مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چون اونا مال SH ساختن و این سبک ساختن نیستن:-"
+کوجیما الان دست در دست سونی هست، و ملت مزه P.T رو چشیدن:-"
موافقم بنظرم ورژن pc بازی رو واسه این دادن که میدونستن خیلیا بازی رو نمیخرن و اگرنه قرارداد قرارداد مگه میشه تو E3 با only on نشون بعدی بعد یهو برش داری؟ حتی اگه سازنده هم بخواد نمیشه چون ip مال سونی! اگه توجه هم کنید نصف مارکتینگ بازی با همین لوگو پیش رفت و از وسطاش برداشتن!

نمیدونم کسی موافق هست باهام یا نه ولی بنظرم SH کوجیما حس SH های تیم سایلنت نداشت انگار یه بازی دیگه بود که اسم سایلنت بهش چسبوندن از کونامی بعید نیست چون قبلا هم the room رو تبدیل کرد به سایلنت هیل بعد در تیم تخته کرد درباره اویل7 هم همین فکر رو میکنم کلا سازنده ها نباید به این بازی ها شکل و شمایل غربی بدن بشخصه امیدی به اویل 8 ندارم اگه کرکتراش میخوان شبیه 7 باشن.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
موافقم بنظرم ورژن pc بازی رو واسه این دادن که میدونستن خیلیا بازی رو نمیخرن و اگرنه قرارداد قرارداد مگه میشه تو E3 با only on نشون بعدی بعد یهو برش داری؟ حتی اگه سازنده هم بخواد نمیشه چون ip مال سونی! اگه توجه هم کنید نصف مارکتینگ بازی با همین لوگو پیش رفت و از وسطاش برداشتن!

نمیدونم کسی موافق هست باهام یا نه ولی بنظرم SH کوجیما حس SH های تیم سایلنت نداشت انگار یه بازی دیگه بود که اسم سایلنت بهش چسبوندن از کونامی بعید نیست چون قبلا هم the room رو تبدیل کرد به سایلنت هیل بعد در تیم تخته کرد درباره اویل7 هم همین فکر رو میکنم کلا سازنده ها نباید به این بازی ها شکل و شمایل غربی بدن بشخصه امیدی به اویل 8 ندارم اگه کرکتراش میخوان شبیه 7 باشن.
یچیز جالب هم من اضافه کنم دقت کنید اسم بازی Silent HillS بود نه Silent Hill از اولشم فک کنم قرار نبود ربطی به سری SH داشته باشه PT

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ea رو کاری ندارم تازه دارن آدم میشن .
اتفاقا Ea با همون شیب کماکان در حال سقوطه:D
نکنه به خاطر استاروارز میگی؟!
ریسپان (عین کوجیما) از اوناس که به ea باج نداده و نمیده و کار خودشو بدون ترس و فشار از سمت ناشر انجام میده و به قولی مستقله!
Ea مابقی استودیوها رو با 30یاست هاش به نابودی کشونده
یه سری قبلا گفتم اگر عین دایس و بایوور و... که نفوذ زیادی روشون داره می بود قطعا اینم فیل میشد:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یچیز جالب هم من اضافه کنم دقت کنید اسم بازی Silent HillS بود نه Silent Hill از اولشم فک کنم قرار نبود ربطی به سری SH داشته باشه PT
آره این یادم رفته اصلا بعید نیست که این بازی ip جدید خود کوجیما بوده باشه و کونامی اصرار کرده باشه که سایلنت هیلش کنن درست مثل کسلوانیا los که اصلا کلا اسمش los بود یا the room که کلا بازی جدید تیم سایلنت بود(شایعات که همین میگفتن و مطمئن باشید درسته) ! واقعا شرکت کثیفیه کونامی mgs کلا 3تا بیشتر نبود که چهارمی هم با اصرار فن ها و کونامی شد یه فن سرویس عالی برا پایان سری واقعا خاک برسرشون که خواستن تک دمو رو تبدیل به بازی کنن و آخرش MGS5 درآمد ازش gz که عملا همون تک دموه بود!

البته این نکته هم وجود داره که تو ساخت p.t یسری از اعضای کلیدی تیم سایلنت اومده بودن تو تیم کوجیما!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
موزیکی که اخر دمو PT اجرا شد مربوط به سایلنت هیل 1 بود.فکر نکنم که قرار بوده باشه یه بازی مستقل بشه.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
چون اونا مال SH ساختن و این سبک ساختن نیستن:-"
+کوجیما الان دست در دست سونی هست، و ملت مزه P.T رو چشیدن:-"

خیلی مسخره میشه وقتی خود خالق سایلنت هیل تو سونیه، به سازنده دیگه ای فکر کنیم بابت ساختش، خصوصا اون خود شیفته....

ea رو کاری ندارم تازه دارن آدم میشن .
ولی یوبیسافتی که الان در بحران فقدان ایده به سر میبره و همه المانهای بازیهاشو حابجا میکنه تو کل آی پی ها چه گلی میتونه به سر سایلنت هیل بزنه ؟

میگن:"وقتی میخوای از یه چاه دربیای مواظب باش تو یه چاه دیگه نیوفتی"EA و یوبی سافت همون چاه دوم هستن.

یعنی به قیمت انحصاری شدن حاضرید سونی یه بازی با کیفیت بسازه....

ولی نمیدونم چرا تو چند سال گذشته همین حرف رو زدیم کلی برچسب خوردیم:-j

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
خیلی مسخره میشه وقتی خود خالق سایلنت هیل تو سونیه، به سازنده دیگه ای فکر کنیم بابت ساختش، خصوصا اون خود شیفته....

اره انحصاري مثله دق ببخشيد دث :D

• Smile
Reactions: vaan 2

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اتفاقا Ea با همون شیب کماکان در حال سقوطه:D
نکنه به خاطر استاروارز میگی؟!
ریسپان (عین کوجیما) از اوناس که به ea باج نداده و نمیده و کار خودشو بدون ترس و فشار از سمت ناشر انجام میده و به قولی مستقله!
Ea مابقی استودیوها رو با 30یاست هاش به نابودی کشونده
یه سری قبلا گفتم اگر عین دایس و بایوور و... که نفوذ زیادی روشون داره می بود قطعا اینم فیل میشد:D
تا وقتی زامپلا مدیریت استدیو رو به عهده داره ea هیچ غلطی نمیتواند بکند :D

• Like
Reactions: g4mer and voldmort

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

آخه تویاما فقط رو یه بازی کار کرده تو سری کلا مازیار! بعدشم الان سایرنم نمیره بسازه چه برسه به ip در هم پیچ خورده ای مثل SH مطمئن باش خودشم نمیدونه باهاش چیکار کنه از بس که دوشیدن :D
بگذریم که بنظرم SH آقای خود شیفته بنظر خوب و نو میومد و دیدیم که اویل7 ازش متولد شد و فراموش نکنیم که دل تورو هم دخیل بود و میدونیم کم آدمی نیست پس اگه خبری باشه سونی بخره یا براساس شایعات کوجیما بخواد با کونامی همکاری کنه بهترین راه همون کوجیماست :D

• Smile
  • Like
Reactions: g4mer and vaan 2

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
651

آره،چون دموی P.T که نزدیک به 40 دقیقه بود یکی از بهترین تجربه های گیمینگ من بود،حالا نمیدونم چرا بعضیا شروع کردن کوجیما کوجیما میکنن؟ترسناک بودن P.t بخاطر کوجیما نبود، بخاطر این بود که گیلرمو دل تورو و مانگاکای افسانه ای جونجی ایتو هم رو بازی کار میکردن.
124404 124405 124407
از طراحی لیسا تو P.t تا همین DS خیلیاش رو کوجیما از مانگاهای جونجی ایتو کپی کرده.
ماهیو خرچنگای مرده تو دث/BT ها/حتی BB که سم حمل میکنه.
124408 124411 124412
من خودم از اخلاق و شخصیت کوجیما خوشم نمیاد ایشون مبتلا به خود بزرگ بینی هست ولی کوجیما استاد کپی کردن هست و تو کارش خیلی وارده،بازم میگم جایگاهی که P.T امروز بین گیمرها پیدا کرده و همه میخوان نسخه کاملش رو تجربه کنن بخاطر گیلرمو دل تورو و جونجی ایتو هست وگرنه کوجیمارو چه به این حرفا بعد یه سری فکر میکنن آره کوجیما میره فیلم کرایه میکنه، میبینه، بازی میسازه:-j:))
تنها راه تجربه کامل و دوباره P.t متاسفانه اینه که بدنش به کوجیما تا اونم بره بره سراغ،گیلرمو دل تورو و جونجی ایتو رو بیاره رو پروژه.

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
آره،چون دموی P.T که نزدیک به 40 دقیقه بود یکی از بهترین تجربه های گیمینگ من بود،حالا نمیدونم چرا بعضیا شروع کردن کوجیما کوجیما میکنن؟ترسناک بودن P.t بخاطر کوجیما نبود، بخاطر این بود که گیلرمو دل تورو و مانگاکای افسانه ای جونجی ایتو هم رو بازی کار میکردن.
View attachment 124404View attachment 124405View attachment 124407
از طراحی لیسا تو P.t تا همین DS خیلیاش رو کوجیما از مانگاهای جونجی ایتو کپی کرده.
View attachment 124408View attachment 124411View attachment 124412
من خودم از اخلاق و شخصیت کوجیما خوشم نمیاد ایشون مبتلا به خود بزرگ بینی هست ولی کوجیما استاد کپی کردن هست و تو کارش خیلی وارده،بازم میگم جایگاهی که P.T امروز بین گیمرها پیدا کرده و همه میخوان نسخه کاملش رو تجربه کنن بخاطر گیلرمو دل تورو و جونجی ایتو هست وگرنه کوجیمارو چه به این حرفا بعد یه سری فکر میکنن آره کوجیما میره فیلم کرایه میکنه، میبینه، بازی میسازه:-j:))
تنها راه تجربه کامل و دوباره P.t متاسفانه اینه که بدنش به کوجیما تا اونم بره بره سراغ،گیلرمو دل تورو و جونجی ایتو رو بیاره رو پروژه.
خدا از دهنت بشنوه منم تو پست قبلی همین رو گفتم دل تورو :|

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این Half life Alix کلا پدیده خوبیه نشون میده Value تلاش داره بلاخره یک نسخه جدید Half life بعد زمان ناصر الدینی شاه بسازه و یکسری ایده ها رو احتمالا دارن تو این بازی آزمایش میکنم در کل اگه ازش استقبال بشه که عالیه صدرصد هاف لایف بعدی تایید شده

• Like
Reactions: gintoki

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
شاید برای دوستان جالب باشه، اینم پیشبینی های Yongyea عزیز...
به طرز عجیبی نظرش به نظر خودم نزدیکه...
بردن کنترل و Outer Worlds رو محال میدونه و اسمش هم چون فایتینگه احتمال کمی میده.
رقابت رو بین سکیرو،Re2 و DS میبینه.
فکر میکنه Goty میشه RE2 و با اینکه خودشم فن کوجیماست فکر نمیکنه DS ببره!

از نبود DMC5 و Astral Chains و FireEmblem توی نامزد های سال مثل خودم شدید گلایه داره:|
بقیه پیشبینی هاشم دوستان میتونن در ویدیو ببینن!:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
View attachment 124404View attachment 124405View attachment 124407
View attachment 124408View attachment 124411View attachment 124412
شما قبلا بیست و سی کار نمیکردی؟ :D
عکس بچه رو گذاشتی میگی کوجیما bb رو از ایتو کپی کرد؟:D برداشتی منگای enigma of amigara fault گذاشتی میگی بی تی رو از آدم هایی که تو دیوار فرو رفتن کپی کرده؟! اصلا خوندی منگا رو یا گرفتی ما رو:D
اقلا گوگل کن بعد بیا توهماتت بگو طرف میگه اصلا شروع به کار نکرده
junji ito guillermo del toro in pt - Google Search

بحث دیگه بحث کپی که هنر کلش راجع به کپی و دزدین. پیکاسو میگه یه آرتیست خوب کپی میکنه یه آرتیست عالی میدزده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر