مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
@Akiba
به نظر این بتمن هم رفت واسه نسل بعد بازی راکستدی هم معلوم نیست چه کوفتی هست نسل بعد بیاد کلا یکجای کار میلنگه در مراحل ساخت که اینا هنوز از این بازی بتمن مونترال رونمایی نکردن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بهترین بخش مراسم برام قطعا Wolf among us بود :D الان وضعیتش چجوریه؟
telltale مگه درش تخته نشد، تو ساختش دست داره یا واسه اینکه سری ماله اونه فقط اسمش اومده؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
چقدر قضیه جالب شد. :D از قضا این کسایی که خودشون رو فنِ Logical سونی نشون می دادند،(خیلی هم تلاش دارند توی این راستا) اینقدر بدجور تریگر شدند که به همه ثابت کردند که اتفاقا نه، این همه مدت سوپر الترا فن مخفی بودند. :D به هر حال با زبان بی زبانی، عملکرد درست ایکس باکس رو تأیید می کنند.
طراحی عالیه، عالی. به تمام اصول یه کالای مدرن و مینیمال وفادار موندند. یعنی با کمترین طراحی، بیشترین معنا رو رسوندند. کنسول هم شبیه کِیس PCـه (به نشون قدرتش)، هم شبیه سروره (به نشون Xcloud) و هم ته مونده کنسول های قبلی، خصوصاً اسکورپیو رو داره.
بازی هم قراره با هیلو اینفینیت لانچ بشه، نماد Xbox. اسم کنسول هم Xboxـه. همین. قراره کنسول های فلگ شیپه ایکس باکس، سری X باشند و میان رده ها، سری S. مثل سامسونگ که اسم گوشی هاش Galaxyـه ولی فلگ شیپ هاش، سری S و میان رده ها، سری J و A.
اینطوری نام گذاری برای کنسول های بعدی دیگه میشه مثل سونی، قابل حدس. Xbox X2، X3 و ... .
و چقدر از بازگشت سنوآ خوشحالم. امیدوارم برای همه پلتفرم ها بیاد تا همه این اثر رو تجربه کنند. (یا دست کمش انحصاری زمانی بشه.)
جدی برا بازگشت سنوئا خوشحالی؟
بابا گرافیکش خیلی تو ذوق میزنه از نظریه سری دوستان.
اصلا گویا اینقدر ضعیف بودع که اطراف چهره اش رو blur کردن.
به نظرم ما اشتباه میکنیم. بازی چیزی نداره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
انصافا دارم سولز یک بازی معمولی نیست میازاکی یک استاندارد جدید تعریف کرد که با سکیرو این استاندارد تو گیم پلی باز جابه جا کرد اون سال دارم سولزم می‌گرفت نمیشه بگی حقش نبوده
والا من کاره ای تو انتخاب بازی ها نیستم،، این نظر اکثریت گیمر ها و منتقد ها بوده...

امسال هم که این شانس به سکیرو میرسه به خاطر اینه که از اون دست بازی های شاخ وجود نداره که توجه همه رو به سمت خودش جلب کنه... این یه واقعیته که هر چقدر بازی‌ای میازاکی خوب و تاثیر گذار باشن، همه پسند نیستن.

• Like
Reactions: pbgame

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
از ذوق یه دموی cg نسل بعدی اومدی گوست رو انداختی تو مقایست و میگی که در مقابل اون جوکه بعد میگی من نیتم خیر بوده میخواستم از تفاوت نسل بگم!
گوست داره همین نسل و چند ماه دیگه میاد و گرافیک و طراحی هنریش یه غوقای به تمام معناست تو این تریلرها (گرافیک گیم پلیش رو هم دیدیم) ، از هل بلید ۲ نسل بعدی هم جز ی cg چیزی ندیدم نمی‌دونم چطوری میتونی همچین مقایسه خنده داری بکنی و تازه ناراحت هم میشی که فن ها بهت حمله کردن! چون من چیزی جز فن بازی تو حرفات ندیدم

آخه فرق CG با In Engine را نمیدونین بعد انتظار دارین بهتون نگیم فن ؟

یا مثلا دقت نکردین که تاریخ عرضه HellBlade 2 هم دو سه ماه بعد GOT هست؟ یا قطعا به زیرنویس In Engine زیر تریلر GOT حتی توجه ام نکردین؟

فقط همین که فلان کس توی گروه تلگرامی میاد میگه که یک نفر به PS و بازیهاش توهین کرد یک راست بدون اینکه بخونین طرف چی نوشته یا اصلا بحث سر چیه میاین شروع میکنین به جواب دادن و این میشه که سه خط مینویسین 3 تا چیز نادرست توش هست. باور کنید ما اصلا نه سنمون جواب میده نه شخصیتمون که به کسی توهین کنیم و این اجازه را هم به خودمون نمیدیم ولی خود این پستی که دادین از بس محتوا نداره و حرف درستی توش نیست که به خودتون توهین میشه.

بار آخر مینویسم و جواب هم ریپلای نمیکنم.

منی که این پست را چند ماه قبل زدم اونقدری به مساله علاقه دارم که در موردش بخونم و ویدیو ببینم که بفهمم پیشرفت معماری نسل و افزایش توان چقدر هست. مقایسه من بین دوتا بازی هست که از هردو توی یک کنفرانس تریلر In Engine پخش شده. یکیش مال نسل هشت و یکیش نسل نه. مشخصا هدف از این پست نشون دادن قابلیت های کنسول های نسل بعد در نشون دادن گرافیک های خیلی خوب هست. وگرنه نه از الان مشخصه که چند درصد این گرافیک را توی بازی ببینیم، نه مشخصا پس فردا استدیوهای بزرگی مثل ناتی داگ و پلی گراند با سخت افزار نسل بعدی چی تحویل بدن و خیلی از مجهول هایی که هست. اینجام کسی هدفش بد نشون دادن گرافیک GOT نیست. GOT مشخصا از بهترین های نسل خواهد بود به لحاظ گرافیکی، ولی چون توی یک شو بود نمایش این دوتا بازی من تریلرها را پشت سر هم دیدم و چشمم افتاد به عبارت ضبط شده از موتور توی GOT و برام جالب اومد طرح این موضوع.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
124829

انصافا این خیلی عالی بود دلم نیومد نزارمش...

خدا رو شکر وارد این بحث های کیفی نسل بعدی نشدم که هنوز هیچی نشده با کلی برچسب و توهین همراه شد...

سر چی بحث میکنید وقتی فقط یه نمایش سینماتیک از نسل بعد داشتیم... بزارید سونیم بیاد... بانو رو به رخ بکشه بعد بهتر میشه نظر داد کی چی کارست

124831

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من برعکس بقیه، فتیله هایپم رو میکشم پایین برای got, حسم میگه یه جای کار درست نیست... حالا صبر میکنیم تا نمرات بیاد اگه فیل شه که چیزی از دست نمیدم.. اگه بترکونه هم که بیشتر از همه حال میکنم...

میگم خدای نکرده got هم مثل بعضی بازیا مرید و پیرو نداشته باشه،، فقط به خاطر گفتن اینکه با تریلرش حال نکردم، تا چند ماه بعد از عرضه بازی زخممون کنن؟؟؟
اصلا چيز خاصي هم از گيم پلي نشون ندادن.
والا من کاره ای تو انتخاب بازی ها نیستم،، این نظر اکثریت گیمر ها و منتقد ها بوده...

امسال هم که این شانس به سکیرو میرسه به خاطر اینه که از اون دست بازی های شاخ وجود نداره که توجه همه رو به سمت خودش جلب کنه... این یه واقعیته که هر چقدر بازی‌ای میازاکی خوب و تاثیر گذار باشن، همه پسند نیستن.
البته ويچر و اسكايريم هم همه پسند نيستن...

• Like
Reactions: vaan 2

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
ماکروسافت باید بدونه . هرکسی قانع نمیشه برای خرید ایکس باکس ( فن های آمریکایی و بی سی رو فاکتور بگیرید) چون سابقا نشون داده اوایل نسل جدید هم خیلی خوشمزه هایپ میکرد با کنسول ولی اوضاع بعد لانچ فرق میکنه بخواد اینجوری پیش بره مثل این نسل تقریبا پیشرفت ها لاکپشتی میشه ب دلیل عدم وجود رقیب سر سخت برای سونی

حالا داستان این قانون جدید ترامپ چیه برای سازنده های آمریکایی و فلان ؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
راستی خواستم اشاره کنم سریع و خشن چقدر ضعیف بود! گرافیک که نسل هفتمی بود و گیمپلی خاصی هم نشون ندادند! نمیدونم ولی به نظرم بد بود. حتی نمیشه گفت متوسط مثل NFS heat ! امیدوارم با کله تو فروش زمین بخوره تا بساط این بازیهای لایسنس شده هرچه زودتر جمع بشه! دیگه کم مونده اراجیفی مثل سریع و خشن جای فرانچایزهای ارژینال صنعت گیم رو بگیرند

Untitled.png

و اینکه عجیبه کسی به بازی جدید brendan greene تاثیرگذارترین بازیساز نسل اشاره ای نکرد. گرافیک که واقعا عالی بود به نظرم و مشخصه بودجه و سرمایه اشون رو در راه درستی خرج کرده. از همین الان جزه مورد انتظارترین بازیهای نسل اینده ام هست.

Untitled.png

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
جوایز که یه چی بود در حد جشنواره فجر.
از طراحی کنسول جدید مایکرو خوشم اومد ولی اینکه دستشو تغییر جدی ندادن زد تو ذوقم.
هل بلیدم واقعا پشم روزون بود امیدوارم هم کامل تر و هم طولانی تر از نسخه قبل باشه.
ولی نکته بانو بودن هل باید به نظرم تاخیر هیلو هست که احتمالا هیلو رو می‌خوام تاخیر بزنن.

• Like
Reactions: vaan 2

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
Disco Elysium \m/<:-P
چهار تا جایزه خیلی عالی و مهم رو برد.
روایت، ایندی، استودیو ایندی و بهترین نقش آفرینی\m/
از این بهتر نمیشه و واقعا خوشحالم که به حقش رسید. جای خالیش توی نامزدهای بهترین بازی سال خالی بود ولی جبران کرد و واقعا خوشحالم.
کاری که این بازی کرده و توی روایت و ساختن یه دنیای عالی کرده، جای تبریک و خوشحالی زیادی داره

پ.ن: جایزه بردن GRIS هم جلا داد روحمو. به به<:-P
امیدوارم باعث شده نسخه کنسولیشم بیاد

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
هل بلید! رسما دهنم باز موند و کنسول جدید ...

جوایز هم به نظرم امسال کمترین اهمیت رو داشتند
ینی امثال جایزه ها اهمیتی نداشتن ولی سال های قبل و سال های بعد اهمیت دارن?

• Like
Reactions: Z-fan

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این استودیو جدیده اعضاش همون Telltale هستن و جای نگرانی نیست
چقدم عالی :D ولف فصل اولش اینقد شخصیتا و فضاها خوب بود اگه فصل دومی نمیساختن خداوکیلی حروم میشد.
فقط امیدوارم اشتباه قبلیشونو تکرار نکنن و بجای ساخت آی پی جدید برن دنبال گیم آو ترونز و بتمنو اینا، شونصد تا بازی تو یک سال میدادن آب میبستن بهش بعد تعجبم کرده بودن چرا دیگه مثل ولف و TWD نمیترکونه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر