مجله بازي كده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
به نظر شما مجله ي بازيكده چه جور مجله اي هست؟ چه اشكالاتي داره؟ چه خوبي هايي داره؟و...

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
اشكال كه خيلي نداره. تازگي هم 2 هفته نامه كرده. ديگه لازم نيست بازيهايي كه مال 1 ماه پيش هستن رو بخونيم. همه ي بازيها رو به روز توي اين مجله مي خونيم. سايتش هم سايت خوبيه. ولي تازگي داره سايت رو تغيير ميده. براي همن فعلا سايت بسته هست.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوست عزیز :
دوست عزیز میشه اینجا تبلیغ نکنی در مورد اون سایت که اعصابم خورد میشه اسم اش میاد به هر حال این سایت بازی سنتر هزار برابر از سایت بازی کده بهتر این رو بدون چون سایت مسخره ای بیش نبید اره دیگه از اون سایت اینجا تبلیغ نکن باشه عزیز

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
به نظر شما مجله ي بازيكده چه جور مجله اي هست؟ چه اشكالاتي داره؟ چه خوبي هايي داره؟و...

سلام

من هنوز اين مجله رو تو مشهد نديدم...ولي حتما براي اون زحمت كشيده ميشه....اميدوارم كه تو كارتون هم موفق باشيد

مجله رو هم مشهد بياد حتما يكي مي گيرم و بعد نظرمو مي گم

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
منم با بازيكده اصلا حال نميكنم خصوصا با مجلش كه بيشتر شبيه زردنامس كافيه مقاله اويل 4 و پرنس رو بخونيد تا منظور منو بفهميد و صد سال ديگه هم به گرد پاي بازيرايانه هم نميرسه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نوشته شده توسط solid2snake:
منم با بازيكده اصلا حال نميكنم خصوصا با مجلش كه بيشتر شبيه زردنامس كافيه مقاله اويل 4 و پرنس رو بخونيد تا منظور منو بفهميد و صد سال ديگه هم به گرد پاي بازيرايانه هم نميرسه
ولي من كه مقاله ي اويل 4 رو خوندم هيچ اشكالي نداشت. خيلي هم خوب بود. ولي خب نظرها باهم فرق دارن. هركي يه چيزي ميگه.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
براي انتشار اون مجله هم حتما زحماتي كشيده ميشه.....درسته در ابتدا معايب بسيار زيادي متوجه اين محصولات خواهد شد..

ولي شخصا خوشحال هستم كه اين گونه فعاليت ها در داخل كشور گسترش پيدا كنه.....اين براي همه گيمرهاي داخلي مفيد خواهد بود

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
نوشته شده توسط nemessis:
ولي من كه مقاله ي اويل 4 رو خوندم هيچ اشكالي نداشت. خيلي هم خوب بود. ولي خب نظرها باهم فرق دارن. هركي يه چيزي ميگه.
اشكالش ميدوني كجا بود اولا اون كسي كه نويسنده به عنوان دانشمند معرفي كرده همون پليسس كه اسمش لويس است و كسي هم كه اونو ميكشه لرد سدلره نه سالادار كه البته درستش سالازار هستش در مورد مقاله پرينس 3 هم كي گفته پرنس برادر دوقلوي سياه پوست داره

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
در مورد مقاله پرينس 3 هم كي گفته پرنس برادر دوقلوي سياه پوست داره

eek.gif
نه ديگه...اين از اون عيب هاي من در آوردي هست...خوب مث اينكه مقاله نويسان مجله چندان هنوز تبهر پيدا نكردن....

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
نوشته شده توسط behzadr:
eek.gif
نه ديگه...اين از اون عيب هاي من در آوردي هست...خوب مث اينكه مقاله نويسان مجله چندان هنوز تبهر پيدا نكردن....
من بهزاد جان منظور شما رو درست نگرفتم ميشه واضح تر بگي

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
خب حالا solid2snake خان نگفتي بالاخره مجله ي خوبي هست يا بده. تازه هرچي عيب بيشتر بگيد ازش بهتره. چون اونا اين عيبهارو متوجه ميشن و در آينده رفعش مي كنن. پس هرچي عيب داره بگين تا به قول خودشون( بازيكده اي بخريد كه دوست داريد).

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
من مجله ي آخرشون كه دوهفته نامه شده رو گرفتم.قسمت آموزشش خيلي خوبه انصافا ولي مقاله هاش واقعا مسخره ست. ادم بعضيهاش رو كه ميخونه همزمان ميخنده! نكات انشايي اصلا رعايت نميشه.بازيرايانه بهترينه.فقط اين مجوزش رو حل ميكرد.

البته اين مجله ي بازيكده پيش نمايشهاي بهتري داره.البته نسبت به نقدهاشون.دليلش هم واضحه چون اونا ترجمه هستند.

كلا به نظر من ارزش 900 تومن هم نداره. يه ذره مجله دوبرابر بازينما تبليغ داره!( شوخي كردم ولي زياده)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من بهزاد جان منظور شما رو درست نگرفتم ميشه واضح تر بگي

منظورم مقاله اي هست كه شما مي گي همچين مشكلي داره....يعني اين نوع مقاله ها فقط براي پر كردن صفحات هست و همه اش من در آوردي (از خود ذهن طرف هست و هيچ ربطي به اصل موضوع نداره) هست

فقط اين مجوزش رو حل ميكرد

چطوره كه كل خلايق مجوز گرفتن(مث بازي كده) ولي اين بازي رايانه هنوز اندر خم يه كوچه هست

mohsen5002

کاربر سایت
Dec 27, 2005
1
نوشته شده توسط ranger_naval_usa:
سلام دوست عزیز :
دوست عزیز میشه اینجا تبلیغ نکنی در مورد اون سایت که اعصابم خورد میشه اسم اش میاد به هر حال این سایت بازی سنتر هزار برابر از سایت بازی کده بهتر این رو بدون چون سایت مسخره ای بیش نبید اره دیگه از اون سایت اینجا تبلیغ نکن باشه عزیز
به چه دليلي اين حرف را ميزني؟

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
بهزاد جان ممنون از جوابت ولي بازيكده هنوز هم با نام ويژه نامه تالار اسرار چاپ ميشه و مجوز ندارن نمسيس جان عزيز كلا اين مجله نسبت به قبل بهتر شده ولي هنوز خيلي خيلي كار داره

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر