مشاوره در امر خرید مانیتور

• Thread starter Thread starter test84
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
امکانات بیمصرف منظورم اسپیکر داخلی و تونر و.... اینا هستش خب من اسپیکر دارم نیازی به جدید یا اضافه ندارم خب این میشه بیمصرف یا مثلا امکان نصب به دیوار.... اقا من مونیتور بگیرم که رو دیوار نصبش کنم؟؟ که چی بشه؟ میز کامپیوتر دارم میخوام مونیتور رو میز باشه نه رو دیوار بعضی ها پورتهای دیگه ای دارن مثلا یو اس بی مادربورد من 12 یو اس بی داره که 4 تای اون ورزن 3 هستن من قبلا هم گفتم یک مونیتور میخوام در سطح همین اف 700 پی خب اف 700 پی چیه رزولوشن بالا رفرش ریت بالا کیفیت تصویر خیلی خوبی داره تو این بازه من اون 2 مدل رو پیدا کردم بعد گشتم که کجا دارن که بخرم بعد فهمیدم اونا خیلی وقته یعنی حدود 2 ساله پیش تموم شدن الان تو بازار نیست یا خیلی کم میشه پیدا کرد منم قبلا نوشته بودم امکانات اضافی بدردم نمیخوره الان بعضی مدلها از این چیزها توشون هست و بهمین خاطر گرونترن اون چیزایی که شما گفتید جزو قواعد اصلی یک مونیتوره چطور اونارو بعنوان بیمصرف میخواید معرفی کنید؟ خب معلوم شد که بخاطر سقف بودجه من اونا رو معرفی کرده بودید که حدسم درست بود خب با این اوضاع عجیب و غریب فعلا از خیر مونیتور گذشتم

امکانات بیمصرف منظورم اسپیکر داخلی و تونر و.... اینا هستش خب من اسپیکر دارم نیازی به جدید یا اضافه ندارم خب این میشه بیمصرف یا مثلا امکان نصب به دیوار.... اقا من مونیتور بگیرم که رو دیوار نصبش کنم؟؟ که چی بشه؟ میز کامپیوتر دارم میخوام مونیتور رو میز باشه نه رو دیوار بعضی ها پورتهای دیگه ای دارن مثلا یو اس بی مادربورد من 12 یو اس بی داره که 4 تای اون ورزن 3 هستن من قبلا هم گفتم یک مونیتور میخوام در سطح همین اف 700 پی خب اف 700 پی چیه رزولوشن بالا رفرش ریت بالا کیفیت تصویر خیلی خوبی داره تو این بازه من اون 2 مدل رو پیدا کردم بعد گشتم که کجا دارن که بخرم بعد فهمیدم اونا خیلی وقته یعنی حدود 2 ساله پیش تموم شدن الان تو بازار نیست یا خیلی کم میشه پیدا کرد منم قبلا نوشته بودم امکانات اضافی بدردم نمیخوره الان بعضی مدلها از این چیزها توشون هست و بهمین خاطر گرونترن اون چیزایی که شما گفتید جزو قواعد اصلی یک مونیتوره چطور اونارو بعنوان بیمصرف میخواید معرفی کنید؟ خب معلوم شد که بخاطر سقف بودجه من اونا رو معرفی کرده بودید که حدسم درست بود خب با این اوضاع عجیب و غریب فعلا از خیر مونیتور گذشتم

شما بهتره که قبل از قلم فرسایی و ایجاد آف تاپیک و گرفتن وقت مشاورین، تکلیفتون رو با خودتون روشن کنید. لطفا دفعه بعد هم با نقل قول پست بدید که معلوم باشه خطاب به چه کسی صحبت می کنید. در ضمن با دقت پست ها رو مطالعه کنید و بعد چیزهایی رو که دوست دارید به دیگران نسبت بدید!
در کجای پست قبلی ، بنده سعی کردم آپشن های اصلی یک مونیتور رو به عنوان موارد بیمصرف معرفی کنم ؟!!!! از شما که ادعا می کنید قیمت بالای مونیتورهای جدید به خاطر موارد بیمصرفه می پرسم، چند تا مونیتور گران قیمت در بازار دیدید که به خاطر مثلا اسپیکر قیمت بالایی داشتند و این مطلب رو به مابقی محصولات تعمیم میدید؟ توصیه می کنم دوباره پست قبل رو مطالعه کنید و به تفاوت پنل های اشاره شده توجه کنید. موفق باشید.

ضمنا از مدیران بخاطر گذاشتن آف تاپیک عذرخواهی می کنم. لازم دیدم که این موارد رو توضیح بدم.

با عرض سلام خدمت دوستان یه سوال فنی داشتم. مونیتورهای 4k ، در اجرای رزولوشون 4k در حال حاضر با رفش ریت 30 اجرا میشن ، میخاستم ببینم کسی از دوستان میدونه که مونیتورهایی که 2k هستن و وقتی با رزولوشون 2k بازی رو اجرا میکنیم با hdmi 1.4 میزان رفرش ریت چقدر میشه؟

death wish
دوست عزیز اینجا میدون جنگ نیست تاپیک مشاوره س ، درخواست مشاوره دارید سوالتون رو میپرسید منتظر جواب میمونید ، حالا اگر از جواب و نوع مشاوره خوشتون نمیاد به عنوان مثال خیلی راحت میتونید بپرسید که نظر دوستان و مشاوران دیگه در مورد سوال یا درخواستتون چی هستش همین !

آخرین ویرایش:
سلام.
مانیتور با معیارای زیر چی پیشنهاد میشه؟...
22 اینج،
استفاده هم طراحی(vector) و هم گیمینگ(fps)،
با تشکر...
-----------------
ASUS VX229H 22inch AH-IPS این مدل چه طوره؟

آخرین ویرایش:
از نظر من مانیتور های ال جی و سامسونگ بخصوص تو رنج 20-22 اینچ تفاوت خیلی زیادی ندارن ! اگر برای گیمینگ میخواین با در نظر گرفتن زمان تاخیر پایین و نوع پنل که IPS باشه ، تقریبا بهترین انتخاب رو داشتید .
ASUS هم برند خوبیه ، در صورتی که کسی بتونه هزینه بیشتری بپردازه برای همون مانیتور 20-22 اینچی پنل های IPS خوبی داره .
بنظر من تو مانیتور های اینچ بالا ، تفاوت و قیمت و همه چیز بیشتر میشه ...

از نظر من مانیتور های ال جی و سامسونگ بخصوص تو رنج 20-22 اینچ تفاوت خیلی زیادی ندارن ! اگر برای گیمینگ میخواین با در نظر گرفتن زمان تاخیر پایین و نوع پنل که IPS باشه ، تقریبا بهترین انتخاب رو داشتید .
ASUS هم برند خوبیه ، در صورتی که کسی بتونه هزینه بیشتری بپردازه برای همون مانیتور 20-22 اینچی پنل های IPS خوبی داره .
بنظر من تو مانیتور های اینچ بالا ، تفاوت و قیمت و همه چیز بیشتر میشه ...
دوست عزیز منظورتون با من بود؟؟:d
واقعا انتخاب های زیادی هست و ادم گیج میشه چطور بهترین رو انتخاب کنه:(

سلام....
من خودم دیشب مانیتور گرفتم،خیلی آمار در آوردم آخر یه ایسوس VX229H گرفتم...

شمام می خوای بگیری بودجه و کاری که می خوای باهاش بکنیو بگو راهماییت کنم...

دوست عزیز منظورتون با من بود؟؟:d
واقعا انتخاب های زیادی هست و ادم گیج میشه چطور بهترین رو انتخاب کنه:(
من کلی گفتم . تو اون موارد هم میشه با دیدن تصاویر تا حدی به این موضوع پی برد ، ولی بازم ضروری نیست زیاد حساس بشید . الان تقریبا همه مانیتور ها با کیفیت خوبین ، مگر اینک دنبال مدل خاص و ... باشید .

سلام....
من خودم دیشب مانیتور گرفتم،خیلی آمار در آوردم آخر یه ایسوس VX229H گرفتم...

شمام می خوای بگیری بودجه و کاری که می خوای باهاش بکنیو بگو راهماییت کنم...

علیک
من سامسونگ نمیخرم چون خوشم نمیاد الان بین ال جی و ایسوس موندم:(
یک مانیتور بین600-700 با پنل ips اندازه 23-4 اینچ
اگه میشه سری جدید مانیتور های این دو شر کت رو بگین کدوم مدل ها هستن

با سلام از دوستان کسی میدونه این مانیتورهای asus رو از کدوم فروشگاهها میشه تهیه کرد؟ این سایتهای فروش میذارن ولی من شهر خودمون که کلا پیدا نمیشه پیگیری میکنم میگن تهران هم موجود نیست!! حالا کسی یه سورسی بده ممنون میشم که از کجا تهیه میکنین. حالا اینجا هم ننویسین پیام خصوصی بدین. ممنون میشم با سپاس

دوستان قرار هستش که سیستم هامونو با مشخصات زیر ارتقاء بدیم. در حال حاضر برای سیستم های قدیمی مون از مانیتور W2261V استفاده می کنیم. به نظر شما نیاز هستش که مانیتور ها رو هم تغییر بدیم ؟

1rqj_235.png

دوستان قرار هستش که سیستم هامونو با مشخصات زیر ارتقاء بدیم. در حال حاضر برای سیستم های قدیمی مون از مانیتور W2261V استفاده می کنیم. به نظر شما نیاز هستش که مانیتور ها رو هم تغییر بدیم ؟

1rqj_235.png
بستگی داره. اگر بخواید در رزولوشن FHD بازی کنید، خیر . نیازی نیست.
ولی چون کارت گرافیک قوی انتخاب کردید، می تونید مونیتورهای با رزولوشن WQHD تهیه کنید که البته مدلهای مناسب گیم در این رزولوشن قیمت بالایی دارند.

بستگی داره. اگر بخواید در رزولوشن FHD بازی کنید، خیر . نیازی نیست.
ولی چون کارت گرافیک قوی انتخاب کردید، می تونید مونیتورهای با رزولوشن WQHD تهیه کنید که البته مدلهای مناسب گیم در این رزولوشن قیمت بالایی دارند.

راستش از اونجاییکه کارمون دوبلاژ بازی هستش، سیستم قوی رو برای تست بازی های قوی می خوایم. پس بر اساس گفته های شما اینطور به نظر میاد که نیازی به مانیتور جدید نیستش. درسته ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or