مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوست عزیز تا چه مدتی جواب میده واسه بازی یک سال دوسال؟؟؟ ممنون

راستشو بگم این سیستم برا بازی های گرافیک بالا اصلا خوب نیست و یه سیستم متوسط به پایین هستش اینو جدی میگم . اگه اینو برا بازی میخای بیخیال این بشو و برو یه کنسول خوب برا بازی بخر اگه برا بازی میخای حداقل کم کم باید گرافیکش 2 باشه تازه 2 لپ تاپ خیلی ضعیفتر از pc هستش کلا لپ تاپ ظریف و حساسه خوب باید با خفنترین لپ تاپم مدارا کرد . اگه یه لپ تاپ 2 میلیونی بخری میتونی با 1 تومن یعنی نصفش یه pc خوب در حد اون لپ تاپ جمع کرد پس خودتون متوجه حرفم بشین دیگه اگه برا فیلم و بازی انگری برت و بازی های در حد پایی میخای خوبه ولی اگه برا مثلا بتمن یا اساسین اینو میخری سخت در اشتباهی اینو دوستانه بهتون میگم چون دوست ندارم ضرر کنین . و وظیفم اینه به کاربرای بازی سنتر کمک کنم و همه حرفامم دوستانه گفتم باز تصمیم نهایی با شماست موفق باشین . اینم اضافه کنم به حرفام cpu عالیه ولی حرف من رو کارت گرافیکشه .

javadsadeghi

کاربر سایت
Aug 16, 2010
40
نام
جواد
سلام به همه دوستان عزیز این بخش که اگه نبودن من الان لپ تاپ درستی نداشتم ( ASUS G73SX ) :x
زیاد سرتون رو درد نمیارم فقط یه سوال مختصر و مفید :
یه لپ تاپ برای فک و فامیل میخوام مارک و گارانتی خوب (تا اونجایی که میشه اول Asus بعد DELL بعد sony !! بعد هر چی که شد ) از 600 تا 800 - مصارف هم کلا یه سیستم برای خونه ( بازی بچه ها و فیلم و اینترنت والدین )
سرتون درد گرفت ؟!؟!؟!:-s

پیشاپیش از کسانی که کمکم میکنن ممنونم

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام به همه دوستان عزیز این بخش که اگه نبودن من الان لپ تاپ درستی نداشتم ( ASUS G73SX ) :x
زیاد سرتون رو درد نمیارم فقط یه سوال مختصر و مفید :
یه لپ تاپ برای فک و فامیل میخوام مارک و گارانتی خوب (تا اونجایی که میشه اول Asus بعد DELL بعد sony !! بعد هر چی که شد ) از 600 تا 800 - مصارف هم کلا یه سیستم برای خونه ( بازی بچه ها و فیلم و اینترنت والدین )
سرتون درد گرفت ؟!؟!؟!:-s

پیشاپیش از کسانی که کمکم میکنن ممنونم
خواهش میکنم دوست عزیز ما همینجاییم برای کمک کردن انشالاه فنش برات بچرخه:)
SAMSUNG RV511
Dell Inspiron 5050-B
HP PROBOOK 4530S
Asus X44H-B

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
سلام دوستان
من قصد خرید لپتاپ msi gx780 رو دارم اما نسبت به برند msi مشکوکم . میخاستم ببینم msi از لحاظ کیفیت به اسوس و دل میرسه یا نه
از اسوس هم در این رنج قیمت مثل اینکه فقط n55 در بازار موجوده که کارت گرافیک ضعیفتری نسبت به 780 داره.اگر کسی از دوستان مدل بهتری در این رنج میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان
من قصد خرید لپتاپ msi gx780 رو دارم اما نسبت به برند msi مشکوکم . میخاستم ببینم msi از لحاظ کیفیت به اسوس و دل میرسه یا نه
از اسوس هم در این رنج قیمت مثل اینکه فقط n55 در بازار موجوده که کارت گرافیک ضعیفتری نسبت به 780 داره.اگر کسی از دوستان مدل بهتری در این رنج میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنه

من برای برادرم GX680 رو خریدم اواخر تابستون.
کیفیت و قدرت خیلی خوبی داره.پلاستیکی که در بدنه استفاده کردن مقاوم و خوبه به نظر من
مشخصات فنی سری Gaming برند MSI هم که کلا خیلی خوبه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان
جواب اقا پدارام MSI تو کلاس گیمینگش کم نمیزاره هر کی خریده راضی بوده

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
به نام خدا

سلام دوستان عزيز

دنبال لپ تاپي هستم كه مشخصات زير رو داشته باشه

1:كيفيت صفحه نمايش خيلي خوبي داشته باشه
2:سرعت بسيار خوبي داشته باشه
3:بازي ها روز رو هم بشه با اون به خوبي اجرا كرد(البته نه اينكه بخوام همش با اون بازي كنم.بلكه در حدي باشه كه مثلا بشه بازي هايي مثل كال اف ديوتي و فيفا 12 رو به راحتي و بدون هيچ لگي جواب بده)
4:كيفيت ساخت خيلي خوبي هم داشته باشه
5:بودجه هم تا 1700 ميباشد

نظر خودم msi ge 620 dx هستش.نظر شما در مورد اين لپ تاپ چيست؟

با تشكر

ah.rasooli

کاربر سایت
Jan 1, 2012
12
من برای برادرم GX680 رو خریدم اواخر تابستون.
کیفیت و قدرت خیلی خوبی داره.پلاستیکی که در بدنه استفاده کردن مقاوم و خوبه به نظر من
مشخصات فنی سری Gaming برند MSI هم که کلا خیلی خوبه

سلام دوست عزیز
یه خواهش ازتون دارم . اگه امکان داره مشخصات دقیق چیپست گرافیک msi gx680 رو برام بزارید. منظورم core clock و memory clock و چند بیت بودنشه.
بازم ممنون از لطفت

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوست عزیز
یه خواهش ازتون دارم . اگه امکان داره مشخصات دقیق چیپست گرافیک msi gx680 رو برام بزارید. منظورم core clock و memory clock و چند بیت بودنشه.
بازم ممنون از لطفت
بیا عزیزم این لینک مشخصات کارت گرافیک 555m که تو مدل 680 استفاده شد هرا زده
NVIDIA GeForce GT 555M - Notebookcheck.net Tech

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
به نام خدا

دوستان عزيز دوتا درخواست داشتم

1:لطفا هر چه سريع تر به پست قبلي ن پاسخ بدين
2:ميشه fps دوتا كارت گرافيك gt 555 m و gt 635 m رو در چند تا بازي روز (مثل باتلفيلد 3 و كرايسيس 2 )برام قرار بدين

خيلي ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
به نام خدا

سلام دوستان عزيز

دنبال لپ تاپي هستم كه مشخصات زير رو داشته باشه

1:كيفيت صفحه نمايش خيلي خوبي داشته باشه
2:سرعت بسيار خوبي داشته باشه
3:بازي ها روز رو هم بشه با اون به خوبي اجرا كرد(البته نه اينكه بخوام همش با اون بازي كنم.بلكه در حدي باشه كه مثلا بشه بازي هايي مثل كال اف ديوتي و فيفا 12 رو به راحتي و بدون هيچ لگي جواب بده)
4:كيفيت ساخت خيلي خوبي هم داشته باشه
5:بودجه هم تا 1700 ميباشد

نظر خودم msi ge 620 dx هستش.نظر شما در مورد اين لپ تاپ چيست؟

با تشكر

من راجبش کمی تحقیق کردم دیدم خدایی خوبه حتما بخرینش عالیه شک نکنین .

---------- نوشته در 11:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

خوو لینک های خودمم برا این سایت بود دیگه
به روزه؟؟؟
اون لب تاب دل تا کی میتوننه رو اخرین سیستم اجرا کنه؟؟؟
ممنووووون:-*

راستش من به لینکتون دقت نکردم . ارشیا جان اگه یچیز خوب میخای و راحت بتونه برات بازیم اجرا کنه این دلو که کارت گرافیکشم 1 بیخیالشو و رو اون اسوس که کارت گرافیکش 2 هست تا 4 شیر می کنه فکر کن . برات کمه کم 2 سال کار می کنه خیالت راحت بازی های خفنو من میگم البته .

آخرین ویرایش:

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
من راجبش کمی تحقیق کردم دیدم خدایی خوبه حتما بخرینش عالیه شک نکنین .

---------- نوشته در 11:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

راستش من به لینکتون دقت نکردم . عرشیا جان اگه یچیز خوب میخای و راحت بتونه برات بازیم اجرا کنه این دلو که کارت گرافیکشم 1 بیخیالشو و رو اون اسوس که کارت گرافیکش 2 هست تا 4 شیر می کنه فکر کن . برات کمه کم 2 سال کار می کنه خیالت راحت بازی های خفنو من میگم البته .

هموننننننن که لینکشو دادم؟؟؟؟؟؟؟i5 اخه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر