هدست تا حدودای 400 چی معرفی میکنین؟ (برا گیم و فیلم با پی سی فقط)

2- مدلهایی که قابلیت تنظیم صدا ندارن برا هدست نقطه ضعف محسوب نمیشه؟! مثل Razer Kraken 7.1 Chroma

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
سلام:) یه مقدار راهنمایی میخواستم
به عنوان شروع:

1- هدست تا حدودای 400 چی معرفی میکنین؟ (برا گیم و فیلم با پی سی فقط)

2- مدلهایی که قابلیت تنظیم صدا ندارن برا هدست نقطه ضعف محسوب نمیشه؟! مثل Razer Kraken 7.1 Chroma

همون مدلی که اشاره کردی خوبه البته USB هست و فقط قابل استفاده در PC ( احتمالا PS4 )
مدل های دیگه هم از برندای دیگه میشه Sennheiser HD 429s Over Ear Headsetرو پیشنهاد کرد و از خود Razer هم
Razer BlackShark Gaming Headsetرو که دیزاین خاصی داره و هد فون هم به راحتی جدا میشه پیشنهاد میکنم . تو این رنج تفکیک صدای Sennheiser بهتره و از لحاظ قدرت بیس Razer که بیشتر مناسب گیم هست تا موزیک بحث کنترل صدا و انتخاب بین بیس و تفکیک دقیقا به خودتون بستگی داره و سلیقه ای .
اگرم بودجتون قابل ارتقا تا ۵۷۰ تومن هست هم که بدون شک SteelSeries Siberia V2 Cross Platform Headset

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر