مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
مرسی از راهنمایی ... من خودم هم یه چکی که کردم مدل های مختلف رو همین G62 کانفیگ بهتری داره در کل . حالا میمونه کیفیت ساخت و عمر باطری و اینا ... بخرم اشغال نباشه ؟:-s... باطریش تقریبا چند ساعت کار میکنه ؟

نه دوست عزيز.آشغال چيه.فقط حتما با گارانتي معتبر خريداري كنيد.
باطريشم من خبر ندارم چقدر نگه ميداره.اما با توجه به 6cell بودن و سايز صفحش بايد 2 الي 3 ساعت رو نگه داره.
اون مدل هايي كه من معرفي كردم هم عالين.اما كانفيگشون ضعيف تر هست كمي

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
با سلام به اقا پوریای عزیز :x
دادا من تقریبا لپ تاپ مورد نظرمو پیدا کردم و اون اینه
Sony VAIO VPCF215FX/BI 3D
اولا نظرتو درباره این مدل میخام و به نظرت می ارزه بخرمش؟(باید 2 ماه کار کنم تا پولم برسه بهش:p)
همونطور که تو لینک بالا میبینی قیمت جهانیش حدود 1.800 دلاره. ایران چقدره؟ارزش داره اینو از دبی بخرم؟تا 3-4 ماه دیگه قیمتش ممکنه چقدر افت کنه(اصلا افت میکنه)؟
ممنون>:d<

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
با سلام به اقا پوریای عزیز :x
دادا من تقریبا لپ تاپ مورد نظرمو پیدا کردم و اون اینه
Sony VAIO VPCF215FX/BI 3D
اولا نظرتو درباره این مدل میخام و به نظرت می ارزه بخرمش؟(باید 2 ماه کار کنم تا پولم برسه بهش:p)
همونطور که تو لینک بالا میبینی قیمت جهانیش حدود 1.800 دلاره. ایران چقدره؟ارزش داره اینو از دبی بخرم؟تا 3-4 ماه دیگه قیمتش ممکنه چقدر افت کنه(اصلا افت میکنه)؟
ممنون>:d<

سلام رفيق.خوب كار سخت شد.
اين مدلي كه شما انتخاب كرديد از نظر سخت افزاري خيلي خوب هست.اما شما با 800 هزار تومن ميتوني يه acer 5742 بخري با cpu i5 و 4گيگ رم و همين كارت گرافيكي كه Sony VAIO VPCF215FX/BI 3D داره.يهني GT540m.اين لپ تاپ رو من توي ايران نديدم.اگر باشه تك و توك بايد باشه.كه امكان نداره زير 2.200.000 باشه كه اصلا نميارزه بخريش.نسبت به اون مدل acer فقط cpu قويتري داره.رم هم كه ميشه به acer اضافي كرد و 6گيگش كرد.و اينكه sony صفحش FULLHD هست.يعني شما 1.400.000 داري پول اضافي براي يه cpu و fullhd بودن و اينكه برند sony هست ميدي.اين از اين.
شما اگر ميخواي انقدر هزينه كني تا 2 ميليون ASUS G53jw بگير كه گرافيكش اين مدل سوني رو ميتركونه و مخصوص گيمينگ هم هست و FULLHD.
اگر توي دبي آشنا دازي و از جاي مطمئن ميتونيد خريد كنيد كه آره.اونجا خوبه.اما بدون گارانتي ميشه ديگه.كمي ريسك داره.
قيمت هم والا توي اين بازار خركي معلوم نيست هيچي.نميشه هيچ نظري دربازه قيمت داد

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
سلام رفيق.خوب كار سخت شد.
اين مدلي كه شما انتخاب كرديد از نظر سخت افزاري خيلي خوب هست.اما شما با 800 هزار تومن ميتوني يه acer 5742 بخري با cpu i5 و 4گيگ رم و همين كارت گرافيكي كه Sony VAIO VPCF215FX/BI 3D داره.يهني GT540m.اين لپ تاپ رو من توي ايران نديدم.اگر باشه تك و توك بايد باشه.كه امكان نداره زير 2.200.000 باشه كه اصلا نميارزه بخريش.نسبت به اون مدل acer فقط cpu قويتري داره.رم هم كه ميشه به acer اضافي كرد و 6گيگش كرد.و اينكه sony صفحش FULLHD هست.يعني شما 1.400.000 داري پول اضافي براي يه cpu و fullhd بودن و اينكه برند sony هست ميدي.اين از اين.
شما اگر ميخواي انقدر هزينه كني تا 2 ميليون ASUS G53jw بگير كه گرافيكش اين مدل سوني رو ميتركونه و مخصوص گيمينگ هم هست و FULLHD.
اگر توي دبي آشنا دازي و از جاي مطمئن ميتونيد خريد كنيد كه آره.اونجا خوبه.اما بدون گارانتي ميشه ديگه.كمي ريسك داره.
قيمت هم والا توي اين بازار خركي معلوم نيست هيچي.نميشه هيچ نظري دربازه قيمت داد
پوریا خدا خیرت بده :x>:d<
با این اوصاف همون 1.5 رو خرج میکنم بهتره.برام چنتا سوال دیگه پیش اومده :d
1-سرعت هارد که 5400 هستش کم نیست؟این سرعت تو چه چیزایی تاثیر داره؟
2-بین دو مدل NVIDIA Geforce GT 425M GPU و NVIDIA Geforce GT 310M GPU چقدر اختلاف هست؟
3-با عرض پوزش قیمت این مدل در چه حدود میشه؟
http://www.notebookcheck.net/Sony-VAIO-VPCF13AFX.42100.0.html

آخرین ویرایش:

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
پوریا خدا خیرت بده :x>:d<
با این اوصاف همون 1.5 رو خرج میکنم بهتره.برام چنتا سوال دیگه پیش اومده :d
1-سرعت هارد که 5400 هستش کم نیست؟این سرعت تو چه چیزایی تاثیر داره؟
2-بین دو مدل NVIDIA Geforce GT 425M GPU و NVIDIA Geforce GT 310M GPU چقدر اختلاف هست؟
3-ایشالا که سوال آخرم باشه بین اینا کدومو بر میداری؟
http://www.kamancomputer.com/compairs.asp?id1=913&id2=745&id3=664&color1=B&color2=B&color3=B&type=2

5400 كم نيست.اما خب 7200 خيلي بهتر هست.لپ تاپ ها اكثرا 5400 هستند.
بين 425 و 310 هم اختلاف زيادي هست.چشم گيره اختلاف:d
اين 3 مدل sony تقريبا يكي هستند از نظر سخت افزاري.من بودم VPC-F133FXhttp://www.kamancomputer.com/products_detail.asp?type=2&id=913&color=B ميگرفتم به دلايل زير :
1:داشتن Bluray
2:داشتن 2 پرت USB3

ابلته VPC-F13WFX هم فرقي با VPC-F133FX نداره

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
5400 كم نيست.اما خب 7200 خيلي بهتر هست.لپ تاپ ها اكثرا 5400 هستند.
بين 425 و 310 هم اختلاف زيادي هست.چشم گيره اختلاف:d
اين 3 مدل sony تقريبا يكي هستند از نظر سخت افزاري.من بودم VPC-F133FX ميگرفتم به دلايل زير :
1:داشتن Bluray
2:داشتن 2 پرت USB3

ابلته VPC-F13WFX هم فرقي با VPC-F133FX نداره
خیلی ممنون :x>:d<

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام

من میخوام یه لپ تاپ حدود 1.5 تا 2 میلیون بخرم، برند ASUS رو کلی نگاه کردم، یکی دو مدل پیدا کردم ولی هر کدومشون یه کمبودی برای من داشتن...
من هم بازی میکنم هم با نرم افزاری های ادیت Audio و رکورد کردن ساز کار میکنم و هم با Photoshop و اینا... اینترنت خیلی استفاده میکنم، فیلم هم میشه در واقع گفت که خوررره فیلم دارم!! :d صفحه نمایش LED چشم رو اذیت نمیکنه توی استفاده طولانی مدت؟
بازی هم من فعلا فقط Bad Company 2 رو آنلاین میزنم بعدا که Battlefield 3 هم بیاد میخوام اونم بازی کنم پس در واقع یه سیستمی میخوام که بتونه از پس بازی ها راحت بر بیاد، نمیخوام یه چیز High end باشه چون من گیمر Hardcore نیستم (فقط لگ نزنه) و همینطور توی ادیت کردن Audio و عکس مشکلی برام پیش نیاره. 15 اینچ هم باشه.
اون مدل های G اسوس رو دیدم، خیـــــلی بزرگ و کلفت ان!!:d اون جوری نباشه لطفا :d برای حمل نقل مشکلی نداشته باشه...
البته مدل Asus G60JX خیلی خوب به نظر میاد با i7 یا i5 ، کارت گرافیکش چطوره؟ کلا خوبه؟ قیمت؟:d

ممنون:)

پ.ن. اگر asus باشه که چه بهتر، فکر کنم برند خوبیه درسته؟ (از DELL تجربه خوبی ندارم...)
cpu ترجیحا intel core i7 باشه گرافیک هم Nvidia ....

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
سلام
میگم قیمتا این ور عیدی چطوریه؟ بالاست .. پایینه .. نرماله ؟ الان صبر کنم قیمت ها پایین تر میره یا بالا تر ؟
در ضمن کسی از بچه میتونه قیمت الان HP G62-B54 رو اگه رفت بازار واسم بپرسه من میخوام شهرستان خرید کنم نمیدونم قیمت تهران چنده الان .. مرسی

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
سلام دوستان
می خواستم یک لبتاپ بخرم لطف کنید راهنمایی کنم که مارکی بگیرم :)
تو رنج قیمت1 تا 1.5 باشه (چند تا معرفی کنید فکر کنم بهتر باشه )
ممنون

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سلام دوستان
می خواستم یک لبتاپ بخرم لطف کنید راهنمایی کنم که مارکی بگیرم :)
تو رنج قیمت1 تا 1.5 باشه (چند تا معرفی کنید فکر کنم بهتر باشه )
ممنون
ببین عزیز تو این رنج شما میتونی asus n53 با کانفیگ:
I7 6M CASHE
4GB DDR3
640 GB HDD
1GB GF 540
FULL HD DISPLAY
رو خریداری کنی,که به نظر من دیگه چیزی کم نداره,

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
سلام دوستان
قيمت Acer Aspire 5742G (Core i5) رو مي خواستم .
راستي مودم wireless هم داره ؟
كرايسيس 2 رو مي تونه اجرا كنه ؟:d
عزیز کرایسیس 2 رو نمیدونم,اما در کل شما اگز میخوای لپ تاپ بگیری برا بازی بهت پیشنهاد میکنم نگیری,و بری یه لپ تاپ ارزون برا کارهای معمولی بگیری و یه PS3 هم برا بازی,اما در حالت کلی این 5742 خیلی دستگاه خوبیه,
راستی شما تو این رنج ASUS K52 با کانفیگ:
I5.4.500 و گرافیک:ATI 6370 1GB بگیری که قویتر از گرافیک 5742 acer هست و حتما کرایسیس رو جواب میده

آخرین ویرایش:

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
سلام
میگم قیمتا این ور عیدی چطوریه؟ بالاست .. پایینه .. نرماله ؟ الان صبر کنم قیمت ها پایین تر میره یا بالا تر ؟
در ضمن کسی از بچه میتونه قیمت الان HP G62-B54 رو اگه رفت بازار واسم بپرسه من میخوام شهرستان خرید کنم نمیدونم قیمت تهران چنده الان .. مرسی

بعد از عيد ميره بالا.معلوم نيست باز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر