اشاره سازندگان arkham origins به عنوانی جدید + توییت های kevin conroy به rocksteady

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
116667

بنظر میرسد صداپیشه محبوب Roger Craig Smith , آقای Ryan Galletta نویسنده عنوان batman arkham origings و publicist برادران وارنر Gary Miereanu همگی اشاراتی به عنوانی جدید در توییتر دارند.

این سه فرد باتجربه صنعت گیم به صورت رمز آلودی در توییتر فعالیت میکنند و حالا همگی ما با هیجان منتظر معرفی این عنوان هستیم و Miereanu گفته است که این عنوان در بازه زمانی مناسبی معرفی خواهد شد

وقتی Roger Craig Smith برای اولین بار این عنوان را در توییتر تیز کرد میتوانست هر چیزی باشد چرا که Smith برای شخصیت هایی چون sonic , Chris Redfield , Ezio , batman (arkham origins) و بسیاری از شخصیت های بازی های محبوب و مجموعه های تلویزیونی و anime صداپیشگی کرده کرده است
اما با حضور آقای Galletta (نویسنده)

همکاریشان را تایید و و با توجه به سابقه زیاد Roger Craig Smith گزینه های چیستی این عنوان را محدود میکند
و در آخر حضور آقای Miereanu تایید میکند که این عنوان از طرف warner bros است

البته همه اینها به این معنا نیست که عنوان جدیدی از batman در دست ساخت اما شواهد نشان دهنده عنوان بعدی سری است و البته بیاد داشته باشیم که
عنوان Batman: Arkham Knight سه گانه شرکت rocksteady را در سال 2015 به پایان رساند.
پس به احتمال زیاد عنوان دیگری از سری نخواهیم دید و همچنین این عنوان میتواند درباره ابر قهرمانان دیگر DC باشد

پس شاید بتوانیم عنوانی از superman ببینیم که افتضاح نباشد؟(superman 64)

منبع (متن توییت ها)
People who worked on Batman: Arkham Origins are teasing a new game

+

و همچینین آقای kevin conroy قدیمی ترین صداپیشه شخصیت batman (از زمان animated series) و صداپیشه شخصیت در سه گانه arkham در ماه های گذشته با توییت هایی از rocksteady خواستار عناوین بیشتری از سری شده است!

1.JPG
3.JPG

همانطور که میدانید کمپانی rocksteady مدت زیادی است که عنوانی معرفی نکرده و شایعات زیادی همچون عنوان جدیدی از superman (تکذیت شده توسط مدیر استودیو!)
و عنوانی از سری کمیک outlaws درباره چیستی عنوان بعدی این سازنده دز جزیان است

منبع

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اینم یه fan art از خودم تا روز معرفی B-) راستش تو توییترم گزاشتم ولی انگار کسی ندیده صداپیششم خفت کردم جوابی نداد:D

اکانت WBM بعد 4 سال اینو تویت کرده خلاصه آماده باشید :

View attachment 117375
گزاشتن گزاشتن روز 80 سالگیش همچین حرکتی زدن خیلی هایپه:-t

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اینم یه fan art از خودم تا روز معرفی B-) راستش تو توییترم گزاشتم ولی انگار کسی ندیده صداپیششم خفت کردم جوابی نداد:D

گزاشتن گزاشتن روز 80 سالگیش همچین حرکتی زدن خیلی هایپه:-t

الان من ریتوییت میکنم :D

اکانت WBM بعد 4 سال اینو تویت کرده خلاصه آماده باشید :

View attachment 117375

سایت ـشون هم اتفاقا بعد مدت ها (بهتره بگم مدت هااااااااااااااااا :D) ، داره تغییراتی توش داده میشه . یه فرم sign up هم هست که ایمیل رو بزنید ، اخرین اخبار رو میفرسته .
این دفعه دیگه واقعا خبری نشه یه پیج میسازم ناسزا میگم بهشون ...

• Love
Reactions: JohnnySilverhand

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
هووووووووولی شششششششششششششششششت !
یه ویدیو گذاشته شده تو پیج wbm ، راجع به همین انداختن لوگوی بتمن روی ساختمون ـشون ، همزمان وسط ـش چند جا پارازیت میفته روی ویدیو و لوگوی League of Assassins ظاهر میشه !
یااااااااااااا خدا :D چه شود چهارشنبه :((

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

درست مطابق انتظار :((
یعنی این قدری که این چند سال اینا طرفدارایی مثل من رو عذاب دادن ، واقعا دیگه میخواستم هیتر بشم ! تو این چند روز هم این قدر توییت منفی گذاشتن کارمنداشون که تقریبا داشتیم مطمئن میشدیم پروژشون کنسل شده دوباره :D که این طوری سورپرایز کردن همه رو ...
البته امیدوارم state of play معرفی شه همچنان نه vga :| آدم یه دقیقه بعد ـش هم خدا میدونه ، چه برسه به 3 ماه بعد !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
واقعا امیدوارم ایندفعه دیگه سر کار نباشیم!!! انقدر منتظر یه بازی جدید از دنیای Arkham بودیم که واقعا خسته شدیم!
حتی شده در حد یک تیزر هم من راضیم! فقط بدونم هست یه چیزی! و این شایعات دیگه قرار نیست هر مراسم سر کارمون بزارن!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
واقعا امیدوارم ایندفعه دیگه سر کار نباشیم!!! انقدر منتظر یه بازی جدید از دنیای Arkham بودیم که واقعا خسته شدیم!
حتی شده در حد یک تیزر هم من راضیم! فقط بدونم هست یه چیزی! و این شایعات دیگه قرار نیست هر مراسم سر کارمون بزارن!

تو پست قبلیم که عکس گذاشتم از اون فریم های ویدیو ـشون تو پیج رسمی WB Montreal ! و اصلا امکان نداره قصد آزار و اذیت داشته باشن :-" (خیلی خوب تیم ـشون با خبره چه زجری دادن طرفدارا رو . تقریبا اکثر توییت ها رو دیدن :D)
به نظر میاد ترکیب لوگو ها ، مربوط میشه به Court of Owls و League of Assassins . یعنی به نظر نمیاد ، حتمیه ! طرفدارا تو توییتر منطبق کردن با لوگوی واقعیشون .
الان بیشتر از همه دلم میخواد تریلر CGI ـشون سر state of play به نمایش گذاشته شه ! چون فرصت وحشتناک عالی هست ! تریلر tlou که قطعا آخر استریم پخش میشه که مجبور شن ملت تمام گیم های قبل ـش هم ببینن ، به همین خاطر بتمن هم شدید صدا میکنه :D (مخصوصا با یه محتوای انحصاری)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
تو پست قبلیم که عکس گذاشتم از اون فریم های ویدیو ـشون تو پیج رسمی WB Montreal ! و اصلا امکان نداره قصد آزار و اذیت داشته باشن :-" (خیلی خوب تیم ـشون با خبره چه زجری دادن طرفدارا رو . تقریبا اکثر توییت ها رو دیدن :D)
به نظر میاد ترکیب لوگو ها ، مربوط میشه به Court of Owls و League of Assassins . یعنی به نظر نمیاد ، حتمیه ! طرفدارا تو توییتر منطبق کردن با لوگوی واقعیشون .
الان بیشتر از همه دلم میخواد تریلر CGI ـشون سر state of play به نمایش گذاشته شه ! چون فرصت وحشتناک عالی هست ! تریلر tlou که قطعا آخر استریم پخش میشه که مجبور شن ملت تمام گیم های قبل ـش هم ببینن ، به همین خاطر بتمن هم شدید صدا میکنه :D (مخصوصا با یه محتوای انحصاری)
با این بلایی که سرمون اوردن، میترسم تو SOP هم معرفی بشه و باور نکنم=))

• Smile
Reactions: mobile1199

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
اون تیکه ترکیب لوگو هارو متوجه نشدم،بیشتر توضیح میدید؟یعنی روی هم گذاشتن اون سه تا لوگو رو یا هر کدوم از لوگو ها مربوط به یه فرقه/گروه هست؟اون لوگو پشت لباس هم مربوط به یکی از کارمنداشون هست که قبلا پخش شده بود درسته؟خب اینطوری که بخوایم حساب کنیم دوتا از لوگو ها مشخص هست مربوط به اون دو هستن(سر شیطان/راس الغول برای لیگ هست و جغد پشت لباس هم برای court) ولی اون دوتای دیگه مشخص نباید باشه،مگر اینکه منظورتون این باشه که هرکدوم از گروه ها دوتا لوگو داشته باشن؟که خب در اون صورت باز هم ربط اشون به اون شعله هارو متوجه نمیشم:D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دیشب (در واقع ساعت 4 صبح :D) ، پیج استودیو من رو فالو کرد :

من که به شخصه واقعا فکر کردم دارم خواب میبینم :D که درست 20 دقیقه بعد آنفالو کردن =))

با این بلایی که سرمون اوردن، میترسم تو SOP هم معرفی بشه و باور نکنم=))

والا =)) چه قدر لیک اومد این چند سال خدا !
من یه دونه ـش شدید تو ذوقم خورد ، اونم 8 march سال 2017 بود که WB Games یه آنونس گذاشت با لوگویی که تو آرکهام سیتی به کار رفته بود !
دیگه تقریبا همه مطمئن شده بودن گیم جدید آرکهامه که shadow of war معرفی شد :|

اون تیکه ترکیب لوگو هارو متوجه نشدم،بیشتر توضیح میدید؟یعنی روی هم گذاشتن اون سه تا لوگو رو یا هر کدوم از لوگو ها مربوط به یه فرقه/گروه هست؟اون لوگو پشت لباس هم مربوط به یکی از کارمنداشون هست که قبلا پخش شده بود درسته؟خب اینطوری که بخوایم حساب کنیم دوتا از لوگو ها مشخص هست مربوط به اون دو هستن(سر شیطان/راس الغول برای لیگ هست و جغد پشت لباس هم برای court) ولی اون دوتای دیگه مشخص نباید باشه،مگر اینکه منظورتون این باشه که هرکدوم از گروه ها دوتا لوگو داشته باشن؟که خب در اون صورت باز هم ربط اشون به اون شعله هارو متوجه نمیشم:D

ترکیب نیست ، در واقع 4 تا لوگوی کاملا متفاوته تو ویدیو :

x6sf_t4nmq16.jpg

که با لوگوی court of owls ـشون میشه 5 تا !
لوگوی یکی مونده به آخر هم قطعا مربوط به head of demon (راس الغول) هست . ولی اون سه تای اول رو خدا میدونه :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اگر اون توییت ها رو نمی فرستادی، مطمئنم آنفالو ت نمی کردن:D

حدس هم میزنم =)) چون درست بعدش یکی از این عزیزان کم سن و سال آرکهام فن ، برگشت منشن کردشون که من رو هم فالو میکنید ؟ :|
در هر صورت خیلی چسبید :)) اتفاقا این که آنفالو کردن کار من راحت تر شد ! چون الان من هر لیک و ... رو توییت کنم بدون مشکل میتونم انجام بدم همچنان ! ولی وقتی اکانت استودیو فالو کرده باشه ، قاعدتا خیلی باید مواظب حرکاتم باشم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر