مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
من تا 3 تومن پول دارم برا لپتاپ.
اما چون برا بازی + کارا دانشگام میخوام از گیمینگایی مثله سری G اسوس و ام اس ای.
خودم N56 Asus در نظر دارم با این کانفینگ : 650M VGA , Core i7 , 8 gig Ram
اینم هست Sony S با این کانفینگ : 640M LE VGA , Core i7 , 8 gig Ram

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان بهترین لپ تاپ در حال حاضر بین 1.500 تا 2 تومان چی هست؟ فقط فقط فقط واسه بازی (گیم) میخوام
من جاتون بودم دوست عزیز این مدلو میخریدم مشخصات و قیمت خرید و فروش Laptop ASUS A53SM
سلام من تا 3 تومن پول دارم برا لپتاپ. اما چون برا بازی + کارا دانشگام میخوام از گیمینگایی مثله سری G اسوس و ام اس ای. خودم N56 Asus در نظر دارم با این کانفینگ : 650M VGA , Core i7 , 8 gig Ram اینم هست Sony S با این کانفینگ : 640M LE VGA , Core i7 , 8 gig Ram
به نظر بنده اسوس بخرین خیلی بیشتر به نفعتونه هم قیمت و هم vga .

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
یه تبلت-لپتاپ هست که هر وقت بخواین میتونید از کیبردش جدا کنین از سری سی پی یو اینتل کر نسل 3 استفاده میکنه هاردش ssd هست ویندوز 8 پشتیبانی میکنه و....... به درد کارای روز مره میخوره و برای بازی متوسط هست

نه عزیز اشتباه می کنی ، 2 تا مانیتور داره که وقتی لپتاپ رو باز کنی می شه یه لپتاپ معمولی و وقتی می بندیش ، مانیتور دوم که رو درش هست ، تبدیل می شه به یه تبلت !
این از اون مدل ها نیست که کیبردش جدا بشه !

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید

ah.rasooli

کاربر سایت
Jan 1, 2012
12
سلام
من تا 3 تومن پول دارم برا لپتاپ.
اما چون برا بازی + کارا دانشگام میخوام از گیمینگایی مثله سری G اسوس و ام اس ای.
خودم N56 Asus در نظر دارم با این کانفینگ : 650M VGA , Core i7 , 8 gig Ram
اینم هست Sony S با این کانفینگ : 640M LE VGA , Core i7 , 8 gig Ram

دوست عزیز اگه واقعا می خوای با لپ تاب گیم بازی کنی حتما از سری گیم بگیر وگرنه بعدا پشیمون می شی. بهترین گزینه برای خرید به نظر من asus g55 vw هستش البته انگار هنوز وارد ایران نشده. قیمتشم باید دور و بر 3 تومن باشه. این مدل واقعا فوق العادست در کنار گیمینگ فوق العاده برای هر کار دیگه هم که دلت بخاد کم نمی آره. من خودمم منتظرم که بیاد بازار .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
معین جان به نظر من چون برای بازی می خوان این لپ تاپ مناسب نیست بخاطر اینکه نسبت به قیمت لپ تاپ کارت گرافیک خوبی نداره. ولی اگر هدفشون فقط بازی نیست گزینه خیلی خوبیه.

اگه بخای یچیز قیمت بالا و خوب بگم که پره ولی من گفتم جوری باشه زیاد هزینش بالا نباشه وگرنه مدل گیمینگ MSI یا اسوس بی نظیر و بالای 3 میلیون هستن خوب . اگه دوست عزیز میخاد اینقد هزینه کنه بگن رو چشم یچی توپتر بگم اقا سعید .

Illusion

کاربر سایت
Aug 27, 2008
14
سلام، خوشحال میشم نظر اساتید رو در مورد سوالات زیر داشته باشم

1- با این مشخصات لپ تاپی می شناسید؟ (dell و hp نباشه)

زمینه استفاده:
مطالعه زیاد و تایپ زیاد، پردازش و شبیه سازی زیاد
صفحه نمایش: anti-glare (matte) 14"(720/900p) /anti-glare (matte) 15" 1080p/900p/720p صفحه نمایش حتما مات باشه
پرداشگر: corei7 ivy bridge
رم: 8GB
هارد: 500GB با ssd یا 750GBدور بالا (معمولا هارد های بازار با ssd نیست، پس حداقل قابل اضافه کردن باشه- اگر هم دور بالا نبود،بقیه مشخصات در اولویت قرار دارند)
گرافیک: کمتر از 630 نباشه
باطری: حداقل 6cell
پورت: VGA,HDMI,USB,mic,headphone,SPDIF
شبکه:bluetooth,wifi,LAN jack
درایور: DVD RW کافی هست
وب کم:
داشته باشه
وزن:
قابل حمل باشه
کیفیت ساخت: با دوام، ضد خش
کیبرد با نور پشت زمینه: داشته باشه بهتر ولی اگر هم نبود مهم نیست
زیبایی: مهم نیست، کارایی و دوام در الویت است
قیمت: هر چه کمتر بهتر

2- آیا فونت ها در 15 اینچ با رزولوشن 1080 بسیار ریز می شه که دیگر قابل خواندن نیست؟ ( اون هایی تجربه کردن نظر بدن)
اگر پاسخ بله هست، پس از مشخصات بالا حذف بشه

3- هر کسی ASUS N56VZ و یا VM با قیمت مناسب سراغ داشت یک pm بهم بده دنبالشم.(زیر 2500)
(اگر پیدا نشه، به سراغ گزینه های پیشنهادی شما عزیزان در بالا می رم)

با تشکر :)

آخرین ویرایش:

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام به تمامی دوستان

دوستان من می خوام لپ تاب بگیرم ولی موندم چی بگیرم و کی بیگیرم ؟

تا 1.5 میلیون هم می تونم خرج کنم . یه لپ تاب خیلی خوب که هم بشه باهاش بازی کرد و هم کار تو این قیمت چی پیشنهاد میکنید.

من تو این 2 هفته که تو کل سایت ها گشتم یه چیز هایی دیدم که این لپ تاب های زیر رو که براتون مینویسم

راستی لپ تاب HP خوبه از نظر کارایی و عمر و مقاومت ؟

من یه لپ تابی می خوام که از core i5 پایین تر نباشه هاردش از 500 کمتر نباشه رمش از 4 کمتر نباشه ولی vga سطح بالایی داشته باشه . خط و خش هم روش نیوفته و شکیل و خلاصه توپ و به روز باشه.و صفحش 15.6 و HD باشه و وب کم با کیفیتی هم داشته باشه.و USB 3 داشته باشه بلوی ری و یا DVD-RW فرقس برام نمیکنه. قیمتش هم دور و یک و نیم باشه.

به نظر دوستان الان تو این هفته لب تاپ رو بخرم بهتر هستش یا ماه بعد ؟ چون می گن الان قیمت ها بی خودی بالاست نخرید قیمتا میاد پایین؟؟؟/

من تو اینترنت این لپ تاب ها رو دیدم که نمی دونم کدومش خوبه ؟

1_ HP G6 1157ee-core i5 -4GB-640 GB

HP G6 1326-CORE i5-6GB-750GB _2

ASUS K53-CORE i7-6GB-640GB _3

ASUS K53SC-CORE i5-4GB-750GB-USB3 _4

HP PROBOOK 4540S-CORE i5-4GB-750GB _5

ASUS K53E CORE i5-4GB-500GB _6

ASUS K55VD CORE i5-4GB-750GB _7

ASUS K43SJ CORE i5-4GB-750GB _8

به جزئ این لپ تاب ها دیگه چیز از همشون بهتر هستش.مار با دوام بگید.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام، خوشحال میشم نظر اساتید رو در مورد سوالات زیر داشته باشم

1- با این مشخصات لپ تاپی می شناسید؟ (dell و hp نباشه)

زمینه استفاده:
مطالعه زیاد و تایپ زیاد، پردازش و شبیه سازی زیاد
صفحه نمایش: anti-glare (matte) 14"(720/900p) /anti-glare (matte) 15" 1080p/900p/720p صفحه نمایش حتما مات باشه
پرداشگر: corei7 ivy bridge
رم: 8GB
هارد: 500GB با ssd یا 750GBدور بالا (معمولا هارد های بازار با ssd نیست، پس حداقل قابل اضافه کردن باشه- اگر هم دور بالا نبود،بقیه مشخصات در اولویت قرار دارند)
گرافیک: کمتر از 630 نباشه
باطری: حداقل 6cell
پورت: VGA,HDMI,USB,mic,headphone,SPDIF
شبکه:bluetooth,wifi,LAN jack
درایور: DVD RW کافی هست
وب کم:
داشته باشه
وزن:
قابل حمل باشه
کیفیت ساخت: با دوام، ضد خش
کیبرد با نور پشت زمینه: داشته باشه بهتر ولی اگر هم نبود مهم نیست
زیبایی: مهم نیست، کارایی و دوام در الویت است
قیمت: هر چه کمتر بهتر

2- آیا فونت ها در 15 اینچ با رزولوشن 1080 بسیار ریز می شه که دیگر قابل خواندن نیست؟ ( اون هایی تجربه کردن نظر بدن)
اگر پاسخ بله هست، پس از مشخصات بالا حذف بشه

3- هر کسی ASUS N56VZ و یا VM با قیمت مناسب سراغ داشت یک pm بهم بده دنبالشم.(زیر 2500)
(اگر پیدا نشه، به سراغ گزینه های پیشنهادی شما عزیزان در بالا می رم)

با تشکر :)
بهترین چیزی که میتونم به شما پیشنهاد بدم ASUS N56 SL هست
ASUS - Notebooks- ASUS N55SL
اونی که میخوای هم SDD داشته باشه هم نور پس زمینه معمولا تو سری های VAIO میتونی پیدا کنی که قیمتی دور بر 2.5 تا 3.5 میلیون داره هم مشخصات بالا را داشته باشه

2- خیر فونت را میشه تغییر داد و مشکلی با خوندنش نیست

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:49 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
تا حدود 2-2.5 چه لپ تاپهایی رو پیشنهاد میدین؟ ترجیحا از asus و sony
خیلی بازی مد نظرم نیست. دوام و زیبایی مهمتره
باسپاس
ASUSN N55SL
ASUS N55SV
Sony Vaio F23CGX

سلام به تمامی دوستان

دوستان من می خوام لپ تاب بگیرم ولی موندم چی بگیرم و کی بیگیرم ؟

تا 1.5 میلیون هم می تونم خرج کنم . یه لپ تاب خیلی خوب که هم بشه باهاش بازی کرد و هم کار تو این قیمت چی پیشنهاد میکنید.

من تو این 2 هفته که تو کل سایت ها گشتم یه چیز هایی دیدم که این لپ تاب های زیر رو که براتون مینویسم

راستی لپ تاب HP خوبه از نظر کارایی و عمر و مقاومت ؟

من یه لپ تابی می خوام که از core i5 پایین تر نباشه هاردش از 500 کمتر نباشه رمش از 4 کمتر نباشه ولی vga سطح بالایی داشته باشه . خط و خش هم روش نیوفته و شکیل و خلاصه توپ و به روز باشه.و صفحش 15.6 و HD باشه و وب کم با کیفیتی هم داشته باشه.و USB 3 داشته باشه بلوی ری و یا DVD-RW فرقس برام نمیکنه. قیمتش هم دور و یک و نیم باشه.

به نظر دوستان الان تو این هفته لب تاپ رو بخرم بهتر هستش یا ماه بعد ؟ چون می گن الان قیمت ها بی خودی بالاست نخرید قیمتا میاد پایین؟؟؟/

من تو اینترنت این لپ تاب ها رو دیدم که نمی دونم کدومش خوبه ؟

1_ HP G6 1157ee-core i5 -4GB-640 GB

HP G6 1326-CORE i5-6GB-750GB _2

ASUS K53-CORE i7-6GB-640GB _3

ASUS K53SC-CORE i5-4GB-750GB-USB3 _4

HP PROBOOK 4540S-CORE i5-4GB-750GB _5

ASUS K53E CORE i5-4GB-500GB _6

ASUS K55VD CORE i5-4GB-750GB _7

ASUS K43SJ CORE i5-4GB-750GB _8

به جزئ این لپ تاب ها دیگه چیز از همشون بهتر هستش.مار با دوام بگید.
همهی مدل های بالا تقریبا خوب هستند که بستگی به سلیقه و نیازت میتونی انخاب کنی
اما خود من از بین اونا ASUS K53 را پیشنهاد میدن
در مورد قیمتام والاه نمیدونم بعضی ها میگن دلار میاد پایین بعضی ها میگن نه
که البته به نظر من اگر نیاز شدیدی نمیکنی فعلا دست نگه دار اگه حتما میخوای بخر مشکلی نیست

yeknabadi

کاربر سایت
Jul 6, 2012
39
نام
محسن
می خوام از این تبلت های ایرانی دیمو بگیرم خواستم بدونم کارشون جه طوره خوبه
پرسیدم. گفتن بهترین انتخاب با قیمت کمتر از 400 تومانه
حالا اگه کسی اطلاعاتی درباره این تبلت داره یا معایبی میدونه ازش منو در جریان بزاره چون تو دو راهی موندم که بخرمش یا نه
سریع جواب بدین فوریه در ضمن 7 اینچیش مد نظرمه

Illusion

کاربر سایت
Aug 27, 2008
14
بهترین چیزی که میتونم به شما پیشنهاد بدم ASUS N56 SL هست
ASUS - Notebooks- ASUS N55SL
اونی که میخوای هم SDD داشته باشه هم نور پس زمینه معمولا تو سری های VAIO میتونی پیدا کنی که قیمتی دور بر 2.5 تا 3.5 میلیون داره هم مشخصات بالا را داشته باشه

n56sl که وجود نداره، 55 اش هم تو ایران هست؟ تو اینترنت جستجو کردن چیزی پیدا نکرد! البته 55 اش ivy bridge نیست. نور پس زمینه رو هم دیگه برام مهم نیست.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
n56sl که وجود نداره، 55 اش هم تو ایران هست؟ تو اینترنت جستجو کردن چیزی پیدا نکرد! البته 55 اش ivy bridge نیست. نور پس زمینه رو هم دیگه برام مهم نیست.
ببخشید اشتباه تایپی بوده منظورم همون N55 SL بود بله 55 تو ایران گیر میاد چون مدل جدید هست یه مقدار سخته گیر اوردنش اما به مرور زمان تو بازار پخش میشه ولی مدل SV را راحت میتونی تو بازار گیر بیاری

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
یه 2-3 مدل لپ تاپ تا 1500 یا نهایتا 1700 پیشنهاد بدید لطفا
برا کارای نقشه کشی و نرم افزار های اوتو کد یا 3d max یا نرم افزار های گرافیکی دیگه هم خوب جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر