مشاوره در امر خرید مانیتور

• Thread starter Thread starter test84
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
گرافیکم gtx 760 2gb .. برای شوترهای اول شخص ؟؟ یعنی واسه غیر از اینا حال نمیده ؟ مناسب نیست ؟؟

بین این و ایسوس کدومو پیشنهاد میدین ؟

لینکو ببینین : Asus 24 Inch WideScreen 3D capable Gaming Monitor [VG248QE] price, review and buy in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq

فرقی ندارن دو تاییشون یک مشخصات دارن
شوتر های اول شخص مثل فارکری کرایسیس بتل کانتر و غیره چون بازیهای سریعی هستن بیشتر برای اینها خوبه وگرنه بازی های rpg و ورزشی و غیره زیاد مهم نیست چون بازی های سریعی نیستن
به نظر من گرافیکتون رو ارتقا بدین بهتره تا همچین مانیتوری رو 1600 پول بدین تقریبا پول دو تا مانیتوره
من اگه جای شما بودم گرافیکم رو به 970 ارتقا میدادم و یک مانیتور 24 یا 23 اینچ میگرفتم با نصف این قیمت مثل asus vx248h یا lg23mp65hq
گرافیک 760 تقریبا نمیتونه بازیهای سنگین رو روی فول اچ دی الترا با فریم مناسب حدود 60 فریم اجرا کنه
نظرت در مورد این مانیتور چیه LG 29UM65: 29” Class 21:9 UltraWide™ IPS Monitor (29.0" Diagonal) | LG USA با گارانتی مادیران 1 میلیون قیمتش هست فقط هم ال جی تولید میکنه ایسوس همین رو از ال جی پنلش رو میخره تو ایران میفروشه 1.8 میلیون یه حالت خاصی داره با یه 970 گیگا عالی میشه

سلام
مانیتور میخوام واسه گیم
بین سامسونگ ۲۲۸۵ پلاس موندم و ایکس ویزن ۲۲a۲۰
ایکس ویزن ۱۰۰ ارزون تر ر میاد واسم و قبلا داشتمش و ایرادی نداشت . این سامسونگ رو کسی داشته؟ راضی بوده ؟

سلام به دوستا و کارشناسای عزیز
ممنون میشم یک مانیتور سه بعدی خوب بهم معرفی کنید قصدم بیشتر واس دیدن فیلم هست
بازم ممنون

سلام دوستان مانیتور samsung D595plus برای فیلم و بازی مناسبه ؟ تو اینترنت که چیز بدی ازش نشنیدم ولی خواستم مطمئن بشم
مانیتورهای ایسوس چطورن؟ شنیدم خراب پنل زیاد توشون دیده میشه . وضع گارانتیشون چطوره؟
بین دو مدل vx248h و vn247h کدوم.بهتره ؟ روی کامشابهن
مدلها و برندهای دیگه تا 800هزار تومان چی میتونم بگیرم ؟
زاویه دید و قابل تغییر بودن زاویه پنل هم برام مهمه اما کیفیت و راندمان برام ارجحیت داره .
نیاز به پورت اضافی hdmi هم هستم تا اگر در آینده کنسول خریدم بتونم همزمان با کیس بهش وصل کنم
با تشکر

آخرین ویرایش:
سلام دوستان مانیتور samsung D595plus برای فیلم و بازی مناسبه ؟ تو اینترنت که چیز بدی ازش نشنیدم ولی خواستم مطمئن بشم
مانیتورهای ایسوس چطورن؟ شنیدم خراب پنل زیاد توشون دیده میشه . وضع گارانتیشون چطوره؟
بین دو مدل vx248h و vn247h کدوم.بهتره ؟ روی کامشابهن
مدلها و برندهای دیگه تا 800هزار تومان چی میتونم بگیرم ؟
زاویه دید و قابل تغییر بودن زاویه پنل هم برام مهمه اما کیفیت و راندمان برام ارجحیت داره .
نیاز به پورت اضافی hdmi هم هستم تا اگر در آینده کنسول خریدم بتونم همزمان با کیس بهش وصل کنم
با تشکر

ایسوس اصلا نخر ! باو من خریدم همین مدل vn247h رو همین طور هی پیکسل میسوزوند و پنل هم بد داغ میکرد ! دادم گارانتی پنل عوض کنه اصلا فوق العاده بودن :دی زدن قاب دور مانیتور رو شکوندن ، پنل لق میزنه الکی الکی ، به طرز وحشتناک تر از قبل داغ میکنه ! یعنی افتضاحه این گارانتی ویستا :دی
سال پیش این حرفو زدم همه گفتن راضین و فقط من این طوری شدم ! ولی 7 نفر رو سراغ دارم که همین مانیتور رو داشتن با همین مشکل پنل :|
خلاصه فقط باید سامسونگ بخری :)

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان تا مرز 600 ت یک مانیتور خوب برای بازی و همچنین مانیتوری که چشمو در نیاره (برای استفاده طولانی) چیا هستن؟

الان من خودم سامسونگ دارم مدل s23b575v plus که فوق العادس این ! سال پیش گرفتم 650 تومن اگه الان پیدا شه خیلی خوبه . دو تا ورودی hdmi داره و 23 اینچه . اسپیکر داره و یه خروجی هم داره برای صدا که اگه نخواستی از اسپیکر خود مانیتور استفاده کنی وصلش کنی به هندزفری یا یه اسپیکر جداگانه !
به جز این یه مانیتور دیگه هم هست تعریفشو شنیدم .
[h=1]X-Vision LE-22D40 - 22" TV LED[/h]

ایسوس اصلا نخر ! باو من خریدم همین مدل vn247h رو همین طور هی پیکسل میسوزوند و پنل هم بد داغ میکرد ! دادم گارانتی پنل عوض کنه اصلا فوق العاده بودن :دی زدن قاب دور مانیتور رو شکوندن ، پنل لق میزنه الکی الکی ، به طرز وحشتناک تر از قبل داغ میکنه ! یعنی افتضاحه این گارانتی ویستا :دی
سال پیش این حرفو زدم همه گفتن راضین و فقط من این طوری شدم ! ولی 7 نفر رو سراغ دارم که همین مانیتور رو داشتن با همین مشکل پنل :|
خلاصه فقط باید سامسونگ بخری :)

- - -ویرایش - - -

الان من خودم سامسونگ دارم مدل s23b575v plus که فوق العادس این ! سال پیش گرفتم 650 تومن اگه الان پیدا شه خیلی خوبه . دو تا ورودی hdmi داره و 23 اینچه . اسپیکر داره و یه خروجی هم داره برای صدا که اگه نخواستی از اسپیکر خود مانیتور استفاده کنی وصلش کنی به هندزفری یا یه اسپیکر جداگانه !
به جز این یه مانیتور دیگه هم هست تعریفشو شنیدم .
[h=1]X-Vision LE-22D40 - 22" TV LED[/h]
از سامسونگ و ال جی دیگه چ مدلهایی پیشنهاد میکنی ؟
LED 24 اینچ با دو تا HDMI و ترجیحا دارای اسپیکر برای خرید کنسول در آینده ( نبود هم اصراری نیست ) اما Response Time میخوام کم باشه و کیفیت تصویر و کنتراست بالا باشه
مدل فعلی خودت مناسبه اما کنتراستش 1000:1 هستش . مانیتور فعلی من که 768*1360 هستش کنتراستش 5000:1ـه .
اما اون Mega DCR هستش و مال من Dynamic . نمیدونم شاید فرق میکنن . این اعداد و پیشوندشون رو نفهمیدم

آخرین ویرایش:
از سامسونگ و ال جی دیگه چ مدلهایی پیشنهاد میکنی ؟
LED 24 اینچ با دو تا HDMI و ترجیحا دارای اسپیکر برای خرید کنسول در آینده ( نبود هم اصراری نیست ) اما Response Time میخوام کم باشه و کیفیت تصویر و کنتراست بالا باشه
مدل فعلی خودت مناسبه اما کنتراستش 1000:1 هستش . مانیتور فعلی من که 768*1360 هستش کنتراستش 5000:1ـه .
اما اون Mega DCR هستش و مال من Dynamic . نمیدونم شاید فرق میکنن . این اعداد و پیشوندشون رو نفهمیدم

Samsung Full HD S24D595 Plus PLS

Samsung Full HD S24D395 Plus PLS

بین این دوتا کدوم بهترن؟ اصلن مانیتورای خوبی هستند؟ دو فاکتور اصلی : گیم و بیشتر از اون به چشم آسیب نزنه. مانیتور خودم قدیمیه (جز اولین lcd ها) الان 5 دقیقه باهاش کارکنم چشمام میپکن.

[h=1]Asus VS248H LED[/h]
[h=1]X.Vision 2020TMU LED[/h]

بین این دوتا کدوم بهترن؟ اصلن مانیتورای خوبی هستند؟ دو فاکتور اصلی : گیم و بیشتر از اون به چشم آسیب نزنه. مانیتور خودم قدیمیه (جز اولین lcd ها) الان 5 دقیقه باهاش کارکنم چشمام میپکن.

Asus VS248H LED

X.Vision 2020TMU LED

اصلا این دو مانیتور تو یک رنج قیمتی نیستن که بخواید با هم مقایسشون کنید. اون ایسوس 24 اینچه با پنل IPS. اون مدل X.Vision بیست اینچه با رزولوشن پایین 1600x900. چقدر می خواید هزینه کنید برای خرید؟

اصلا این دو مانیتور تو یک رنج قیمتی نیستن که بخواید با هم مقایسشون کنید. اون ایسوس 24 اینچه با پنل IPS. اون مدل X.Vision بیست اینچه با رزولوشن پایین 1600x900. چقدر می خواید هزینه کنید برای خرید؟

هزینه خیلی مهم نیست(اما خوب خیلی هم بالا نباشه:d) . فقط بهترین مدل موجود برای گیم و دوام و مهمتر از همه برای چشم. خیلی برام مهمه که نورش اذیت نکنه. ظاهرا میگن ایسوس زود به فنا میره. ؟

ابعاد هم از 19 تا 22 البته اگه مانیتور واقعا خوبی که 24 باشه هم بود مسعله ای نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or