اشاره سازندگان arkham origins به عنوانی جدید + توییت های kevin conroy به rocksteady

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
116667

بنظر میرسد صداپیشه محبوب Roger Craig Smith , آقای Ryan Galletta نویسنده عنوان batman arkham origings و publicist برادران وارنر Gary Miereanu همگی اشاراتی به عنوانی جدید در توییتر دارند.

این سه فرد باتجربه صنعت گیم به صورت رمز آلودی در توییتر فعالیت میکنند و حالا همگی ما با هیجان منتظر معرفی این عنوان هستیم و Miereanu گفته است که این عنوان در بازه زمانی مناسبی معرفی خواهد شد

وقتی Roger Craig Smith برای اولین بار این عنوان را در توییتر تیز کرد میتوانست هر چیزی باشد چرا که Smith برای شخصیت هایی چون sonic , Chris Redfield , Ezio , batman (arkham origins) و بسیاری از شخصیت های بازی های محبوب و مجموعه های تلویزیونی و anime صداپیشگی کرده کرده است
اما با حضور آقای Galletta (نویسنده)

همکاریشان را تایید و و با توجه به سابقه زیاد Roger Craig Smith گزینه های چیستی این عنوان را محدود میکند
و در آخر حضور آقای Miereanu تایید میکند که این عنوان از طرف warner bros است

البته همه اینها به این معنا نیست که عنوان جدیدی از batman در دست ساخت اما شواهد نشان دهنده عنوان بعدی سری است و البته بیاد داشته باشیم که
عنوان Batman: Arkham Knight سه گانه شرکت rocksteady را در سال 2015 به پایان رساند.
پس به احتمال زیاد عنوان دیگری از سری نخواهیم دید و همچنین این عنوان میتواند درباره ابر قهرمانان دیگر DC باشد

پس شاید بتوانیم عنوانی از superman ببینیم که افتضاح نباشد؟(superman 64)

منبع (متن توییت ها)
People who worked on Batman: Arkham Origins are teasing a new game

+

و همچینین آقای kevin conroy قدیمی ترین صداپیشه شخصیت batman (از زمان animated series) و صداپیشه شخصیت در سه گانه arkham در ماه های گذشته با توییت هایی از rocksteady خواستار عناوین بیشتری از سری شده است!

1.JPG
3.JPG

همانطور که میدانید کمپانی rocksteady مدت زیادی است که عنوانی معرفی نکرده و شایعات زیادی همچون عنوان جدیدی از superman (تکذیت شده توسط مدیر استودیو!)
و عنوانی از سری کمیک outlaws درباره چیستی عنوان بعدی این سازنده دز جزیان است

منبع

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
همین 4-5 ساعت پیش هم مثل این که یه خبری رو تو ساب ردیت بتمن آرکهام گذاشتن (این دفعه واقعا کار من نبود :-") که بعد هم طبق معمول توسط ادمین ها حذف شده .
به نظر میاد ماجرا از این قراره که یه شخصی تو صنعت گیم که از یه سری موارد مطلع هست (نظیر jason schreier) و یه سری لیک ها رو هم کاملا دقیق تکذیب کرده ، برگشته تو resetera یه چیزی گفته با این مضمون که گیم بعدی بتمن تو state of play معرفی میشه :D
حالا راست و دروغش رو خدا میدونه ، ولی زمانی که من ردیت رو چک کردم ادمین ها حذف کرده بودن و عملا خودم هم نتونستم از محتوای پست به طور کامل با خبر بشم .

من که به شخصه مثل قدیم هایپ نیستم . این قدر از این اخبار و لیک های چرت پرت این 4 سال منتشر شده که دیگه داره حالم به هم میخوره . اون placeholder های فیک ـی هم که روونه reddit کردم صرفا برای خالی نبودن عریضه بود :D بالاخره این همه لیک فیک گذاشتن ، یه دونه هم ما میذاشتیم ...
در هر حال اینم قضیش شده مثل half-life 3 . وارنر واقعا افتضاح عمل کرد این نسل :)

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
همین 4-5 ساعت پیش هم مثل این که یه خبری رو تو ساب ردیت بتمن آرکهام گذاشتن (این دفعه واقعا کار من نبود :-") که بعد هم طبق معمول توسط ادمین ها حذف شده .
به نظر میاد ماجرا از این قراره که یه شخصی تو صنعت گیم که از یه سری موارد مطلع هست (نظیر jason schreier) و یه سری لیک ها رو هم کاملا دقیق تکذیب کرده ، برگشته تو resetera یه چیزی گفته با این مضمون که گیم بعدی بتمن تو state of play معرفی میشه :D
حالا راست و دروغش رو خدا میدونه ، ولی زمانی که من ردیت رو چک کردم ادمین ها حذف کرده بودن و عملا خودم هم نتونستم از محتوای پست به طور کامل با خبر بشم .

من که به شخصه مثل قدیم هایپ نیستم . این قدر از این اخبار و لیک های چرت پرت این 4 سال منتشر شده که دیگه داره حالم به هم میخوره . اون placeholder های فیک ـی هم که روونه reddit کردم صرفا برای خالی نبودن عریضه بود :D بالاخره این همه لیک فیک گذاشتن ، یه دونه هم ما میذاشتیم ...
در هر حال اینم قضیش شده مثل half-life 3 . وارنر واقعا افتضاح عمل کرد این نسل :)
واقعا فاجعه بودن راکستدی کلا خلاصه شد تو یکدونه Batman arkham knight الانم ۵ سال شد تقریبا رفتن تو زیر زمین .. اون یکی هم که orgins ساخت نسل قبل عملا این نسل تموم شد رفت یک بتمن فرعی دیگه نتونستن لا اقل اونا بسازن معلوم نیست چیکار دارن میکنن

• Like
Reactions: mobile1199

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بتمن تو state of play معرفی میشه :D
شک نکن میشه سونی اعلام کرد new game reveal داره این قسمت state of play
منم دارم یه فن آرت میکشم امروز اگه تمومش کردم میزارم توییتر همون جا Roger Craig Smith گیر میارم ازش میپرسم برگشته دارک نایت بشه یا نه :p

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
فورتنایت با هر بنی بشری کراس اور داشته دلیلی نمیشه بازی بتمنی در کار باشه :D
خب شما خبرا رو نخوندی و اصلا با خبر نیستی:D 1 اینکه roger craig smith صداپیشه بتمن تو آرکام اوریجینز و سازنده های بازی هینت دادن 2 اینکه این یه کراس اور معمولی نیست کل بازیای بتمن رو اپیک استور free شده بعید میدونم اپیک برا یه کراس اور سر کیسه رو شل کنه! بعدش امروز batman day هم بوده و مطمئن باشید بازی تو state of play معرفی میشه شایعش که با حدف این قسمت برنامه کاملا هماهنگی داره....اگه هم نشد خیلی طول نمیکشه معرفیش

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
فورتنایت با هر بنی بشری کراس اور داشته دلیلی نمیشه بازی بتمنی در کار باشه :D
البته من دیشب خواب دیدم WBM و RS گیم جدید معرفی کردن :D
تا چهارشنبه باید صبر کرد . بتمن که قطعا در کار هست و WBM خودشو کشت و کلی سرنخ داد با لباس یکی از کارمنداشون و مهمونی دو سال پیش و ... ! بحث سر معرفی شدنش هست که مراسم یا کنفرانس خاصی نمیخواد !
Arkham Knight تریلر CGI ـش همین طوری یهویی اومد با کاور Gameinformer ، آرکهام اوریجینز هم به همین شکل ، آرکهام سیتی هم یکی دو ماه قبل TGA اولین تیزر تریلرش اومد کاملا بدون مقدمه :D
State of Play این هفته سونی بهترین فرصته برای معرفی گیم ـشون . وقتی TLOU قراره تریلرش بیاد ، قطعا نیم میلیاردی میشینن استریم رو میبینن :D کافیه تریلر TLOU رو بذارن آخرین تریلر ، قبلش تریلر گیم هایی مثل بتمن رو نشون بدن که ملت مجبور شن تا اخرین لحظه ببینن استریم رو ! و به این شکل گیم بتمن هم صدا میکنه اساسی .

من که این دفعه شدیدا امیدوارم ! یا این هفته معرفی میشه ، یا اگر خدا بخواد نهایت TGA ! از اون جایی که E3 "عملا" از بین رفت ، معرفی گیم بعد TGA اصلا معنا نداره ! چون کلا یه گیمزکام و TGS میمونه براشون ...

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
احتمال بالا عنوان جدیدی معرفی میشه. حالا یا State Of Play یا Game Awards . اینکه Arkham Knight هم روی اپیک استور و هم پلاس رایگان شده دقیقا داره پیام میده که عنوان بعدی تو راهه.
هر 8تا بازی بتمن رو اپیک free شده نه فقط آرکام نایت :D بنظرم من از اونجایی که سونی گفت تو این قسمت state of play بازی جدید معرفی میکنن معرفی این یازی حتمیه
البته شایدم بازی جدید استودیوس تازه تاسیسشون که رئیسش چند روز پیش تو resetEra هایپ کرد معرفی کنن ولی معرفی بتمن بیشتر با عقل جور درمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر