مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام
من میخوام یه لپتاب بگیریم تا حول حوش 2 تومن بعد الان بین asus و lenovo موندم.من خودم الان asus دارم راضیم ازش منتها اگه بشه میخوام این رو لنوو بخرم منتها نمیدونم خوبه یا نه کسی پیشنهادی داره؟بین برند های دیگه هم باشه مشکلی نیست
من خودم z510 رو یک ماهی میشه دارم خیالت راحت باشه تو رنج قیمت 2تومن بهترینه.

LighTMeNTaL

کاربر سایت
Feb 3, 2012
43
نام
NarimaN
خب اگر شما قدرت پردازشی یک سیستم رو صرفاً به بکلایت کیبرد ترجیح می دید، من دیگه حرفی ندارم!!

آخه دیگه سخت افزار هاشون اونقدر تفاوت ندارن !
برتریه Msi اینه که گرافیکش GDDR5 هست ولی Asus DDR3 .
ولی Cpu Asus از Msi بهتره .

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
آخه دیگه سخت افزار هاشون اونقدر تفاوت ندارن !
برتریه Msi اینه که گرافیکش GDDR5 هست ولی Asus DDR3 .
ولی Cpu Asus از Msi بهتره .

چقدر بهتره؟! این مهم هست! اگر برتریش اونقدری باشه که شما متوجه اش نشید، اون که دیگه برتری نیست! اصلاً نمی تونید به حسابش بیارید!
تفاوت دی دی آر 3 بودن با دی دی آر 5 بودن زیاد هست!
اما تفاوت پردازنده ی دو نوت بوک خیلی کمتر از این حرفاست!

شما در گیم به راحتی می تونید تفاوت دی دی آر 3 بودن یا 5 بودن یک کارت رو تشخیص بدید!
اما در موقع پردازش پردازنده، اینقدر تفاوت کم هست که ابداً نمی تونید بگید کدوم پردازنده بهتره. چون برتری خیلی ناچیز تر از این حرفاست!

این دقیقاً بحث خوب و خوب تر هست. شما بخاطر بک لایت کیبرد، حاضر هستید انتخاب خوب رو داشته باشید!

ضمناً فراموش نکنید که جفت اون پردازنده ها، به اندازه ی 4440 Core i5 کامپیوتر عمل می کنن!

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
درود
دوستان من asus n56vv-aرو برای گیم خریدم ولی اصلا متوجه نبودم ک یک فن بیشتر نداره الان ک باهاش بازی میکنم داغ میکنه بنظرتون لازمه کول‌پد بگیرم براش یا خیر؟ اگر اره ممنون میشم چندتا مدل عالی معرفی کنید

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
درود
دوستان من asus n56vv-aرو برای گیم خریدم ولی اصلا متوجه نبودم ک یک فن بیشتر نداره الان ک باهاش بازی میکنم داغ میکنه بنظرتون لازمه کول‌پد بگیرم براش یا خیر؟ اگر اره ممنون میشم چندتا مدل عالی معرفی کنید
بله
مدلای مختلف زیاد هست:
لیون کامپیوتر , فروش نوت بوک , فروش تبلت , فروش قطعات کامپیوتر , لیست قیمت قطعات کامپیوتر , فروش قطعات حرفه ای کامپیوتر , لیست قیمت نوت بوک , ل
تو اینا مدل N8 ultra خوبه به لپتاپ هم میاد.

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
درود

بله. Zalman ZM-NC3000 با قیمت 130,000 تومان، بهترین کول پد موجود در ایران هست.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام

بله. Zalman ZM-NC3000 با قیمت 130,000 تومان، بهترین کول پد موجود در ایران هست.
ممنون
بین این دو کدوم از نظر سلامتی و خرابی بیشتر تضمین شدن؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
میشه در موردش یکم توضیح بدی.
میگن صفحه نمایشش شفاف نیست و... خیلی مشکلات دیگه
یکی از مشکلاتش زاویه محدود صفحه نمایشش هست.که اونم از نظر من ایرادی نداره چون شما نمیخوای که از بقل با لپتاپ کار کنی!
وب کمش هم میشه گفت آشغاله !!:d یعنی اگر خیلی بخوای چت کنی باید یه وبکم جدا بگیری یا یه پروژکتور بگیری بزاری جلوت تا دیده شی! :d
ولی غیر از این دو مورد کلی مزیت داره که ایراداش رو میپوشونه.
از مزایاش میشه به صدای بلند و با کیفیت و سخت افزار عالی نسبت به قیمت و سبکی و نازکی لپتاپ اشاره کرد.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
یکی از مشکلاتش زاویه محدود صفحه نمایشش هست.که اونم از نظر من ایرادی نداره چون شما نمیخوای که از بقل با لپتاپ کار کنی!
وب کمش هم میشه گفت آشغاله !!:d یعنی اگر خیلی بخوای چت کنی باید یه وبکم جدا بگیری یا یه پروژکتور بگیری بزاری جلوت تا دیده شی! :d
ولی غیر از این دو مورد کلی مزیت داره که ایراداش رو میپوشونه.
از مزایاش میشه به صدای بلند و با کیفیت و سخت افزار عالی نسبت به قیمت و سبکی و نازکی لپتاپ اشاره کرد.

از اونجا که لپ تاپ یه وسیله شخصیه اولی یه مزیت حساب میشه!!

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام. بین 2 مدل Asus N550 و Asus N56 گیر کردم! خواهش میکنم کمکم کنین! :(
از ظاهر و مشخصات N550 خیلی خوشم اومده فقط به خاطر تاچ بودنش چون تا به حال لپتاپ صفحه لمسی کار نکردم خیلی دودل هستم. ممکنه به خاطر تاچ بودن صفحش زود خراب شه؟! :d
به نظرتون بین این 2مدل کدوم بهتره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر