مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
781
من هنوز نتونستم بین Asus n550jk و MSI GE60 2OE انتخاب کنم8-|
جنس بدنه MSI نمیدونم دقیقاً چیه! به نظر میاد پلاستیک باشه!
بعد اینکه jk مانیتورش تاچ هست و MSI نیست. دوستانی که تاچ دارن چه کار مهمی باهاش انجام میدن؟
تو کارت گرافیکشون هم هنوز بهم ثابت نشده که کدوم بهتره.
یکی بیاد ما رو روشن کنه درست انتخاب کنیم:confused:
اینم یه لینک مقایسه:
مقایسه کالا

از نظر من حتما برو تحقیق سنگین کن و به حرف بچه های اینجا گوش نده! اینجا فقط مشخصات میبینن و حس میکنن فایتینگه و برنامه ورسوس راه میندازن! برو ببین کیفست صدا را تست کن و از همه مهم تر کولینگ رو در موردش تحقسقذکن. ریویو ها رو ببین. و اینکه ببین تو چه زمینه ای بیشتر استفاده میکنس! در نهایت انتخاب کن. asus سمت چهار میلیون صد قیمتشه.
msi هم سه میلیون هشتصد و بیست تومنه. قیمت دیروز.

اگه قابلیت لمسی بودن لپ تاپ برات مهم نیست. میتونی به n56jr هم فکر کنی که از هر‌دو‌مدل ارزون‌تره‌و اختلافش با msi خیلی کمه. گرافیک قوی تری نسبت به n550jk داره.
گرافیک ge60 و n56jr asus هردو ddr5 هست ولی n550 jk . ddr3 هست.

آخرین ویرایش:

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
سلام
لپ تاپ تا قیمت حداکثر ٢٢٠٠ برای کسی که رشته ی معماری هست چیه؟
ممنون
(میدونم قیمتش پایینه،ولی بیشتر از این نمیتونه هزینه کنه ...)

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
781
سلام
لپ تاپ تا قیمت حداکثر ٢٢٠٠ برای کسی که رشته ی معماری هست چیه؟
ممنون
(میدونم قیمتش پایینه،ولی بیشتر از این نمیتونه هزینه کنه ...)
با این میزان هزینه از هر برندی بخواد میتونه بگیره. معمولا هم مشخصاتشون اینه core i5 4200 سری U گرافیک هم 740 دو گیگ. رم هم که قیمتی نداره میشه اضافه کرد. هارد هم ۵۰۰ تا ۷۵۰ گیگ.

سعی کن از برند های lenovo و asus برداری. سری z و x بد نیستن. قیمتش هم از ۲۳۰۰ کمتر هم میشه. دنبال هزینه ی بیشتر باشی حد اقل باید ۷۰۰ بزاری روش که به نظرم بهش فکر نکن.
من در مورد معماری میدونم اگه کارش سنگین نباشه اینا همه جواب میده

foadkratos

کاربر سایت
Dec 10, 2010
174
نام
مصطفی
سلام ببخشید این سوالو نمیدونستم کجا بپرسم
یه لب تاپ ایسوس دارم
با این کانفیگ
amd A8 5550- 2.1 upto 3.1 ghz
ram 6 gb
vga: ati radeon hd 8670m 2gb

میخاستم بدونم با این کانفیگ چه بازیهایی رو میشه اجرا کرد؟
بازیهای جدید رو میشه؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام ببخشید این سوالو نمیدونستم کجا بپرسم
یه لب تاپ ایسوس دارم
با این کانفیگ
amd A8 5550- 2.1 upto 3.1 ghz
ram 6 gb
vga: ati radeon hd 8670m 2gb

میخاستم بدونم با این کانفیگ چه بازیهایی رو میشه اجرا کرد؟
بازیهای جدید رو میشه؟

اگه اشتبا نکنم گرافیکش در حد gt 750mـه که تقریبن گیمینگ حساب میشه و گرافیک خوبیه!
این صفحه فریم بعضی بازیا با این کارتو گذاشته!
AMD Radeon HD 8670M - NotebookCheck.net Tech

foadkratos

کاربر سایت
Dec 10, 2010
174
نام
مصطفی
اگه اشتبا نکنم گرافیکش در حد gt 750mـه که تقریبن گیمینگ حساب میشه و گرافیک خوبیه!
این صفحه فریم بعضی بازیا با این کارتو گذاشته!
AMD Radeon HD 8670M - NotebookCheck.net Tech

ممنون از جوابتون
لیستو نگاه کردم اکثرا بازیهارو نوشته یا فقط روی تنظیمات low اجرا میکنه یا که اصلا نمیتونه اجرا کنه!!!!
:(

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام دوسِتان.
میگم ک لپتاپی داریم ک از نظر سخت افزاری یه high end PC رو بجوه و در کل تا چند سال آینده راحت بتونه بازیای مختلف رو روی بهترین تنظیمات اجرا کنه؟؟؟!
در واقع کارای سنگینم باهاش قراره انجام شه و برای رندر کردن انیمیشنم میخوام واقعا خوب جواب بده.
یه چیز دیگه‌هم اینکه الان پرچم دارای برندای مختلف چ مدلایی هستند؟؟؟
ممنون.

miladwwe

کاربر سایت
Jan 29, 2013
254
نام
Milad
چند روزه که دارم تماس میگیرم وتمام نت رو گشتم ولی نتونستم z510 با 8 گیگ ssdپیدا کنم:-/بازار رو هم همینطور
فقط ی جا زنگ زدم گفت 2270000 تومن گفت فک کنم گرونه...کسی سایتی سراغ نداره هم مناسبتره باشه هم ssd داشته باشه

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام دوسِتان.
میگم ک لپتاپی داریم ک از نظر سخت افزاری یه high end PC رو بجوه و در کل تا چند سال آینده راحت بتونه بازیای مختلف رو روی بهترین تنظیمات اجرا کنه؟؟؟!
در واقع کارای سنگینم باهاش قراره انجام شه و برای رندر کردن انیمیشنم میخوام واقعا خوب جواب بده.
ممنون.

بهترین لپ تاپ نصف بهترین PC قدرت داره! تو لپ تاپای مدل بالا Hessam II واردتره میزارم خودش بیاد!

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
سلام دوسِتان.
ممنون.

سلام

خیر. تا به این تاریخ، چنین لپ تاپی با این پتانسیل، ساخته نشده!
اگر هم باشه، قیمتش بسیار گران هست که اصلاً در مقابل سیستم، ارزش خریدار نداره کلاً!!
برای رندر کردن انیمیشن، شما حتماً نیاز به یک سیستم بر پایه ی شرایط بهینه برای Physically Based خواهید داشت که بودجه ی بسیار بالایی رو می طلبه! مخصوصاً اگر کارتون خیلی حرفه ای باشه، بالای 10 میلیون باید هزینه کنید!
یکی از خریداران یک ماه پیش مراجعه کرد با 13 میلیون بودجه. در حال بررسی و پیگیری کار ایشون هستیم همچون شما رندر پردازشی و ویدئویی دارن و قرار شد چهارشنبه سفارش بدن!

در کل به فکر خرید سیستم باشید!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام

خیر. تا به این تاریخ، چنین لپ تاپی با این پتانسیل، ساخته نشده!
اگر هم باشه، قیمتش بسیار گران هست که اصلاً در مقابل سیستم، ارزش خریدار نداره کلاً!!
برای رندر کردن انیمیشن، شما حتماً نیاز به یک سیستم بر پایه ی شرایط بهینه برای Physically Based خواهید داشت که بودجه ی بسیار بالایی رو می طلبه! مخصوصاً اگر کارتون خیلی حرفه ای باشه، بالای 10 میلیون باید هزینه کنید!
یکی از خریداران یک ماه پیش مراجعه کرد با 13 میلیون بودجه. در حال بررسی و پیگیری کار ایشون هستیم همچون شما رندر پردازشی و ویدئویی دارن و قرار شد چهارشنبه سفارش بدن!

در کل به فکر خرید سیستم باشید!

آره درسته توی تاپیک همسایه بچه‌ها مشکل سیستم رو حل کردند...خیلی ممنون حسام جان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر