مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
به نظرتون ipad air رو انتخاب کنم یا galaxy note 10 رو؟ .شنیدم یه سری مشکلاتی آی پد برای دانلود نرم افزار و نصب برنامه ها داره . در ضمن میخواستم کامپیوترم رو بفروشم و یکی از این ها رو بگیرم برای منی که چند سال کامپیوتر داشتم و الان تنها کاری که با کامپیوتر دارم فقط مولتی مدیا و اینترنته و اصلا بازی نمیکنم آیا به نظرتون رفتن به تبلت بهتره و یا لپ تاب؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام. بین 2 مدل Asus N550 و Asus N56 گیر کردم! خواهش میکنم کمکم کنین! :(
از ظاهر و مشخصات N550 خیلی خوشم اومده فقط به خاطر تاچ بودنش چون تا به حال لپتاپ صفحه لمسی کار نکردم خیلی دودل هستم. ممکنه به خاطر تاچ بودن صفحش زود خراب شه؟! :d
به نظرتون بین این 2مدل کدوم بهتره؟

اگه خراب شه که فقط تاچش خراب میشه ولی کلن تاچ دست و پا گیره!!
گرافیک دوتاشونم فک کنم gt750 باشه که ممکنه واسه بازیای نسل بعدی کم بیاره!
پیشنهاد میکنم اینو هم ببینی!(گرافیکش gtx760ـه! البته قیمتشو تو نتم سرچ کن!!)

Acer Aspire V3-772G قیمت، خرید، مشخصات و فروشندگان لپ تاپ

- - -ویرایش - - -

به نظرتون ipad air رو انتخاب کنم یا galaxy note 10 رو؟ .شنیدم یه سری مشکلاتی آی پد برای دانلود نرم افزار و نصب برنامه ها داره . در ضمن میخواستم کامپیوترم رو بفروشم و یکی از این ها رو بگیرم برای منی که چند سال کامپیوتر داشتم و الان تنها کاری که با کامپیوتر دارم فقط مولتی مدیا و اینترنته و اصلا بازی نمیکنم آیا به نظرتون رفتن به تبلت بهتره و یا لپ تاب؟

هر کدوم از یه دنیای کاملن متفاوته!! محصولات اپل که همیشه تو یه چارچوب خاص و خیلی بسته‌ست و اندرویدم که اینفد آزادی داره که آدم حالش بهم میخوره!!:D
ببین شخصیتت با کدومشون جوره بعد انتخاب کن!
ممکنه یه وقت کار تایپی چیزی داشته باشی و از اونجا که تایت با تبلت آدمو میکشه احتیاج به کامپیوتر پیدا کنی! شاید لپ تاپ بیشتر به کارت بیاد! یا اگه بتونی زیاد خرج کنی یه الترابوک که هم تبلت باشه و هم لپ تاپ!

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام دوستان
من یه لبتاب 10 اینچ میخوام برای فیلم دیدن و دانلود کردن شبانه نهایتا اگه شد یه DOTA 2 هم اجرا کنه بد نیست :D
بودجه هم کمترین چیز ممکن البته دیگه یه چیزی نباشه که سر 1 سال بپوکه :D

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام دوستان
من یه لبتاب 10 اینچ میخوام برای فیلم دیدن و دانلود کردن شبانه نهایتا اگه شد یه DOTA 2 هم اجرا کنه بد نیست :D
بودجه هم کمترین چیز ممکن البته دیگه یه چیزی نباشه که سر 1 سال بپوکه :D

تو دیجی کالا فقط همین 10 اینچی بود! دوتا رو گیر نیاوردم ولی با وارکرافت رو حالت مدیوم 30 فریم میده!
ASUS 1015E - لپ تاپ ایسوس 1015E

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR

LighTMeNTaL

کاربر سایت
Feb 3, 2012
43
نام
NarimaN
سلام. بین 2 مدل Asus N550 و Asus N56 گیر کردم! خواهش میکنم کمکم کنین! :(
از ظاهر و مشخصات N550 خیلی خوشم اومده فقط به خاطر تاچ بودنش چون تا به حال لپتاپ صفحه لمسی کار نکردم خیلی دودل هستم. ممکنه به خاطر تاچ بودن صفحش زود خراب شه؟! :d
به نظرتون بین این 2مدل کدوم بهتره؟

دوست عزیز من خودم N56 گرفتم
خیلیم راضیم
به هر دو هم کار کردم و N56 رو پسندیدم
گرافیک N56 خیلی بهتر از n550 هست چون سری گیم هست ( GTX 760M )
رم n56 هم 12 GB هست که 4 GB بیشتر از n550 هست
پیشنهاد من n56 هست
اگه صفحه تاچ میخواید ، برید iPad Air بگیرید ، نهایت لذت رو ببرید

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
میگم این z510 lenovo وضعیت صفحه ش خیلی افتضاحه؟؟ .. میشه تحملش کرد؟ برا بازی صفحش اذیت نمیکنه .. البته برای بازی های سنگین نمیخوام...مثلا مثه outlast ..simcity..sims و اینجور بازیا گاهی اوقات روش بازی میکنم..
عزیزم کجا گفتن صفحش افتضاحه؟!!
اتفاقا من خودم روش outlast رو که یه بازی با تم تاریک هست رو رفتم و کاملا لذت بردم.نمیگم صفحش عالیه ولی افتضاحم نیست!
بهتره شما خودتون از نزدیک ببینید و با چند مدل دیگه تو رنج خودش مقایسه کنید تا به نتیجه برسید.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
بچه ها یه لبتاپه خوب تا قیمت 2 میلیون (حالا یکم بیشترم شد اشکال نداره) معرفی میکنید؟
حتما رنگه سفید داشته باشه :D (نخندین باو برا خودم نمیخوام کسی که خواسته این مشخصاتو بمن داده)
مرسییییییی

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
بچه ها یه لبتاپه خوب تا قیمت 2 میلیون (حالا یکم بیشترم شد اشکال نداره) معرفی میکنید؟
حتما رنگه سفید داشته باشه :D (نخندین باو برا خودم نمیخوام کسی که خواسته این مشخصاتو بمن داده)
مرسییییییی
لنوو z510 رنگای سفید و شکلاتی داره.بهترینه تو این رنج قیمت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر