مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
View attachment 124423

View attachment 124424

یه عنوان از طرف کمپانی چینی NetEase که قراره توی مراسم معرفی بشه...هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه بازی چه سبکی داره یا اینکه آنلاینه یا سینگل، موجود نیست.
خوب سرمایه گذارایی هم دارن، QD رو بخشیشو تصاحب کردن، به بانجی فکر کنم 100 میلیون دلار تزریق کردن، مثل اینکه میخوان قوی بیان توی گود.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خوب سرمایه گذارایی هم دارن، QD رو بخشیشو تصاحب کردن، به بانجی فکر کنم 100 میلیون دلار تزریق کردن، مثل اینکه میخوان قوی بیان توی گود.
آره شرکتای چینی دارن سعی میکنن توی بازار جهانی هم سهم بزرگی داشته باشن...
از اون طرف اجازه نمیدن بازیای خارجی بدون دخالت و سهم داشتن خودشون وارد بازار چین بشن!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
View attachment 124423

View attachment 124424

یه عنوان از طرف کمپانی چینی NetEase که قراره توی مراسم معرفی بشه...هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه بازی چه سبکی داره یا اینکه آنلاینه یا سینگل، موجود نیست.
اگر اسم چین روش نبود با آرت ها بسی هایپ میشدم:-"
ولی الان... هم معلوم نیست واقعا چیکاره ن این چینی ها... هم اسم چین ذهن رو میبره سمت MMO... بهتره هایپ نشم:-"

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
653
شما قبلا بیست و سی کار نمیکردی؟ :D
عکس بچه رو گذاشتی میگی کوجیما bb رو از ایتو کپی کرد؟:D برداشتی منگای enigma of amigara fault گذاشتی میگی بی تی رو از آدم هایی که تو دیوار فرو رفتن کپی کرده؟! اصلا خوندی منگا رو یا گرفتی ما رو:D
اقلا گوگل کن بعد بیا توهماتت بگو طرف میگه اصلا شروع به کار نکرده
junji ito guillermo del toro in pt - Google Search

بحث دیگه بحث کپی که هنر کلش راجع به کپی و دزدین. پیکاسو میگه یه آرتیست خوب کپی میکنه یه آرتیست عالی میدزده.
شما همیشه اینطوری دیر متوجه میشی؟:D
یه نفس عمیق بکش پستمو دوباره بخون!گفتم:طرح های" وگرنه داستان و پلات DS کپی کتاب پست منه :Dنمیدونم چرا با فهمیدن میونه خوبی نداری شما؟!
شما که دست به گوگلت خوبه بیشتر سرچ کن و رجوع کن به مقاله های سال 2014 تا بفهمی 9 ماه باهم کار کردن خود گیلرمو بعد کنسل شدن P.T گفت ایده بازی یه جورایی تموم شده بود و فقط باید شروع به ساخت میکردیم،میخوای لینک بذارم کوجیما گفته اصلا MGS رو خودش نساخته؟:D

:Dبذار جملتو تصحیح کنم:"پیکاسو میگه یه آرتیست بد کپی میکنه،یه آرتیست خوب میدزده."خودتم میدونی وقتی یه آرتیست میگه بدزد منظورش اینه از بهترینها یاد بگیر منظورش این نیست برو همو به اسم خودت ثبت کن،حالا همینو با حرفای کوجیما مقایسه کن، خوده پیکاسو میگه هیچ چیز تو این دنیا اصیل نیست و همه اثر های هنری کپی(منظور ایده شون) از اینو اونن،پس قبول داری کوجیما خودش هیچی خلق نکرده؟:D مثلا خود Gow که گوتی شد بهترین فروش رو هم داشت کوری کارگردانش گفت تو Gow جدید از بازیای مثل POP و خیلی بازیا دیگه الهام گرفتیم کسی باهاش مشکل نداشت و همه حمایت کردن،نه مثل کوجیما...:-&"من خالق سبک جدیدم"بقیه نفهمن" حالا تو بچگی به غیر از Mgs بازیه دیگه ای نکردی ایراد نداره تا هروقت خواستی طرفداری استادتو بکن.فن کوجیما،کوجیما رو با پیکاسو که دقیقا نقطه مقابل همدیگن مقایسه میکنه:)).Nice Try

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یه نفس عمیق بکش پستمو دوباره بخون!گفتم:طرح های" وگرنه داستان و پلات DS کپی کتاب پست منه :Dنمیدونم چرا با فهمیدن میونه خوبی نداری شما؟!
شما که دست به گوگلت خوبه بیشتر سرچ کن و رجوع کن به مقاله های سال 2014 تا بفهمی 9 ماه باهم کار کردن خود گیلرمو بعد کنسل شدن P.T گفت ایده بازی یه جورایی تموم شده بود و فقط باید شروع به ساخت میکردیم،میخوای لینک بذارم کوجیما گفته اصلا MGS رو خودش نساخته؟:D

:Dبذار جملتو تصحیح کنم:"پیکاسو میگه یه آرتیست بد کپی میکنه،یه آرتیست خوب میدزده."خودتم میدونی وقتی یه آرتیست میگه بدزد منظورش اینه از بهترینها یاد بگیر منظورش این نیست برو همو به اسم خودت ثبت کن،حالا همینو با حرفای کوجیما مقایسه کن، خوده پیکاسو میگه هیچ چیز تو این دنیا اصیل نیست و همه اثر های هنری کپی(منظور ایده شون) از اینو اونن،پس قبول داری کوجیما خودش هیچی خلق نکرده؟:D مثلا خود Gow که گوتی شد بهترین فروش رو هم داشت کوری کارگردانش گفت تو Gow جدید از بازیای مثل POP و خیلی بازیا دیگه الهام گرفتیم کسی باهاش مشکل نداشت و همه حمایت کردن،نه مثل کوجیما...:-&"من خالق سبک جدیدم"بقیه نفهمن" حالا تو بچگی به غیر از Mgs بازیه دیگه ای نکردی ایراد نداره تا هروقت خواستی طرفداری استادتو بکن.
نظر شما راجع به کوجیما برای من اهمیتی نداره.
پست شما برای این نقل قول شد که تراوشات ذهنیت به عنوان فکت به ملت غالب نکنی :D

• Like
Reactions: D.ace

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

:Dبذار جملتو تصحیح کنم:"پیکاسو میگه یه آرتیست بد کپی میکنه،یه آرتیست خوب میدزده."خودتم میدونی وقتی یه آرتیست میگه بدزد منظورش اینه از بهترینها یاد بگیر منظورش این نیست برو همو به اسم خودت ثبت کن،حالا همینو با حرفای کوجیما مقایسه کن، خوده پیکاسو میگه هیچ چیز تو این دنیا اصیل نیست و همه اثر های هنری کپی(منظور ایده شون) از اینو اونن،پس قبول داری کوجیما خودش هیچی خلق نکرده؟:D مثلا خود Gow که گوتی شد بهترین فروش رو هم داشت کوری کارگردانش گفت تو Gow جدید از بازیای مثل POP و خیلی بازیا دیگه الهام گرفتیم کسی باهاش مشکل نداشت و همه حمایت کردن،نه مثل کوجیما...:-&"من خالق سبک جدیدم"بقیه نفهمن" حالا تو بچگی به غیر از Mgs بازیه دیگه ای نکردی ایراد نداره تا هروقت خواستی طرفداری استادتو بکن.فن کوجیما،کوجیما رو با پیکاسو که دقیقا نقطه مقابل همدیگن مقایسه میکنه:)).Nice Try
حالا نمی‌خواهد زیاد حرص بخوری مشخصه قشنگ مشکل از کجا ناشی میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من ثانیه هایی پیش :

ادامه دارد و درد ... :|
برای ادامه ی تریلر Ghost of Tsushima ما رو راهیه TGA کردن...

چرا یاد کاغذ بازی های اداری افتادم الان؟ :))

---

منتظر معرفی کراش جدید تو TGA هم هستیم، اینجا که خبری نشد ...

• Like
Reactions: Ludens

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
ساعت برگزاري اجرا رو هم با سرعت نور به تاپيك اول اضافه ميكردين بد نبود
هر چند وقتتون در حال ساختن وقايع جعليه
____
جف كلي هم احسان علي خانيشونه :Flowers::-&

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
فکر میکردم تاپیک باس بیشتر شلوغ باشه با نظرات گوهر بار دوستان. البته چون انحصاری های سونی امثال گولاخ نبودن دوستان طرفدار کمی سست شدن.نظرات گوهربار ندادن. در مورد بازی های سال باید بگم که پارسال اصلا با انتخاب برترین بازی سال موافق نبودم.نظر شخصیه هر کی نظری داره در مورد مورد انتظاتررین بازی سال هم باس بگم گولاخی گولاخ تر از سایر پانک نمیشه پیدا کرد. جدا اگه last پارت ۲ نبود سایر پانک از الان گوتی شده بود. لولللل! کمپانیش زیادی خوفه بازی قبلیشم که بهترین بازیه نسل بوده! ولی برای من last پارت ۲ جایگاه بالاتری داره!نظر شخصیه! در مورد بهترین بازیه سال هم با اینکه رزیدنت ۲ عالی بود واقعا عالی بود(الانم نسخه ۳ ریمیکرو زدن و باید بگم تو گرافیک حداقل چیز کمی از است اف اس پارت ۲ نداره) ولی سکیرو بهترین سخته میازاکی سان یه چی دیگه بود!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نمیدونم شلوغ کردن و اینا قضیش چیه...
ولی خود TGA یه نظرسنجی سه روزه سه مرحله ای تحت عنوان Player's Voice داره که شرکت کننده ها رای میدن به بازی محبوب شون
و نتایج به صورت زنده نمایش داده میشن
الان راند دوم شه
میتونید برید رای بدید

Player’s Voice | Brackets | The Game Awards

نتایجش هم به شدت لذت بخشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر