مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
من بودجم تا سقف 2مليونه... (با كلي التماس و خواهش از خانواده)
انتخابهام sony با گرافيك 330m هست و يا asus با گرافيك 5730 يا msi با گرافيك 5850 يا هر چيز ديگه كه خودتون ‍‍بگيد تو همين رنج قيمت...
برند برام فرق نداره . مهمترين چيز گرافيكه و تصوير HD داشتن.... ميخوام بازي MafiaII رو حتما خوب اجرا كنه...b-)
حالا به نظرتون چكار كنم؟
يه گزينه ي ديگم اينه كه لپ تاپ ارزون بگيرم و در كنارش يه ps3 يا xbox360 بگيرم..!
نظرتون چيه؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين :-/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
انتخابهام sony با گرافيك 330m هست و يا asus با گرافيك 5730 يا msi با گرافيك 5850 يا هر چيز ديگه كه خودتون ‍‍بگيد تو همين رنج قيمت...
برند برام فرق نداره . مهمترين چيز گرافيكه و تصوير HD داشتن.... ميخوام بازي MafiaII رو حتما خوب اجرا كنه...b-)
حالا به نظرتون چكار كنم؟
يه گزينه ي ديگم اينه كه لپ تاپ ارزون بگيرم و در كنارش يه ps3 يا xbox360 بگيرم..!
نظرتون چيه؟

مورد سوم خیلی بهتره.شما می تونید با 1.300 یه مدل خیلی خوب خریداری کنید.در کنارش کنسول ها رو هم داشته باشید.اما اگر نظرت لپ تاپ هست،بذار یه چیزی که واقعا قدرتمنده برای گیم پیدا کنیم

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
حالا به نظرتون چكار كنم؟
نظرتون چيه؟

یه گزینه دیگه هم دارید: خرید یک لپ تاپ عالی ولی خوش قیمت + کنسول + مقدار زیادی پول اضافه اومده! :d

لپ تاپ های ASUS N61JV و ASUS N61JA هر دو شون لپ تاپ های عالی با کارت گرافیک GF325 یا ATI 5730 هستند و از آخرین تکنولوژی ها از قبیل USB 3 و در بعضی مدل ها Blu-Ray ساپورت می کنند. قیمت کانفیگ های مختلف شون در مغازه های مختلف هم بین 1 میلیون و 70 هزار تا یک میلیون و 250 هزار هستش.

برای خرید هم مدل لپ تاپ ها رو توی سایت ایستگاه سرچ کنید و به فروشنده ها زنگ بزنید و هر کدوم ارزون تر گفت بخرید.

بعد هم یه دونه 360 بخرید و بندازید کنارش که با مخلفات در میاد حداکثر 350-300 تومن (دو تا کنسول هم به نظر من لازم نیست و زیاده رویه).

مبلغ 600-500 تومن بقیه پول رو هم برگردونید به خونواده محترم که ذوق کنند و کمتر غر بزنند.
laugh2.gif

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان میخاستم اگه ممکنه یه چند مدل لپ تاپ بهم معرفی کنید .
بودجم تا 600 تومانه .
بیشتر هم برای استفاده از اینترنت و کارهای جانبی میخواستم ( چون سفر زیاد میرم )

با تشکر

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من یه لپ تاپ دیدم MSI U130 , از این کوچیکاست و خوشم اومد ازش برا بازی هم نمیخوام فقط میخوام دم دستی باشه , مشخصاتش رو دارم اما نمیدونه برا اینکه باهاش برم اینترنت و آهنگ و عکس بریزم روش خوبه یا نه اینم مشخصاتش :
MSI U130/CPU:INTEL ATOM 1.66ghz/System Memory: 1Gb ddr2/H.D.D:160Gb/vga:intel gma3150/LED Display=10''/Battery Pack :6Cell/bt,wifi,bag,lan,d-sub
اینم عکسش :
http://www.exalon.co.za/shop/images/MSI U130.jpg
مرسی از جوابتووووووووووووووووووووووووووووووووووووون)x)x)x)x)x)x)x

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان میخاستم اگه ممکنه یه چند مدل لپ تاپ بهم معرفی کنید .
بودجم تا 600 تومانه .
بیشتر هم برای استفاده از اینترنت و کارهای جانبی میخواستم ( چون سفر زیاد میرم )

با تشکر
MSI u200 m
intel dual core
1.2GHz
1MB Cache
2GIG Ram DDR2
320 GB HDD
sata
درایو نوری ندارد
صفحه نمایش : 12 اینچ
گرافیک:Intel GMAX4500
کارت شبکه :دارد
شبکه بیسیم(وایرلس):دارد
بلوتوث : دارد
کارت خوان:دارد
وبکم:1.3 مگاپیکسل
قیمت:630.000 تومان
-------------------------------------
MSI X430 2-320
قیمت: 573.000 تومان
MSI X430 1-160
قیمت: 530.000 تومان
این مدل بسیار ظریف زیباست
DELL Vostro 1014
قیمت:669.000 تومان
توصیه میکنم حتما مدلی رو خریداری کنید که گارانتی شرکتی داره اختلاف قیمتش هم 30-40 تومنه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مرسی از جوابتووووووووووووووووووووووووووووووووووووون)x)x)x)x)x)x)x
دقیقا گزینه مناسبیه و اگر فقط برای همین کارها و وبگردی و ویرایش فایلهای افیس گزینه مناسبیه البته بسته به بودجه شما گزینه های دیگه ای هم هست شما میتونید همین مدلهایی که من تو کامنت بالایی گفتم رو چک کنید

babak gh

کاربر سایت
Aug 20, 2010
1
اساتید محترم خواهشا درباره گارانتیهای لپ تاپ که کدوما معتبرند یا از کجا میشه فهمید معتبره(یا نمدونم هرچی) یکی یه توضیح جامع به ما بده. تا حالا لپتاپ نخریدم خدا خیرتون بده:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
سلام به همه . دوستان من قرار بود یه چند وقت پیش یه لپتاپ بگیرم رو مرز 1.5 ولی نشد الان پول دستم اومده تا مرز 1 ملیون یه لپتاپ بهم معرفی کنید میخوام باهاش بازی های StarCraft 2 و World Of Warcraft و Diablo 3 رو بازی کنم کار خاصی نمیخوام بکنه فقط همین بازی های انلاین میخوام باهاش بازی کنم و وب گردی همین. منتظرم . مرسی

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اساتید محترم خواهشا درباره گارانتیهای لپ تاپ که کدوما معتبرند یا از کجا میشه فهمید معتبره(یا نمدونم هرچی) یکی یه توضیح جامع به ما بده. تا حالا لپتاپ نخریدم خدا خیرتون بده:d
زیگورات و امرتات هردو معتبرهستن
سلام به همه . دوستان من قرار بود یه چند وقت پیش یه لپتاپ بگیرم رو مرز 1.5 ولی نشد الان پول دستم اومده تا مرز 1 ملیون یه لپتاپ بهم معرفی کنید میخوام باهاش بازی های StarCraft 2 و World Of Warcraft و Diablo 3 رو بازی کنم کار خاصی نمیخوام بکنه فقط همین بازی های انلاین میخوام باهاش بازی کنم و وب گردی همین. منتظرم . مرسی
برای بازی کردن این دو عنوان به کارت گرافیک قدرتمندی نیاز دارید من حافظه کارت گرافیکم 1گیگه ولی با این حال گاهی اوقات کند میشه! پس لپتاپی که میگیری نباید گرافیکش کمتراز 1گیگ باشه
من 1558 دل رو توصیه میکنم که مشخصاتش برای گیمینگ بد نیست وهمونطور که گفتم گرافیکش 1گیگه و تا 2گیگ هم اپگرید میشه قیمتش هم 1.200 هست
ASUS N61JV-JX101
Price:1.240
------------------------------
این مدل هم میتونه راست کارت باشه:
Dell N50 10
قیمت: 950.000
گرافیک:2.2 گیگ
Cpu:Intel Core i3
2.27 GHz
Cache:3MB
RAM:4Gig
Gdd:320 Gig
تنها ایرادش اینه که وایرلس لن نداره!

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دقیقا گزینه مناسبیه و اگر فقط برای همین کارها و وبگردی و ویرایش فایلهای افیس گزینه مناسبیه البته بسته به بودجه شما گزینه های دیگه ای هم هست شما میتونید همین مدلهایی که من تو کامنت بالایی گفتم رو چک کنید
مرسی . نه آخه دوست دارم کوچولو باشه که راحت ببرم اینور اونور :d و بازم مرسی
فقط نمیدونم اینی که من انتخاب کردم چه ویندوزی روشه ؟؟؟ شما میدونی ؟؟؟ فقط مشخصاتش رو دیدم .
http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=90

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
sony sr590gab

سلام دوستان من ميخوام لپ تاب مدل سوني sr590gabبخرم ميخواستم بدونم ماردبوردش ساخت ژاپن هست يا نه اگه نه مال كدوم كشور در ضمن اگه كسي هم خريده نظرش رو اينجا بزاره
بسيار ممنون

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
اقا من این دو مدل ایسوز ASUS N61JV و ASUS N61JA رو وقتی سرچ میکنم محصولات مختلفی میاره میشه یکی از دوستان مشخصات کامل به همرای عکس از این مدل هارو که تو ایران هم هست بزاره قیمتم اگه داره لطف کنین بزارین . مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر