مشاوره در امر خرید مانیتور

martik

کاربر سایت
May 26, 2012
59
سلام دوستان
اولا یه توضیحی در مورد بحث 5ms بدم من خودم lg 23 اینچ ips دارم تا حالا چنین چیزی رو احساس نکردم که مثلا تار بشه ضمنا اگه تار هم بشه بابا ملت کلی هزینه میکنن و کارت گرافیک رو ارتقا بدن که گزینه motion blur رو بتونن روشن کنن :d گرچه باز تکرار میکنم که من مشکلی تار شدن ندارم و فقط هم بازی میکنم !
دوما یه سوال دارم و تاحدودی اطلاع رسانی دارم : مونیتورهای LG 23 اینچ IPS یه گزینه دارن به اسم SUPER+RESOLOTION که تا 4 درجه میشه تنظیمش کرد من سوالم اینه که آیا این گزینه رو باید روشن کرد موقع بازی یا نه ؟ وقتی روشنش میکنی و بالا میبریش جزییات تصویر بیش از حد زیاد میشه ( موهای صورت کاراکتر بازی رو هم می تونی ببینی ) ولی یه مقدار تصویر شارپ میشه ( انگار ANtialsiasing کم میشه !! ) من خاموشش کردم میخواستم دوستان نظرشون رو بگم اگه استفاده کردن ؟

martik

کاربر سایت
May 26, 2012
59
سلام

دوستانی که مانیتور ips ایسوس دارند ایا زمان پاسخ گویی 5ms سایه ای در حرکت های سریع میندازه؟

سلام دوستان
اولا یه توضیحی در مورد بحث 5ms بدم من خودم lg 23 اینچ ips دارم تا حالا چنین چیزی رو احساس نکردم که مثلا تار بشه ضمنا اگه تار هم بشه بابا ملت کلی هزینه میکنن و کارت گرافیک رو ارتقا بدن که گزینه motion blur رو بتونن روشن کنن :d گرچه باز تکرار میکنم که من مشکلی تار شدن ندارم و فقط هم بازی میکنم !
دوما یه سوال دارم و تاحدودی اطلاع رسانی دارم : مونیتورهای LG 23 اینچ IPS یه گزینه دارن به اسم SUPER+RESOLOTION که تا 4 درجه میشه تنظیمش کرد من سوالم اینه که آیا این گزینه رو باید روشن کرد موقع بازی یا نه ؟ وقتی روشنش میکنی و بالا میبریش جزییات تصویر بیش از حد زیاد میشه ( موهای صورت کاراکتر بازی رو هم می تونی ببینی ) ولی یه مقدار تصویر شارپ میشه ( انگار ANtialsiasing کم میشه !! ) من خاموشش کردم میخواستم دوستان نظرشون رو بگم اگه استفاده کردن ؟

martik

کاربر سایت
May 26, 2012
59
سلام دوستان

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
303
سلام
یه سوال داشتم
تا سقف ۵۰۰ تومن بهترین مانیتوری ک میتونم پیدا کنم که ورودی hdmi داشته باشه چیه ؟ اصلا تو رزولیشن ۱۶۰۰*۹۰۰ مانیتوری هست ک hdmi بخوره ؟؟؟
بودجه م کمه متاسفانه میخوام هم کنسول هم pc وصل کنم اگه جواب بدین ممنون میشم

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام
یه سوال داشتم
تا سقف ۵۰۰ تومن بهترین مانیتوری ک میتونم پیدا کنم که ورودی hdmi داشته باشه چیه ؟ اصلا تو رزولیشن ۱۶۰۰*۹۰۰ مانیتوری هست ک hdmi بخوره ؟؟؟
بودجه م کمه متاسفانه میخوام هم کنسول هم pc وصل کنم اگه جواب بدین ممنون میشم

یه مدل ایکسویژن هست فول اچدی و مناسب از هرجهت رو کاغذ،تو عمل نمیدونم
امکاناتم زیاد داره

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk 4 Beta

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
500
سلام
دوستان قصد خرید یک مانیتور دارم نظرم روی
ASUS VX239H AH-IPS LED Monitor هست بیشترین کاربرد هم برای گیم و وب گردی هست در ضمن می خواستم xbox360 را هم به ان وصل کنم وگرا فیک هم geforc 750 ti هست وبه خوبی روی این مانیتور جواب می دهد

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
سلام
دوستان قصد خرید یک مانیتور دارم نظرم روی
ASUS VX239H AH-IPS LED Monitor هست بیشترین کاربرد هم برای گیم و وب گردی هست در ضمن می خواستم xbox360 را هم به ان وصل کنم وگرا فیک هم geforc 750 ti هست وبه خوبی روی این مانیتور جواب می دهد

سلام. دوست عزیز شما می تونید با پرداخت هزینه کمتر مانیتور ASUS VX238H رو تهیه کنید که به دلیل داشتن زمان پاسخگویی کمتر از مانیتور خودتون ، برای گیم مناسب تر هست .

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
با سلام من مانیتورم LCD Sumsong 22 inch هست میخوام LED بگیرم ، عمده مشکلمم توی گیم قسمتهایی هست که صحنه تاریکه و هیچی نمیشه تشخصی داد حتی اگه روشنایی رو روی 100 هم میذارم بازم تصویری که میگیرم آزار دهنده هست، حالا یه سامسونگ بهم پیشنهاد شده که کلا DVI نداره و فقط HDMI داره، یه نفر هم بهم گفته که سرعت پخش تصویر DVI بیشتر از HDMI هست، حال کلا موندم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
دورد دوستان
در انتخاب بین دو مدل مانیتور ASUS VX238H و SAMSUNG SD595 گیر کردم . هدف تماشای فیلم و بازی کردنه
مدل ایسوس زمان پاسخش 1میلی ثانیه هست اما شنیدم پنلهاش به شدت خرابی داره
مدل سامسونگ 5میلی ثانیه هست زمان پاسخس اما کیفیت رنگها و تکنولوژی بکار رفته توش خیلی به روز تره .
کلا موندم الان چیکار کنم

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام یک مانیتور میخوام بگیرم تا 700
اصلا برندش برام مهم نی فقط کیفیتش خوب باشه و تصویر خوبی در اختیار بزاره!!!
و یک سوال دیگه؟؟؟ این دو مانیتور چه فرقی با هم دارن؟؟
http://lioncomputer....LS LED Monitor/
http://lioncomputer....LS LED Monitor/
هر چی گشتم تفاوتی پیدا نکردم
sad.gif

بعد یک مانیتور مثل اینها خیلی تو کیفیت گیم فرق میازره با مثلا 2043 سامسونگ؟؟
این http://www.tehnomani...or-2043-sn.html
گرافیک احتمالی اگه خدا بخواد ایشالله یا 770 یا r9 280x
حالا چقدر فرق ایجاد میکنه؟؟؟

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بچه ها کسی نظرش درباره https://www.asus.com/Monitors_Projectors/MX239H/ چیه؟
یه تکنولوژی Tracert Free نوشته داره که باعث میشه از تاری تصاویر جلوگیری کنه؟ این خوبه بگیریم یا همون VN24 ؟ من دوستم یه VX23 گرفته من واقعا شیفته ی رنگ آمیزیش شدم که IPS هم هست اصلا تغییر نمیکنه! نمیدونم میترسم VN24 بگیرم بره رو اعصابم؟ و بازم میترسم تار بودن که میگین توی 5 میلی ثانیه هست هم بره رو اعصابم! ولی این MX ماجراش کسی میدونه چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر