مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
سلام
اگر کار رندرینگ بصورت حرفه ای انجام میدی و نیاز به سریعتر شدن زمانش rendering داری باید پردازنده بسیار قوی رو تهیه کنی و مقدار رم هم باید حداقل 8 گیگابایت باشه.
سخت افزار لپ تاپ Mobility هستش و ضعیف تره. با هزینه زیادی که می خوای برای macbook کنی می تونی یک Desktop بسیار قوی تهیه کنی.
Desktop نمیخوام آخه میخوام با خودم ببرم دانشگاه...
شما چی پیشنهاد میکنین که خیلی هم گرون نباشه؟من تش 3 تومن حالا 200 تومن بالا پایین مد نظر خودمه
ممنووووووون بابت راهنمایی

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ماکروسافت واسه اینکه قدرت تبلتای ویندوزیشو به رخ بکشه کار جالبی( و غرض ورزانه!!!>:)) کرده و یه سیستم مقایسه ای ساخته که 4تا از تبلتاشو با ipad مقایسه میکنه! البته نمی دونم چه مدته!
Windows vs. iPad: Compare tablets - Microsoft Windows
شاید به کسایی که میخان بین تبلت ویندوزی و ipad یکیو انتخاب کنن کمک کنه!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ماکروسافت واسه اینکه قدرت تبلتای ویندوزیشو به رخ بکشه کار جالبی( و غرض ورزانه!!!>:)) کرده و یه سیستم مقایسه ای ساخته که 4تا از تبلتاشو با ipad مقایسه میکنه! البته نمی دونم چه مدته!
Windows vs. iPad: Compare tablets - Microsoft Windows
شاید به کسایی که میخان بین تبلت ویندوزی و ipad یکیو انتخاب کنن کمک کنه!
مرسی بابت خبر.
واقعا از مایکروسافت بعیده همچین کاری بکنه! واقعا کار زشتی کرده! Tabletش رو با iPad مقایسه کرده! در ضمن، دوستانی که وسوسه شدن تبلت ویندوز بخرن: این حرفای مایکرو همش صرفا جنبه ی تبلیغاتی داره، من با تبلت Windows کار کردم، با تبلت Android و همینطور iPad هم کار کردم و باید بگم که Surface در مقایسه با تبلت های اندرویدی و حتی iOS هیچ حرفی واسه گفتن نداره! من تعجب کردم مایکرو همچین کاری کرده! مثل بچه ها رفتار کرده:
[FONT=WOL_Reg] Plus you can get stuff done with Office, do two things at once side-by-side, and access your files anywhere. An [/FONT][FONT=WOL_Reg]iPad[/FONT][FONT=WOL_Reg] just can’t do all of that.
[/FONT]
[FONT=WOL_Reg]iCloud on the [/FONT][FONT=WOL_Reg]iPad[/FONT][FONT=WOL_Reg] gives you less free cloud storage than [/FONT][FONT=WOL_Reg]SkyDrive[/FONT][FONT=WOL_Reg] on the [/FONT][FONT=WOL_Reg]Surface[/FONT][FONT=WOL_Reg].

اپل فن نیستم، اما از این کار مایکرو واقعا بدم اومد! iPad های اپل هم یه زمانی رودست نداشتن، اما اپل هیچوقت نیومد اینطوری به رخ بکشه! مایکرو با این کار فقط خودشو خراب کرد.
[/FONT]

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
مرسی بابت خبر.
واقعا از مایکروسافت بعیده همچین کاری بکنه! واقعا کار زشتی کرده! Tabletش رو با iPad مقایسه کرده! در ضمن، دوستانی که وسوسه شدن تبلت ویندوز بخرن: این حرفای مایکرو همش صرفا جنبه ی تبلیغاتی داره، من با تبلت Windows کار کردم، با تبلت Android و همینطور iPad هم کار کردم و باید بگم که Surface در مقایسه با تبلت های اندرویدی و حتی iOS هیچ حرفی واسه گفتن نداره! من تعجب کردم مایکرو همچین کاری کرده! مثل بچه ها رفتار کرده:
[FONT=WOL_Reg] Plus you can get stuff done with Office, do two things at once side-by-side, and access your files anywhere. An [/FONT][FONT=WOL_Reg]iPad[/FONT][FONT=WOL_Reg] just can’t do all of that.
[/FONT]
[FONT=WOL_Reg]iCloud on the [/FONT][FONT=WOL_Reg]iPad[/FONT][FONT=WOL_Reg] gives you less free cloud storage than [/FONT][FONT=WOL_Reg]SkyDrive[/FONT][FONT=WOL_Reg] on the [/FONT][FONT=WOL_Reg]Surface[/FONT][FONT=WOL_Reg].

اپل فن نیستم، اما از این کار مایکرو واقعا بدم اومد! iPad های اپل هم یه زمانی رودست نداشتن، اما اپل هیچوقت نیومد اینطوری به رخ بکشه! مایکرو با این کار فقط خودشو خراب کرد.
[/FONT]

حرف که زیاد داه واسه گفتن!
اگه کسی باشه که با اندروید کار نکرده باشه و برنامه های مهمشو ندونه براش خیلی راحت تره که برنامه های ویندوزو تو تبلتش نصب کنه! البته اگه ویندوز RT نباشه! تو سایتا هم که گشتم اغلب درباره ویندوز RT توضیح دادن که خیلی ضعیفه الان! (برنامه و اینا کم داره!)
قسمت جالبش اونجاست که میگه پشتیبانی از Microsoft Office!!!!
=))

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
حرف که زیاد داه واسه گفتن!
اگه کسی باشه که با اندروید کار نکرده باشه و برنامه های مهمشو ندونه براش خیلی راحت تره که برنامه های ویندوزو تو تبلتش نصب کنه! البته اگه ویندوز RT نباشه! تو سایتا هم که گشتم اغلب درباره ویندوز RT توضیح دادن که خیلی ضعیفه الان! (برنامه و اینا کم داره!)
قسمت جالبش اونجاست که میگه پشتیبانی از Microsoft Office!!!!
=))
آره:d جالب تر هم اون که امکانات iPad رو با رنگ خاکستری نوشته، اونوقت امکانات Surface رو با استفاده از RGB:d عجب اعجوبه ایه این مایکرو!

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
سلام بر اساتید مخصوصا امیر جون و آقا فرشید.
برادرم میخوام لب تاپ بخره!نزدیکه 3 تومن بودجه داره.
بهترین چیزی که میشه خرید با 3 تومن چیه؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
سلام بر اساتید مخصوصا امیر جون و آقا فرشید.
برادرم میخوام لب تاپ بخره!نزدیکه 3 تومن بودجه داره.
بهترین چیزی که میشه خرید با 3 تومن چیه؟

تا 3 میلیون تومن می تونی این مدل از شرکت ASUS رو تهیه کنی.
Asus N46JV

سخت افزار قوی و مناسبی در میان لپ تاپ ها داره:
CPU: Core i7 4700HQ
Ram:8GB
VGA:GT750M
HDD:1TB 5400RPM

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
تا 3 میلیون تومن می تونی این مدل از شرکت ASUS رو تهیه کنی.
Asus N46JV

سخت افزار قوی و مناسبی در میان لپ تاپ ها داره:
CPU: Core i7 4700HQ
Ram:8GB
VGA:GT750M
HDD:1TB 5400RPM

امیر جون مرسی از راهنماییت.
فقط چندتا سوال دیگه:
1.این الان یه لپ تاپ جدیده؟
2.واسه بازیای روز میشه روش اعتماد کرد؟
3.ال ای دییه؟؟

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
تا 1.400.000 لپ تاپ چی میشه خرید؟
واسه دختر دانشجو ، کاربرد معمولی ، اینترنت و فیلم و موزیک

سلام

Please Help!
برند سامسونگ چطوره لپ تاپ هاش؟

Last edited by a moderator:

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
سلام تا 2.5 میلیون حالا 100 هزار تومان هم بالاتر شد موردی نداره ولی مشخصات زیر رو داشته باشه.1- نسبتا سبک باشه 2- سی پی یو هم core i5 کافیه .3-برای بازی کردن نیست ولی برای فتو شاب و کورل(ابته نه در سطح حرفه ای) یه گرافیک در خور داشته باشه.4-ترجیحا از ایسوز باشه.5-اگه بتونین سه مدل مختلف پیشنهاد بدین ممنون میشم.با تشکر فراوان

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
امیر جون مرسی از راهنماییت.
فقط چندتا سوال دیگه:
1.این الان یه لپ تاپ جدیده؟
2.واسه بازیای روز میشه روش اعتماد کرد؟
3.ال ای دییه؟؟
1- بله لپ تاپ جدیدی هستش و سخت افزار به روزی هم داره.
2- بازی های سبک رو هم می تونی انجام بدی. اصولا لپ تاپ برای بازی مناسب نیست. مگر مدل های خاص که قیمت بسیار بالایی دارند.
3- صفحه نمایشش هم LED هستش.

سلام

Please Help!
برند سامسونگ چطوره لپ تاپ هاش؟
سلام
برای یک دانشجو و کار های روزمره این مدل شرکت Lenovo مناسب هستش.
IBM Lenovo Essential G580-T
مشخصات
intel b960
RAM: 4GB
GT710M
HARD:500GB 5400RPM
Battery 6cell
LED 15

قیمت حدودا 1350 هستش.

سلام تا 2.5 میلیون حالا 100 هزار تومان هم بالاتر شد موردی نداره ولی مشخصات زیر رو داشته باشه.1- نسبتا سبک باشه 2- سی پی یو هم core i5 کافیه .3-برای بازی کردن نیست ولی برای فتو شاب و کورل(ابته نه در سطح حرفه ای) یه گرافیک در خور داشته باشه.4-ترجیحا از ایسوز باشه.5-اگه بتونین سه مدل مختلف پیشنهاد بدین ممنون میشم.با تشکر فراوان
تا 2.5 میلیون تومن می تونی این مدل از شرکت Lenovo رو تهیه کنی.
IBM Lenovo IdeaPad Z500-G

وزنش هم 2.5 کیلوگرم هستش و نسبتا سبک.
گرافیکش هم gt740 هستش که برای بازی های سبک نسبتا مناسب هستش.
مشخصاتش:
Core i7 3612QM
RAM:8GB
GT740M
HARD: 1TB
LED 14
Battery:4CELL

لپ تاپ دور ور 1 خورده ای چی هست؟

IBM Lenovo Essential G580-T
مشخصات
intel b960
RAM: 4GB
GT710M
HARD:500GB 5400RPM
Battery 6cell
LED 15

قیمت حدودا 1350 هستش.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
دوستان بین این 2 تا کدوم رو پیشنهاد می کنین!؟

ASUS X550 Slim
Core i7 1.8
Ram 16 GB
GF GT 720 2GB up to 5 GB
با قیمت 3.400

Acer Aspire v3
Core i7 3.1
Ram 16 GB
GF GT 740 4GB up to 7 GB
با قیمت 3,300

یه چیز جالب اینه که acer مشخصات بهتری داره و قوی تره ولی قیمتش کمتره.. چرا!؟
آقا بودجه 4,500 هست، اگه مدلای قوی تری سراغ دارین، خواهشا بگین.. من که هر چی گشتم پیدا نکردم... ممنون.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یه چیز جالب اینه که acer مشخصات بهتری داره و قوی تره ولی قیمتش کمتره.. چرا!؟
کلا برند های به بیانی معتبر تر معمولا گرونتر هستن . مثلا برند سونی هم همین داستانی که شما گفتی رو داره . تا اینجای کار میتونم بگم سونی و ایسوس اینطوری هستن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر