مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,534
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
ببین امسالی که شما از اون لیستای فیک درست نکردی بازی داره معرفی میشه. :D امیدوارم حسرتش رو نخوری که چرا امسال حرکتی نزدید. :D

خدا میدونه به قدری مشغله هست که حتی فرصت نمیکنم پا شم یه سر به فروم بزنم :)) اون placeholder ها هم خدایی بود =)) یک آن به ذهنم رسید و همون لحظه هم عملی کردم! :D چیزی نبود که هر لحظه امکان انجامش باشه با این که ایده خیلی پیچیده ای هم نداشت!! :D
ولی خب از طرفی خیلی خطرناک بود =)) ما با بچه های فروم دو سال پیش همین ایده رو پیاده کردیم برای E3، بعد چند نفر پا شدن عکس لیک رو تو گوگل سرچ کردن و فروم ما رو آورد براشون. بعد اینا اومدن تاپیک رو با translate گوگل ترجمه کردن و دیدن داریم به ریش ـشون میخندیم =)) رفتن ردیت کامنت گذاشتن و لینک تاپیک رو هم دادن، که یه کاربری به نام mobile1199 اون جا داره ما رو مسخره میکنه :)) هیچی دیگه، درجا هر چی آثار جرم بود رو پاک کردم که آبرومون در سطح بین المللی نره :D

این یکی دو سال اخیر هم که یه مقدار یوزر من برای افراد استودیو بیشتر شناخته شده، اگر اون حرکت placeholder لو میرفت که واقعا کل زحمات من هم پودر میشد! همین سه ماه پیش بود اتفاقا که حتی اکانت خود استودیو من رو فالو کرد برای یه چیزی حدود دو ساعت! که خود من ساعت 4 صبح متوجه شدم و سریع یکی از تاپیک های این جا (این تاپیک) اتفاقا پست هم گذاشتم راجع بهش :D و خب میدونی، چون این اتفاق افتاده منم یه مقدار مجبورم پخته تر عمل کنم و مثل بچه های 12-13 ساله فن بیس پست نذارم :D چه برسه به این که بخوام لیک فیک هم روونه کنم =))

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من این همه تاپیک نمرات بازی های مختلف دنبال کردم هیچ کدوم ندیدم هیتراش بعد یک ماه جر و بحث و بستن تاپیک امتیازات و همه اینا بازم بیان تو تاپیک های بی ربط تیکه بندازن :D یعنی میخوام بگم اینا نظرشون یه بار نه 95 صفحه به صورت تهوع آوری تکرار کردن هنوزم احساس میکنن باید چیزی برای ثابت کردن وجود داشته باشه:D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
اتفاقا اون اوایل عرضه که کشته مرده های کوجیما بازیو گرفته بودن و با دیدن کات سین ابتدایی 10 داده بودن، یوزر اسکور سبز بود...بعدش هر چقدر گذشت و ملت بیشتر بازی کردن نزدیک شد به یوزر اسکور قرمز و آنگاه امدادهای الهی از طرف متاکریتیک سر رسید :D این متاکریتیک دلبخواهی عمل میکنه و مداوما داره اعتبار خودشو پایین میاره...وگرنه کلی بازی هست که الکی 0 گرفتن، پس باید اونارو هم حذف کنن.
اصلا کلا بنظرم هر کسی زیر 10 به بازی استاد داده رو باید تو ملا عام اعدام کنن تا درس عبرتی واسه آیندگان باشه.
انقدر اتفاق و مصاحبه های مشکوک سر این بازی داشتیم که قشنگ میشه یه کتاب کمدی در وصفش نوشت.
124261
:D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
تکلیف نمرات کاربر های متا که مشخصه. اتفاقا در حالت ایده آل معیار خیلی بهتریه برا سنجش ولی خب همه میدونیم سیتم یوزر اسکور متا چیه دیگه. سر رد دد هم همینجوری ریویو بامب شد بازی برا عرضه نشدن رو پی سی. یوزر اسکور ها عمدتا 0 و 100 ای هستن. کاریشم نمیشه کرد. باز برا فیلم این جو فن بازی ها خیلی کمتره. شاید یوزر اسکور سایت های مختلف برا فیلم ها قابل استناد تر باشه ولی بازی ها نه.
خلاصه ملاک رو همون نمره اصلی متا بگیرید که 82 عه. حالا اینکه اینو خوب میدونید یا بد، فیل میدونید یا موفقیت، برا اسم کوجیما و هایپ بازی کم میدونید یا با توجه به سبک بازی و استودیو جدید خوب، به خودتون مربوطه.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
این که خیلی خبر خوبیه:D یک درصد فکر کنید فروخته باشه آیپی رو به سونی مثلا8->
اگه به فرض خیلی کم فروخته باشدش به شرکتی مانند سونی " یعنی سونی 10000$ پول نداشته دامینش رو هم باهاش بخره که دارندش مجبور شده بزارش واسه فروش!:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کونامی بعنوان دسر مراسم, دامنه www.silenthill.com رو با قیمت 9835$ برای فروش گذاشت:(

View attachment 124308
آدم رو یاد مواقعی میندازه که طرف مادربزرگی کسی چیزی فوت کرده میخواد وسایل قدیمیش رو بزاره برا فروش اینجا هم متاسفانه باید گفتIP سایلنت هیل با اون عتیقه ها فروش خواهد رفت اگه یک دصد هم احتمالش بود یـ ناشر بزرگ میاد IP رو میخره اینجوری نباید به دربه دری دومینش به صورت پابلیک فروش میرفت :| امیدوارم یکی مثل THQ Nordic که دنبال این مدل خرید IP هستش یـ کاری بکنه یعنی این IP ارزش اون همه نوستالژی نسل 5و6 رو نداره یکی ابرو مندانه بیاد دستش رو بگیره ببره ؟

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
آدم رو یاد مواقعی میندازه که طرف مادربزرگی کسی چیزی فوت کرده میخواد وسایل قدیمیش رو بزاره برا فروش اینجا هم متاسفانه باید گفتIP سایلنت هیل با اون عتیقه ها فروش خواهد رفت اگه یک دصد هم احتمالش بود یـ ناشر بزرگ میاد IP رو میخره اینجوری نباید به دربه دری دومینش به صورت پابلیک فروش میرفت :| امیدوارم یکی مثل THQ Nordic که دنبال این مدل خرید IP هستش یـ کاری بکنه یعنی این IP ارزش اون همه نوستالژی نسل 5و6 رو نداره یکی ابرو مندانه بیاد دستش رو بگیره ببره ؟
اگه سونی چنین IPیی رو بدست بیاره همه جوره برد کرده.بعلاوه اینکه SH طرفداران زیادی داره و چیزی مانند P.T اونها رو بشدت تشنه گذاشته.ضمنا کوجیما با درست کردن استودیو و گردآوری افرادش + پشت سر گذاشتن نخستین تجربش بیرون از کونامی, از اون وضعیت ناروشن در اومده و آمادس تا یه عنوان AAA بزرگ رو بسازه.
از دیدگاه خودم از اندک کسانیکه میتونن سبک ترسُ یه تکون واقعی بدن کوجیماس و با یه نیمچه دمو ثابت کرد میتونه بزنه رو دست خیلی ها که سالها عمرشون رو روی این سبک گذاشتن.
در پایان با منفورتر شدن کونامی, اونها به این نتیجه میرسن که نگه داشتن آی پی MGS براشون فایده ای نداره و اون رو هم به سونی میفروشن و کوجیما MGS VI رو میسازه LOL :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Boss

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
چرا انقدر اصرار هست که سونی IP رو بخره، چرا EA یا یوبی سافت نخرن تا همه بتونن بازیش کنن
چون اونا مال SH ساختن و این سبک ساختن نیستن:-"
+کوجیما الان دست در دست سونی هست، و ملت مزه P.T رو چشیدن:-"

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
چرا انقدر اصرار هست که سونی IP رو بخره، چرا EA یا یوبی سافت نخرن تا همه بتونن بازیش کنن
ea رو کاری ندارم تازه دارن آدم میشن .
ولی یوبیسافتی که الان در بحران فقدان ایده به سر میبره و همه المانهای بازیهاشو حابجا میکنه تو کل آی پی ها چه گلی میتونه به سر سایلنت هیل بزنه ؟

• Like
Reactions: sepehr_100

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر