مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

mohsenh

کاربر سایت
Sep 18, 2011
73
سلام ببخشید من یک سوال داشتم می خواستم لپ تاپ ASUS G750JX را به TV SAMSUNG F8000 وصل کنم از طریق HDMI به نظر شما این کارا بکنم و یا صفحه نمایش خود لپ تاپ ASUS G750JX بهتر است

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان میشه بین قیمت 2 تا 2/5 میلیون بهم لپتاپ معرفی کنید! بیشتر واسه کارای مهندسی میخوام.واسه بازی هم اگه بازی های استراتژِیک و فیفا رو اجرا کنه بسه.یه چیز خوب که تا چند سال بمونه برام.مدل HP Pavilion 15-n240tx هم برسی کردم که میگن کیفیت صفحش پایینه.بعد این lenovo z510 اسم مدل core i7 چیه؟
بهترین مدل همون لنوو z510 هست.همه کانفیگاش z510 هست و شما باید به مشخصاتش توجه کنی
سلام ببخشید من یک سوال داشتم می خواستم لپ تاپ ASUS G750JX را به TV SAMSUNG F8000 وصل کنم از طریق HDMI به نظر شما این کارا بکنم و یا صفحه نمایش خود لپ تاپ ASUS G750JX بهتر است
مسلما یه تی وی سایز بزرگتر و کیفیت تصویر بهتری در مقابل مانیتور لپتاپ داره.من خودم بیشتر وقت ها برای فیلم دیدن یا بازی وصل میکنم به تی وی.
دوستان این تبلت با توجه به قیمت و ویژگی هاش خوبه بخرم؟؟کیفیت صفحه نمایشش چه طوره؟؟؟

Acer Iconia Tab A3 - A11 - 32GB - تبلت ایسر آیکانیا تب A11-A3 - نسخه 32 گیگابایتی
با توجه به قیمت و سایزش خوبه ولی اگر با سایز 8 اینچی و سیم کارت خور نبودن مشکلی نداری lg g pad هم گزینه خوبیه

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
دوستان این تبلت چطوره:
Sony Xperia Tablet Z Wi-Fi - 16GB - تبلت سونی اکسپریا تبلت زد - وای فای - 16 گیگابایت
تو این رنج قیمت دیگه چه انتخابهای خوبی هستش
سونی تو ساپرت تبلتاش چطوره تا کی خیالم داحت باشه واسش آپدیت اندروید میده؟
تا الان با اندرویید کار نکردم این درسته استفاده از رابط کاربریش به رونی ios نیست و بعضی مواقع تاخیر داره؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
تو حدود های 2500 لپ ناپ های مناسب چیه ؟ ( صفحش ترجیحا لمسی باشه ) گرافیک و cpu بالا باشه برا رندر گیری با نرم افزار matrix هم استفاده قراره بشه ..

یکم قیمت بالاتر بود اشکال نداره ... صفحه هم full hd باشه خیلی بهتر میشه ..

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
بهترین مدل همون لنوو z510 هست.همه کانفیگاش z510 هست و شما باید به مشخصاتش توجه کنی

بعد این قضیه باگ cpu و usb3 چیه که میگن کانکت و دیس کانکت میشه؟یا این که برای کارای سنگین باید حتما باتری به برق باشه وگرنه خوب جواب نمیده؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان این تبلت چطوره:
Sony Xperia Tablet Z Wi-Fi - 16GB - تبلت سونی اکسپریا تبلت زد - وای فای - 16 گیگابایت
تو این رنج قیمت دیگه چه انتخابهای خوبی هستش
سونی تو ساپرت تبلتاش چطوره تا کی خیالم داحت باشه واسش آپدیت اندروید میده؟
تا الان با اندرویید کار نکردم این درسته استفاده از رابط کاربریش به رونی ios نیست و بعضی مواقع تاخیر داره؟
تو این رنج قیمت بهترین تبلته(صفحه نمایش فول اچدی،ضد آب،قدرت پردازشی خوب و مهم تر از همه ضخامت و وزن پایین)
مشخص نیست.فعلا که تا اندروید کیت کت اپدیت شده.
درسته.با توجه به باز بودن اندرویید و داشتن کانفیگ های مختلف cpu و gpu به نرمی ای او اس نیست.ولی در عوض خیلی باز تره و کار های بیشتری میشه باهاش انجام داد.
تو حدود های 2500 لپ ناپ های مناسب چیه ؟ ( صفحش ترجیحا لمسی باشه ) گرافیک و cpu بالا باشه برا رندر گیری با نرم افزار matrix هم استفاده قراره بشه ..

یکم قیمت بالاتر بود اشکال نداره ... صفحه هم full hd باشه خیلی بهتر میشه ..
لپتاپ های لمسی تو رنج قیمت زیر 3 تومن از مشخصات ضعیفی برخوردارن.اگر میخواین که هم لمسی باشه و هم گرافیک و سی پی یو خوبی داشته باشه و همچنین فول اچدی هم باشه باید نزدیک 4تومن بودجه داشته باشید!
اگر از صفحه لمسی فاکتور بگیریم این مدل ها خوب هستن:
lenovo ideapad z50(صفحه نمایش فول اچدی،گرافیک خوب،cpu متوسط)
lenovo z510 (گرافیک خوب،cpu خوب،صفحه نمایش اچدی)
برندای دیگه هم با توجه به کانفیگشون از این دو مدل گران تر هستن و پیشنهاد نمیشه.
بعد این قضیه باگ cpu و usb3 چیه که میگن کانکت و دیس کانکت میشه؟یا این که برای کارای سنگین باید حتما باتری به برق باشه وگرنه خوب جواب نمیده؟
نه عزیز اون مشکلات برطرف شده و به شخصه تابحال با همچین مشکلی برخورد نکردم.
بله برای کارای سنگین مثل بازی کردن باید حتما به برق وصل باشه تا ولتاژ مورد نیاز گرافیک و سی پی یو تامین بشه.(باتری ها تو رساندن برق یا ولتاژ محدودیت دارن)

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام کجا می تونم اطلاعات لپ تاپ های گیمینگ سال2014 ام اس ای رو بخونم بعد لپ تاپ
[h=1]ASUS N550JKو[/h][h=1]ASUS Zenbook NX500 قیمتشون چنده و ارزش خرید برای گیمینگ پورتابل رو دارن[/h]

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان یه لبتاپ با بودجه 2 تا 2.500 (کمی بالاتر هم اگه گزینه خاصی هست بگید لطفا) فقط برای تماشای فیلم و وب گردی...اولویت برای کیفیت تصویر بالاست و فول اچ دی بودن هست...
شیک باشه و دورو بر 16 اینچ
احتمالا اینجا کسی نیست که راهنمایی کنیه...پست های بالاتر رو دیدم جوابی در کار نیست:d

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام

دوستان اگه می‌شه یک لپ‌تاپ خوب Gaming معرفی‌ کنین که ترجیحا بتونه بازی‌های روز رو خوب اجرا کنه

بیشتر برای Dota2 می‌خوام ولی‌ توان اجرای بازی‌های جدید رو داشته باشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام

دوستان اگه می‌شه یک لپ‌تاپ خوب Gaming معرفی‌ کنین که ترجیحا بتونه بازی‌های روز رو خوب اجرا کنه

بیشتر برای Dota2 می‌خوام ولی‌ توان اجرای بازی‌های جدید رو داشته باشه
بودجه تون رو مشخص کنید تا دوستان تشریف اوردن راهنماییتون بکنند.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY

Ezio_1899

کاربر سایت
Nov 25, 2011
31
سلام خسته نباشین دوستان.خواهش میکنم اگه تواناییشو دارین راهنمایی کنین چون خیلی گیج شدم خودم
s0%20%2825%29.gif

من میخوام یه لپتاپ سری گیم (رو برند خاصی تعصب ندارم) توی رنج قیمت 4 تا 4 و خورده ای بگیرم..اولش اینکه اگه میتونین تو این رنج چنتا لپتاپ معرفی کنین
دومش اینکه دوتا لپتاپ Msi هست یکیش سری Ge60 apahe ssd با کانفیگ: Cpu:Intel Core i7 4700MQ Haswell 2.4Ghz up To 3.4Ghz 6MB
Gpu:GTX 850M
رم 8 1600
ssd ام 128 گیگ داره قیمت:4 و 100
یکیم سری جدید GX60 با کانفیگ:
Cpu:AMD Quad Core A10-5750M 2.5 Up To 3.5GHz 4MB
Gpu:R9 M290X + HD 8650
رم: 16 1600
اینم ssd داره 128 گیگ
قیمت 4 و 300
بعد یه مساله ای هست اینه که apache سی پی یوش عالیه گرافیکش در حد میدرنج رو به بالاس...سری GX برعکس R9 M290X خیلی سرتر از GTX 850m ه ولی سی پی یوش بنچمارکش خیلی پایینه به نسبت هاسولای اینتل..
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین...
راستی کسی خبر نداره apahe pro کی میاد تو ایران؟ میگن 860m گرافیکش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر