مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
ببین دوست عزیز خریدش از ایران یعنی حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان هزینه اضافه.
در ضمن زمانی که مک بوک ایر خریداری میکنید نباید بپرسید خریدش به صرفه هست یا نه ! عزیز من داری اپل میخری پس توقع قیمت بالاتر هم باید داشته باشی.
برای استفاده در ضمینه اینترنت و مدیا هم (با توجه به سیستم عامل مک) یکی از بهترین انتخابهاست.

دوست عزیز ممنون از راهنماییت .
به نظر شما خرید mac book air کار عاقلانه تری هست یا mac book pro ؟
بدم در مورد بهترین جای خرید تو تهران کجا هست؟متاسفانه امکان خرید از خارج از کشور برام وجود نداره.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوست عزیز ممنون از راهنماییت .
به نظر شما خرید mac book air کار عاقلانه تری هست یا mac book pro ؟
بدم در مورد بهترین جای خرید تو تهران کجا هست؟متاسفانه امکان خرید از خارج از کشور برام وجود نداره.

خواهش میکنم همش وظیفست.
اما در مورد مقایسه mac book air با mac book pro باید ببینی انتخابت چیه :

mac book pro : سنگینتر ، گرانتر ،‌ قویتر ، امکان حمل و نقل متوسط ، سایزهای ۱۳ تا ۱۷ اینچ
mac book air : سبکتر ، ارزانتر ، ضعیفتر ، بسیار زیبا و شیک ، قابلیت حمل و نقل بسیار بالا ، نبود دی وی دی درایو

اما درباره خرید در ایران والا من نمیتونم دقیقا بگم کجا بهتره اما برای یکی از دوستام از مغازه الماس (واقع در پاساژ پایتخت) ۲ سال پیش یک مک بوک پرو خریدم که شبها پیشش میخوابه. :D

masud100

کاربر سایت
Sep 29, 2009
12
سلام یه مدل لبتاپ می خوام cpu core i7 و ram 4gig ddr3 و گرافیگ جیفورس 330 و صفحش LED
هر کدام از لبتاپ ها این مدل رو دارن به من بگین.
ممنون

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
با سلام.من خيلي دنبال يه مدل لپ تاپي گشتم كه مشخصاتي كه مد نظرم هست را داشته باشه ولي پيدا نكردم.اگه لپ تاپي با اين مشخصات وجود داره لطفا" معرفي كنيد و اگه هم وجود نداره به من بگيد كه بيبشتر از اين دنبالش نگردم.ممنون مي شم راهنمايي كنيد.من دنبال لپ تاپي هستم كه تمام مشخصات زير را داشته باشه:

1-داراي پردازنده 4 هسته اي باشه

2-6 گيگ رم داشته باشه

3-كارت گرافيكش directx 11 را ساپورت كنه

4-حداقل 500 گيگ هارد داشته باشه

5-مودم هم داشته باشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
با سلام.من خيلي دنبال يه مدل لپ تاپي گشتم كه مشخصاتي كه مد نظرم هست را داشته باشه ولي پيدا نكردم.اگه لپ تاپي با اين مشخصات وجود داره لطفا" معرفي كنيد و اگه هم وجود نداره به من بگيد كه بيبشتر از اين دنبالش نگردم.ممنون مي شم راهنمايي كنيد.من دنبال لپ تاپي هستم كه تمام مشخصات زير را داشته باشه:

1-داراي پردازنده 4 هسته اي باشه

2-6 گيگ رم داشته باشه

3-كارت گرافيكش directx 11 را ساپورت كنه

4-حداقل 500 گيگ هارد داشته باشه

5-مودم هم داشته باشه
دل 1558 استودیو
cpu : core i7 1.6 to 2.8
Ram : 4 Gig up to 8Gig
Vga : 1 Gig up to 2.2 Gig
سی پی یو 1.6 منتها توربو بوستر داره تا 2.8 پردازش میکنه ضمنا سی پی یو چهارهسته ایه
رم تا 8 گیگ اپگرید میشه گرافیک هم تا 2.2 اپگرید میشه
قیمتش هم 1.200 هست
البته مودم دایال اپ نداره متاسفانه

آخرین ویرایش:

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
دوستان سلام
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم , یه لپ تاپ میخوام برای گیم حداکثر بودجه ـم 1500 تا 1600 هست نه بیشتر نه...:d. با Dell هم زیاد حال نمیکنم چون تجربش رو دارم , خوب هست اما باتریش کلی کلافم میکرد. بیشتر مد نظرم سونی هست اگر هم پیشنهاد بهتری دارین با کمال میل پذیرا هستم:d.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان سلام
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم , یه لپ تاپ میخوام برای گیم حداکثر بودجه ـم 1500 تا 1600 هست نه بیشتر نه...:d. با Dell هم زیاد حال نمیکنم چون تجربش رو دارم , خوب هست اما باتریش کلی کلافم میکرد. بیشتر مد نظرم سونی هست اگر هم پیشنهاد بهتری دارین با کمال میل پذیرا هستم:d.

Sony F11-GGX رو بخر،مدل خوبیه برای گیم.
مشخصات خیلی خوبی داره.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
Sony F11-GGX رو بخر،مدل خوبیه برای گیم.
مشخصات خیلی خوبی داره.

با اجازه دوست عزیز Console

سری F11 خیلی کم پیدا میشه. درضمن این سری هم مشکل گرمایی رو دارند (همچنان)

بهترین انتخاب از مدلF سری F12 هستش که تا به الان هیچ گونه مشکلی گزارش نشده.

در این سری جدید سی پی یو از 720 به 740 QM ارتقا یافته.

توی رنج قیمتی که گفتید دو مدل پیشنهاد میکنم.

F125FX

F122FX

موفق باشید

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
دل 1558 استودیو
cpu : core i7 1.6 to 2.8
Ram : 4 Gig up to 8Gig
Vga : 1 Gig up to 2.2 Gig
سی پی یو 1.6 منتها توربو بوستر داره تا 2.8 پردازش میکنه ضمنا سی پی یو چهارهسته ایه
رم تا 8 گیگ اپگرید میشه گرافیک هم تا 2.2 اپگرید میشه
قیمتش هم 1.200 هست
البته مودم دایال اپ نداره متاسفانه
ممنون از راهنمايي شما.من مشخصات مدل هاي زيادي لپ تاپ را ديدم از جمله همين مدل دل كه شما گفتي.ولي هيچ مدل لپ تاپي پيدا نكردم كه 5 ويژگي كه مد نظر من هست و در پست قبلي عرض كردم را داشته باشه.

مي خواستم بدونم نظر شما راجب مدل ASUS - N61Jq چيه؟البته اين مدل با همين اسم مدل(N61Jq) دو مدل داره كه يكيش هاردش 500 گيگ هست و يه مدل ديگه هارد 640 گيگ داره و درايور بلو ري داره.حالا مثلا" اگه بخواهيم در بازار اين مدل را سفارش بديم چون با اين اسم دوتا مدل هست بايد چطوري سفارش داد؟

يه سوال ديگه اينكه آيا لپ تاپ مدل دل استوديو 1558 كاراييش براي بازي خوب هست و تا حالا مشكلي ازش گزارش شده يا خير؟من براي كارهاي شخصي يه لپ تاپ مي خوام و فقط اجراي يك بازي كه اونم فيفا هست.آيا ميشه روي اين لپ تاپ براي بازي فيفا تا حداقل 4 سال ديگه حساب باز كرد؟

و نكته آخر اينكه من مدل هاي جديد انواع لپ تاپ ها را كه ديدم اكثرا مودم ندارند.دليلش چيه و براي اينكه بخواهيم وارد اينترنت بشيم بايد چكار كنيم؟ميشه مودم را جدا خريد و روش نصب كرد؟اگه ميشه قيمت مودم حدودا چقدر هست؟

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
تا 750 تومن یه مدل خوب معرفی کنید
ضمنا یه سوال هم داشتم
فروشنده ای که میخوام ازش لپتاپ رو میخرم گفته کلا با بازی باید خداحافظی کنی؟بهش گفتم که سیستم خودم از لپناپی که پیشنهاد دادی ضعیفتره بس چطوری راحت بازی می کنم باهاش؟گفت اون توش فن زیاد داره واسه دستگه مشکل ایجاد نمی کنه؟
حالا حرفش صحت داره؟اگه آره با کول پد نمیشه حل کرد؟

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دوستان در مورد mac book pro یکم توضیح بدین...من تازه فهمیدم که روش میشه ویندوز رو هم نصب کرد
حالا میخوام بدونم نسبت به لپ تاپ های دیگه محدودیت ایجاد نمیکنه؟!
تفاوت قیمتش تو ایران و خارج چقدره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان در مورد mac book pro یکم توضیح بدین...من تازه فهمیدم که روش میشه ویندوز رو هم نصب کرد
حالا میخوام بدونم نسبت به لپ تاپ های دیگه محدودیت ایجاد نمیکنه؟!
تفاوت قیمتش تو ایران و خارج چقدره؟

بله این کار رو میشه انجام داد با VMWare
قیمت ایران یه 300-400 هزار تومانی تفاوت داره با قیمت اصلی خود لپ تاپ.
البته من اینو برای بالاترین مدل از Mac Book Pro گفتم.

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
دوستان با بودجه ی 1.5 میلیون چی می تونم بخرم. مورد استفاده هم برای دانشگاه و خوابگاه می خوام . ترجیحا سونی و حداکثر 15 اینج هر چند اگه 14 باشه خیلی خیلی بهتره. هر از گاهی بازی هم باش می خوام بکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
تا 750 تومن یه مدل خوب معرفی کنید
ضمنا یه سوال هم داشتم
فروشنده ای که میخوام ازش لپتاپ رو میخرم گفته کلا با بازی باید خداحافظی کنی؟بهش گفتم که سیستم خودم از لپناپی که پیشنهاد دادی ضعیفتره بس چطوری راحت بازی می کنم باهاش؟گفت اون توش فن زیاد داره واسه دستگه مشکل ایجاد نمی کنه؟
حالا حرفش صحت داره؟اگه آره با کول پد نمیشه حل کرد؟

کسی نیت جواب بده به سوال های من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر