مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به عزیزان
من بعد مکـــــــــــــــــــــــــاشفات !!!! به چندتا لپ تاپ رسیدم ....میخواستم کمکم کنید که برم کدومو بگیرم ....

1. ASUS A53 SV... ..... Core I5..... 8GB RAM ........GT540 2GB .....1,400

2.IBM Z570 .....CORE I5 ....6GB RAM .......GT 540 2GB ......1,300

3.ACER ASPIRE 5750 .....CORE I5 ....4 GB RAM ..... GT 540 2GB ..... 1,230

4.DELL INSPIRON 5110 ...... CORE I5 ...... 4-6 GB RAM ..... GT 525 ..... 1,090

با تشــــــــــــــــــــــــــکر

سلام
ممنون بابت جواب بوجم رو بالا بردم تا 1.5 تومن اگه مدلای بهتری هم هست یه کمی بالاتر در حد 100 200 تومن بالا هم بگید با همون مشخصات
ممنون

سلام دوستان عزیز من به جفت دوستان عزیز یه لپ تاپ عالی پیش نهاد میدم که جدا بی نظیره من خودم باهاش کار کردم و واقعا یه شاهکاره و به جفت دوستان فقط و فقط این یه مدلو پیش نهاد می دم عالیه .

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
سلام به همه دوستان
قصد تهیه یک نوت بوک رو داشتم . وزن بین 1.5 تا نهایت 2 کیلو . با بودجه حدود 800 تومن . مورد استفاده برای یک دانشجو و اجرای نرم
افزارهای مهندسی. اندازه صفحه نمایش 13 به پایین . همینطور ترجیحا از برند Hp یا dell. متشکرم .

REDKING

کاربر سایت
Jan 15, 2010
11
نام
Ashkan
سلام دوستان عزیز من به جفت دوستان عزیز یه لپ تاپ عالی پیش نهاد میدم که جدا بی نظیره من خودم باهاش کار کردم و واقعا یه شاهکاره و به جفت دوستان فقط و فقط این یه مدلو پیش نهاد می دم عالیه .

سلام عزیز
میدونم این مدل خیلی خوبه

فقط مشکل اندازه صفحه س که کوچیکه .... 14 اینج

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به همه دوستان
قصد تهیه یک نوت بوک رو داشتم . وزن بین 1.5 تا نهایت 2 کیلو . با بودجه حدود 800 تومن . مورد استفاده برای یک دانشجو و اجرای نرم
افزارهای مهندسی. اندازه صفحه نمایش 13 به پایین . همینطور ترجیحا از برند Hp یا dell. متشکرم .

اینم خدمت شما دوست عزیز .

سلام عزیز
میدونم این مدل خیلی خوبه

فقط مشکل اندازه صفحه س که کوچیکه .... 14 اینج

دوست عزیز 14 خیلی خیلی خوبه و عالیه وزنشم مناسبه اینچ بیشتر وزنش بیشتر میشد خوب . منکه جا شما بودم بی هیچ شکی همینو میخریدم .

r.mani

کاربر سایت
Jul 26, 2011
41
سلام به همه دوستان

نوت بوک 13 اینچ به پایین گرونه، فقط نت بوک پیدا میشه

دل 4050 هست با این مشخصات
پردازنده: core i3 2310
رم: 2 گیگ
گرافیک: اینتل اچ دی گرافیکز 3000
هارد: 320 گیگ
صفحه نمایش: 14.1 اینچ
وزن 2.3 کیلوگرم
قیمت: 850 تومن

مدلهای دیگه هم بود دوستان میگن

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi

ممنون از راهنماییتون . فقط چند سوال . برند سامسونگ که در بازار لپ تاپ فعال شده و مدلهای زیبایی رو هم تولید کرده ، تا چه اندازه قابل اطمینان و قابل انتخاب هست؟( در برابر برندهایی مثل dell و hp) . پردازنده های atom نسبت به سری core i... خیلی ضعیفتر هستن. آیا به درد اجرای نرمافزارهای مهندسی می خورن؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

ممنون از راهنماییتون . فقط چند سوال . برند سامسونگ که در بازار لپ تاپ فعال شده و مدلهای زیبایی رو هم تولید کرده ، تا چه اندازه قابل اطمینان و قابل انتخاب هست؟( در برابر برندهایی مثل dell و hp) . پردازنده های atom نسبت به سری core i... خیلی ضعیفتر هستن. آیا به درد اجرای نرمافزارهای مهندسی می خورن؟
برند سامسونگ داداش هیچ مشکلی نداره شخصا باهاش کار کردم و راضی بودم در مورد پردازنده های ATOM هم همونطور که تو صفحه ی قبل گفتم به درد اجرای نرم افزار هایی در حد افیس و فوتوشاپ میخوره نرم افزار های مهندسی هم میتونی باهاش اجرا کنی ولی تو اجرا و پردازشش اذیتت میکنه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

مهدی جان الان همه برندا دارن سخت تلاش میکنن تا یچیز خوب بدن بیرون سامسونگم درست کارش لپ تاپ نیست ولی خوب الان خوب داره میره جلو و طول میشکه کمی به مارکای دیگه برسه ولی خوب مدلاش خوبن میتونین بخرین . و راجبه اینکه بخان نرم افزارو اجرا کنن خوب اجرا میکنن ولی حالا کمی سرعتش پایینتر خواهد بود قاعدتا ولی خوب میگم الان با این قیمت و این اینچی که میخایین همینا موجوده خوب چاره ای هم نیست .

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
سلام
یه راهنمایی می خواستم
بهترین لپتاپ با قیمت 1.600 تو بازار چه مدلیه ؟ همین فردا قصد خرید داریم , فقط اومدم اینجا بهترینشو شما بگین تا برم واسه خرید .ممنون میشم با مشخصات سخت افزاریش بگین
ممنونم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
یه راهنمایی می خواستم
بهترین لپتاپ با قیمت 1.600 تو بازار چه مدلیه ؟ همین فردا قصد خرید داریم , فقط اومدم اینجا بهترینشو شما بگین تا برم واسه خرید .ممنون میشم با مشخصات سخت افزاریش بگین
ممنونم

دوست عزیز من به شما این ملو پیش نهاد میدم تو بازار همون 1600 میتونی راحت گیر بیاری موفق باشین .

منم تو زندکیم مشکلا زیادی رو تحمل کردم.
مرد اونه که سربلند بیاد برون.
مثلا دیشب ps1 رو دزدیدن...

چه ربطی به قسمت لپ تاپ داره الان این حرفاتون بردار .

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام دوستان من یکی از دوستام دانشجوی پزشکی هست و میخواد تبلت بخره. با توجه به قیمت روز بازار من خودم بهش آیپد رو پیشنهاد کردم. نظر شما چیه؟

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
سلام
دوستان بین این لب تاپ ها کدوم پیشنهاد می کنید فقط خارج از این گزینه ها چیزی معرفی نکنین چون شرکتی می خوام بگیرم :d

Dell Inspiron 5110-N
ASUS A53SV-SX640
Asus K43SA-VX096
N43SL-V2G-VX217 ASUS

دوستان فقط در نظر بگیرین برای استفاده روزمره و اجرای برنامه های
3D MAX - AUTO CAD و کارهای گرافیکی
ممنون

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
کسی در مورد msi ge620dx اطلاعاتی داره؟
چه نوع اطلاعاتی دوست عزیز؟

سلام دوستان من یکی از دوستام دانشجوی پزشکی هست و میخواد تبلت بخره. با توجه به قیمت روز بازار من خودم بهش آیپد رو پیشنهاد کردم. نظر شما چیه؟
خوب برای چه کاری میخواد استفاده کنه مهم اینه معمولا برای کارای محاسباتی تبلتهایی که مجهز به سیستم عامل ویندوز هستند پیشنها میشه و مدل هایی که مجهز به IOS یاANDROID هستند بیشتر به عنوان سرگرمی یا وبگردی مورد استفاده قرار میگیره

سلام
دوستان بین این لب تاپ ها کدوم پیشنهاد می کنید فقط خارج از این گزینه ها چیزی معرفی نکنین چون شرکتی می خوام بگیرم :d

Dell Inspiron 5110-N
ASUS A53SV-SX640
Asus K43SA-VX096
N43SL-V2G-VX217 ASUS

دوستان فقط در نظر بگیرین برای استفاده روزمره و اجرای برنامه های
3D MAX - AUTO CAD و کارهای گرافیکی
ممنون
همشون مدلهای خوبی هستند امام از بین اینا ASUS A53 توصیه میشه البته N43 هم مدل خوبیه بستگی به سلیقت داره

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
خوب برای چه کاری میخواد استفاده کنه مهم اینه معمولا برای کارای محاسباتی تبلتهایی که مجهز به سیستم عامل ویندوز هستند پیشنها میشه و مدل هایی که مجهز به IOS یاANDROID هستند بیشتر به عنوان سرگرمی یا وبگردی مورد استفاده قرار میگیره

رشتش مهندسی نیست که محاسباتی بخواد استفده کنه. برای خوندن pdf های پزشکی و app های پزشکی میخواد. باهاش وبگردی کنه فیلم ببینه و آهنگ و چت و بازی. در ضمن دلش میخواد میکرو sd بخوره ولی خب من بهش گفتم نیازی نیست و اپل رو پیشنهاد کردم. خودم دارم خیلی راضیم. ولی گفتم شاید مدل های بهتری باشه که من خبر ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر