مجله بازي كده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نوشته شده توسط solid2snake:
بهزاد جان ممنون از جوابت ولي بازيكده هنوز هم با نام ويژه نامه تالار اسرار چاپ ميشه و مجوز ندارن نمسيس جان عزيز كلا اين مجله نسبت به قبل بهتر شده ولي هنوز خيلي خيلي كار داره
آره خب. خيلي كار داره. چون هنوز اول راهه. تازه كارش رو شروع كرده. ولي انشالا با انتقادات شما همه ي مشكلات از بين بره.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط nemessis:
آره خب. خيلي كار داره. چون هنوز اول راهه. تازه كارش رو شروع كرده. ولي انشالا با انتقادات شما همه ي مشكلات از بين بره.
بله.هنوز جای کار دارد.شماره ی بعدی اول بهمن ماه منتشر خواهد شد.گفته می شود یک فیلم چند دقیقه ای از همایش در DVD این شماره خواهد بود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
راستی جریان این همایش چیه؟؟توش چی کار میکنن؟؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
راستی جریان این همایش چیه؟؟توش چی کار میکنن؟؟
سلام...
همایش که برگزار شده و بهتر است بگوییم چه کارهایی کردند.
همایشی که برگزار شد شامل رونمایی مجله ی شماره 4 بازی کده و چند تصویر از بازی در حال ساخت توسط تیم بازی کده و سخنرانی آقای کیان ( مسئول گیم نت طوفان ) و آقای هومان قاسمی ( یکی از اعضای هیئت تحریریه مجله ی بازی کده و تیم بازی کده ) بود.در خلال مراسم هدایایی نیز به عزیزان شرکت کننده اهدا شد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام...
همایش که برگزار شده و بهتر است بگوییم چه کارهایی کردند.
همایشی که برگزار شد شامل رونمایی مجله ی شماره 4 بازی کده و چند تصویر از بازی در حال ساخت توسط تیم بازی کده و سخنرانی آقای کیان ( مسئول گیم نت طوفان ) و آقای هومان قاسمی ( یکی از اعضای هیئت تحریریه مجله ی بازی کده و تیم بازی کده ) بود.در خلال مراسم هدایایی نیز به عزیزان شرکت کننده اهدا شد.
جالبه....ولی خوب که چی؟؟فایدش چی بود؟
مجله رو میشد از داخل خود سایت معرفی کرد...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
جالبه....ولی خوب که چی؟؟فایدش چی بود؟
مجله رو میشد از داخل خود سایت معرفی کرد...
این را دیگر باید از شخص آراد خان بپرسی ولی به نظر تو Sony هم می توانست بجای اینکه PS3 را در E3 2005 رونمایی کند صبر کند Xbox360 که عرضه شد داخل سایت خودش چند عکس از کنسول PS3 بزند.فکر کنم منظورم را گرفته باشی...همه ی اینها بخاطر یک چیز است.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
این را دیگر باید از شخص آراد خان بپرسی ولی به نظر تو Sony هم می توانست بجای اینکه PS3 را در E3 2005 رونمایی کند صبر کند Xbox360 که عرضه شد داخل سایت خودش چند عکس از کنسول PS3 بزند.فکر کنم منظورم را گرفته باشی...همه ی اینها بخاطر یک چیز است.
منظورت رو فهمیدم ولی سونی کجا بازیکده و مجلش کجا.....
در ضمن سونی یه چیزه جهانیه ولی.....
به هر حال امیدوارم موفق باشن
72.gif

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
منظورت رو فهمیدم ولی سونی کجا بازیکده و مجلش کجا.....
در ضمن سونی یه چیزه جهانیه ولی.....
به هر حال امیدوارم موفق باشن
72.gif
من هم در پایان صحبتم خواستم همین را اضافه کنم ولی به هر حال در هر جایی رقابت وجود دارد.
آنها دارند قدم به قدم مسیر را طی می کنند تا ان شائ ا... به موفقیت برسند.
از ابراز امیدت هم متشکرم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اگر بقیه ی دوستان نظری در مورد مجله ی بازی کده دارند لطف کنند اظهار کنند.
بنظر من مجله ی خوبی است.

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
نوشته شده توسط حامد:
اگر بقیه ی دوستان نظری در مورد مجله ی بازی کده دارند لطف کنند اظهار کنند.
بنظر من مجله ی خوبی است.
ولي به نظرمن اصلا جالب نيست نقداشون خيلي بچه گونه وسادست فقط داستان مينويسن و نكاتي كه تو بازي ديدن فقط همين

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط solid2snake:
ولي به نظرمن اصلا جالب نيست نقداشون خيلي بچه گونه وسادست فقط داستان مينويسن و نكاتي كه تو بازي ديدن فقط همين
من هم نگفتم عالی و در حد بازی رایانه هستند.به هر حال این هم نوعی نقد نوشتن است.
شما هم نظر مخصوص بخود را دارید و نظرتون محترم است و آن را قبول دارم.

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام دوستان منم اومدم نظرمو بگم (نخود سیاه :ninja: ) :cheesygri
(این نظر کاملا شخصیه نگیرید بم بزنید :) )
ببینید به نظر من بازیکده اولین اشتباهش دو هفته نامه شدنشه ، دومین اشتباهش هم تغییر جنس کاغذهای مجله است .
من اصلا تو این پست نمیخوام به ظاهر قضیه بپردازم چون این چیزایی که همه میدونن !
جالبه قضیه اینه که تو یکی از صفحه های مجله امتیاز 9.8 از 10 رو واسه پرنس 3 دیدم !!! بعد صفحه بعدش امتیاز رزدنت اویل 4 (بهترین بازی سال) 9.7 از 10 :ranting: خداییش آدم چی به اینا بگه؟؟!
حالا جدای از این! نقد پرنس 3 رو که حتما خوندید! ظاهرا نویسنده پرنس رو یه بازی بهشتی در نظر داشته که از همههههههه چیزش به شدت تعریف کرده! (حالا قضیه داداش سیاه پوست پرنس بماند !! )
ولی خب این مجله تا وقتی دیویدی داره فروش میکنه و خواهد کرد :clover:
در کل اصلا به نظر من مجله جالبی نبود فقط اول مقدمش و مطلب راجع به Al بد نبود :clover:
همین :cheesygri

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
مي تونم بگم افتضاح
20 صفحه :cheesygri :devil: :devil: من كه خريدم به اين صفحهاش و نقداش داشم مي خنديدم .
اگه دي وي دي نداشت بايد خودشو مي كشت . به نظر من با همين قيمت با دي وي دي رو بخريد و مجله را با كمال احترام به داخل جوب بيندازيد و با دي وي دي كه به تنهايي 1400 مي ارزه حال كنيد .
تمام !

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
نوشته شده توسط PC:
مي تونم بگم افتضاح
20 صفحه :cheesygri :devil: :devil: من كه خريدم به اين صفحهاش و نقداش داشم مي خنديدم .
اگه دي وي دي نداشت بايد خودشو مي كشت . به نظر من با همين قيمت با دي وي دي رو بخريد و مجله را با كمال احترام به داخل جوب بيندازيد و با دي وي دي كه به تنهايي 1400 مي ارزه حال كنيد .
تمام !
هااااااااا دیدید گفتم :cheesygri
من خریدم تو تهرون دادم به پسر عموم حال کرد (10 سالشه :cheesygri )

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
ایراداتی که اشاره کردی را کاملا قبول دارم.در مورد نقد Pop3 فکر کنم اولین کار نویسنده ی آن بود و بنابراین نباید زیاد ازش انتظار داشت.در ضمن بعلت فشار کاری هیئت تحریریه و نظارت کیفی متوجه این مساله نشدند.مشکلاتی که گفتی را در شماره ی بهمن ماه نخواهی دید.
احتمالا از شماره ی بعدی مجله دوباره بصورت ماهنامه فعالیتش را آغاز خواهد کرد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر