مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
کلا برند های به بیانی معتبر تر معمولا گرونتر هستن . مثلا برند سونی هم همین داستانی که شما گفتی رو داره . تا اینجای کار میتونم بگم سونی و ایسوس اینطوری هستن ...

حالا این برند معتبر تر تاثیر آنچنانی داره که به جای Acer اونو بگیرم !؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
حالا این برند معتبر تر تاثیر آنچنانی داره که به جای Acer اونو بگیرم !؟
من اصولا تجربه زیادی در کار با لبتاپ ندارم فقط تا این حد تونستم کمکتون کنم. اینو باید از دوستان آشناتر پرسید !
امیدوارم جواب این دوستمون بدید!
موفق باشید.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان.
میخوام یه لپتاپ با کانفیگ خوب و ترجیحاً سبک معرفی کنید تا رنج 3.2 3.3 میلیون تومان، برای دوره دانشجویی میخوام. برای همین برام مهمه سبک باشه. هم چنین بتونم با یه تنظیمات متوسط هم بازی های الان رو بازیکنم کافیه برام.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان.
میخوام یه لپتاپ با کانفیگ خوب و ترجیحاً سبک معرفی کنید تا رنج 3.2 3.3 میلیون تومان، برای دوره دانشجویی میخوام. برای همین برام مهمه سبک باشه. هم چنین بتونم با یه تنظیمات متوسط هم بازی های الان رو بازیکنم کافیه برام.
یادش بخیر یه زمانی اینجا چقدر فعالیت میکردم :d
.........................................................................
ASUS N46JV-A
ASUS N46VZ-B
ASUS VivoBook S300CA - A
نظر خودم رو اخریه هست هم قیمتش مناسبه هم سبکه راحت میتونی همراه خودت تو دانشگاه ببری اون مابقی هم که میخوای خرج کنی باهاش یه دستی به سر و صورت سیستمت بکش

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نظر خودم رو اخریه هست هم قیمتش مناسبه هم سبکه راحت میتونی همراه خودت تو دانشگاه ببری اون مابقی هم که میخوای خرج کنی باهاش یه دستی به سر و صورت سیستمت بکش
من قصد ندارم دستی رو سر و صورت سیستمم بکشم چون میام تهران و دیگه نمی بینمش!:D ولی اون 2.4 کیلوییا خیلی سنگینن، سبک تر با کانفیگ بالاتر از اون 1.76 ـه چیزی نیست؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
من قصد ندارم دستی رو سر و صورت سیستمم بکشم چون میام تهران و دیگه نمی بینمش!:D ولی اون 2.4 کیلوییا خیلی سنگینن، سبک تر با کانفیگ بالاتر از اون 1.76 ـه چیزی نیست؟

یا دنبال کم وزن باش یا کانفیگ بالا!!
اینا رو پیدا کردم!
Sony Vaio SVS13122CX - لپ تاپ سونی وایو SVS13122CX
Samsung Series 5 UltraTouch NP540U3C-A02AE - لپ تاپ سامسونگ سری 5 آلتراتاچ - NP540U3C-A02AE

اینم هست که ارزون تره و کانفیگش بالاست!!!
ASUS X450CC - F - لپ تاپ ایسوس X450CC

- - -ویرایش - - -

دوستان لپ تاپ Asus VivoBook-S550 خوب هستش؟

http://digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-ASUS-VivoBook-S550-C
اگه این باشه بدک نیست!! چیز خاصیم که نداره! با این قیمت شاید چیز بهتری گیر بیاد!!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Samsung Series 5 UltraTouch NP540U3C-A02AE
جزء سری اولترا بوک میشه
سی پی یو قویی داره اما کارت گرافیکش قدرت انچنانی نداره و انبرد هست ولی نگران نباش دوتا و خیلی بازی های دیگه رو رو تنظیمات low میتونی بیاری بالا سبک هم هست
اطلاعات بیشتر
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2414938,00.asp?tab=Specs
ولی اگه گانفینگ قوی تر بخوای باید قید سبک بودن را بزنه البته 2.5 کیلو هم وزنی نیست و راحت میتونی جابه جا کنی تعجب میکنم میگی سنگینه بالای 2.8 کیلو هست که کمی حملش غیر قابل تحمل میشه !

javadsadeghi

کاربر سایت
Aug 16, 2010
40
نام
جواد
آخیش ...
چقدر خوبه آدم بعداز یه مدت به یه جایی (یا سایتی) برگرده و ببینه هنوز هم دوستان دارن با تمام قدرت به فعالیت خودشون ادامه میدن , واقعا عالیه
غرض از مزاحمت این بود که یه راهنمایی از دوستان می خواستم برای خرید یه لپتاپ , توی رنج حدود 2 تا 2.3 یه لپتاپ می خوام برای دیدن فیلم , بازی , اینترنت , دوباره فیلم و بازی :d
اگه لپتاپی باشه که صفحش Full HD باشه که دیگه عالیه
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

javadsadeghi

کاربر سایت
Aug 16, 2010
40
نام
جواد
آخیش ...
چقدر خوبه آدم بعداز یه مدت به یه جایی (یا سایتی) برگرده و ببینه هنوز هم دوستان دارن با تمام قدرت به فعالیت خودشون ادامه میدن , واقعا عالیه
غرض از مزاحمت این بود که یه راهنمایی از دوستان می خواستم برای خرید یه لپتاپ , توی رنج حدود 2 تا 2.3 یه لپتاپ می خوام برای دیدن فیلم , بازی , اینترنت , دوباره فیلم و بازی :d
اگه لپتاپی باشه که صفحش Full HD باشه که دیگه عالیه
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
حرفم رو پس می گیرم خیلی هم با تمام قدرت کار نمی کنید :(
حالا یکی یه کمکی به ما بکنه لطفا :((

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام . دوستان سری E ـه سونی چطور هستن ؟ الان این مدل چطوریه ؟
Sony VAIO SVE14A390X - B - لپ تاپ سونی وایو SVE14A390X
رو مرز همین 4 تا 4.5 چی پیشنهاد میدین ؟ سونی باشه بهتره . خوشکلی و امکانات . بلوری و صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت برام خیلی مهمتر از مشخصات فنیشه چون بازی ـه سنگین نمیخوام باهاش بکنم . مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر