مبین نت ... WIMAX

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بیچاره تقصیر نداشته که اینجوری تحقیرش کردی اونم عصبی شده قطع کرده
یک به چهار نیست یک به هشت هست یعنی اگر شما 512 کیلوبیت میگیری (با b‌ کوچیک نشان می دهند) سرعت دانلودت تقسیم بر 8 میشه چرا ؟
چون هر بایت 8 بیت هست پس 512 تقسیم بر 8 میشه 64 پس سرعت دانلود شما 64 KB ‌(‌کیلو بایت که با B بزرگ نشان داده می شود) در مورد 16 هم جریانی هست که بخیالش می شیم
این استاندارد جهانی هست اما به علت ارائه پهنای باند کم در ایران سرعت دریافت / ارسال هم کم می شود.
خواهشن از این مادر ـنده ها دفاع نکنید این عوضی ها به من 1 مگ نامحدود دادن 73 تومن دادم بهشون , به من 128 با سرعت 12 دادن در واقع من وضعم از ایشون هم بدتر می باشد . لطفا شما که در راحتی هستی و ما رو درک نمی کنی حرف نزن ...

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
بیچاره تقصیر نداشته که اینجوری تحقیرش کردی اونم عصبی شده قطع کرده
یک به چهار نیست یک به هشت هست یعنی اگر شما 512 کیلوبیت میگیری (با b‌ کوچیک نشان می دهند) سرعت دانلودت تقسیم بر 8 میشه چرا ؟
چون هر بایت 8 بیت هست پس 512 تقسیم بر 8 میشه 64 پس سرعت دانلود شما 64 KB ‌(‌کیلو بایت که با B بزرگ نشان داده می شود) در مورد 16 هم جریانی هست که بخیالش می شیم
این استاندارد جهانی هست اما به علت ارائه پهنای باند کم در ایران سرعت دریافت / ارسال هم کم می شود.

اینارو می دونم.:)
تحقیر نکردم که. حرفی که بهم زد اصلا درست نبود. یعنی چی اگه سرعتت 16 هم باشه مشکلی نیست؟ منم عصبی شدم زدم تو پوزش:| دارم ماهی 60تومن پول میدم که سرعت 16 بگیرم؟

PC Monk

کاربر سایت
Jun 21, 2010
41
من خودمم از این سرویس مبین نت همچین راضی نیستم اما اون طرف تقصیر نداره (‌ خودم قبلا‌کار می کردم وقتی بهشون فشار بیارید اونا هم میرن به مدیر میگن بعدش باید امیدوار باشید اون مدیر یه حرکتی بزنه)
منظورش از حداقل 16 هم ضریب 4 هست که وقتی 64 رو بر 4 تقسیم کنی میشه 16 حالا این برای چیه ؟ اگه گفتی ؟
معلومه نمی دونیا
برای موقعی هست که گند میزنن به نت یعنی 64 رو بین 4 نفر تقسیم می کنن البته این برای موقعی هست که پهنای باند کاملاً‌ پر هست که اگه درست بر روی پهنای باند ارائه بدن هیچ وقت این مشکل رو نخواهی داشت که اینا این کارو نمیکنن
علت ویرایش :‌ خودم چند بار به پشتیبانیش فحش هم دادم بعضی موقع ها اثر داره راستش رو بخوای بعد یه جیز دیگه هم هست سعی کنید با مرداش صحبت کنید.. خانوماشون زیاد حالیشون نیست یه سری چرت و پرت می گن ..از من می شنوی هر وقت خانوم برداشت بگو می تونم با یه آقا صحبت کنم (کاری که بیشتر موقع ها خودم میکنم)

آخرین ویرایش:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان

منم می خواستم یه اینترنت از مبین نت بگیرم پینگم خیلی برام مهم هست برای بازی به نظر شما چیکار کنم ؟
شما چی پیشنهاد میکنین ؟
میشه با پینگش یه بازی راحت کرد /
من ساکن تهرانم منطقه نارمک

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
سلام ، یه سوال داشتم . من میخواستم واسه تبلت که USB نداره یه اینترنتی بگریرم که همراهم باشه بهترین رو هم مبین نت دیدم .
1- میخواستم بدونم که چه نوع مودمی بگیرم ؟! (رشت هستم و میخوام در اطراف شهر هم قابل استفاده باشه)
2- میتونم با این مودم مثلا بیام تهران هنوز ازش استفاده کنم ؟!
3- 2مگش سرعتش چه طوره ؟!
4- من برای اتصال به نیو آیپد که 4G نیست چه مودمی بگیرم که بشه همه جا ازش استفاده کرد ؟!

ممنون :)

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
سلام ، یه سوال داشتم . من میخواستم واسه تبلت که USB نداره یه اینترنتی بگریرم که همراهم باشه بهترین رو هم مبین نت دیدم .
1- میخواستم بدونم که چه نوع مودمی بگیرم ؟! (رشت هستم و میخوام در اطراف شهر هم قابل استفاده باشه)
2- میتونم با این مودم مثلا بیام تهران هنوز ازش استفاده کنم ؟!
3- 2مگش سرعتش چه طوره ؟!
4- من برای اتصال به نیو آیپد که 4G نیست چه مودمی بگیرم که بشه همه جا ازش استفاده کرد ؟!

ممنون :)
سلام
1.شما میتونین از مودم جیبی مبین نت استفاده کنین
2.بله میشه مودم های شارِِژی هستن
3. آخرین بازی که پرسیدم مودم جیبی بیشتر از 128 نمیدن
4. نمیدونم :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
من طرح 512 تموم شد 1 مگ گرفتم که از سرعتش خیلی راضیم حتی با هیلتر شکن و غیره هم تو ساعتهای رایگان سرعت پایین نمیاد و تو رنج 120 تا 150 هستش

لایو بازی نمیکنم ولی پینگش بالاست کلا برای لایو رو وایمکس ها حساب نکنید چون پینگ ریتشون از adsl خیلی بالاتره ولی برای بازی هایی با سرورای قدرتمند مثل cod - bf:bc2 من خودم مشکلی نداشتم و راحت با پینگ بالا با رفقای تهرانیم و خارجیا بازی میکردم ولی بازی های مثا fifa - pes -geow2 - ..... بازی بشدت لگ میگیره و رو اعصابه

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
سلام دوستان

منم می خواستم یه اینترنت از مبین نت بگیرم پینگم خیلی برام مهم هست برای بازی به نظر شما چیکار کنم ؟
شما چی پیشنهاد میکنین ؟
میشه با پینگش یه بازی راحت کرد /
من ساکن تهرانم منطقه نارمک
من ساکن خوزستانم و بهتون پیشنهاد میکنم که از مبین نت برای پینگ استفاده نکنین
خوب نیست شاید برا من که خوزستانم این جور باشه نمیدونم :d برا من نمیشه بازی کرد لگ میده{فیفا12}

S I N A

کاربر سایت
Feb 4, 2012
45
نام
SINA
تو ساعت های رایگان به شدت سرعت نت میاد پایین.من قبلا شبی یه گیگ و نیم دانلود میکردم الان 200مگ بزور.جمعه ها هم که دیگه رایگان نیست:|

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
3G یا 4G بودن ربطی به مقوله ی وایرلس نداره ؛ جفتشون قابلیت Wireless رو دارن.

تو ساعت های رایگان به شدت سرعت نت میاد پایین.من قبلا شبی یه گیگ و نیم دانلود میکردم الان 200مگ بزور.جمعه ها هم که دیگه رایگان نیست:|
هی من اومدم تعریف کردم از مبین نت که سرعتشون تو شب اصلاً افت نداره و این حرفا ولی ظاهراً الآن دقیقاً برعکش شده ؛ واسه من که از راس ساعت 2 به بعد سرعت دانلود از 135 میاد رو 60-70.
دوستان این مشکل فراگیره؟؟
هرچند نمی شه اعتراضی کرد از اون جایی که 80% ـه ISP ها افت سرعت دانلود شبانه رو دارن.

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
سلام دوستان توروخداااااااااا این سوال منو سریع جواب بدین

من دارم یه مودم outdoor میگیرم می خوام وایرلسش کنم ؟؟؟

با چه روتری میشه؟؟؟؟

لطفا سریع بگین

ممنون

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
؟؟؟؟

یه سوال دیگه
من اگه از این یه ساله ها بگیرم 25gig تموم شه
باید gig اضافه بگیرم یا میشه مثلا یه تعرفه دیگه بردارم

؟؟؟؟

اگه هر ماه بگیرم شارژم تموم نشه
سوخت میشه یا میتونی ازش استفاده کنی بدون اینکه برای ماه بعد بگیری ؟

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
؟؟؟؟

یه سوال دیگه
من اگه از این یه ساله ها بگیرم 25gig تموم شه
باید gig اضافه بگیرم یا میشه مثلا یه تعرفه دیگه بردارم

؟؟؟؟

اگه هر ماه بگیرم شارژم تموم نشه
سوخت میشه یا میتونی ازش استفاده کنی بدون اینکه برای ماه بعد بگیری ؟

وقتی ترافیکت تموم شد به نمایندگیِ اهواز زنگ می زنی می گی می خوای تعرفه رو عوض کنی، برات عوضش می کنن. البته قبل اینکه دوباره پول بریزی تو حسابت زنگ بزن و تعرفه رو عوض کن وگرنه اون پول بصورت اتوماتیک برای ترافیک اضافه محسوب میشه.

دوما
اگه از ترافیکت بمونه ولی به علت بدهی قطع بشه هر چند گیگ هم که باشه می سوزه.
اما اگه ترافیکت بمونه و پول رو جوری پرداخت کنی که قطع نشه هرچند گیگ که باشه میره تو حساب جدیدت.

من حدود 2.400مگ بود که به حساب این ماهم اضافه شد.
شاد باشی

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
وقتی ترافیکت تموم شد به نمایندگیِ اهواز زنگ می زنی می گی می خوای تعرفه رو عوض کنی، برات عوضش می کنن. البته قبل اینکه دوباره پول بریزی تو حسابت زنگ بزن و تعرفه رو عوض کن وگرنه اون پول بصورت اتوماتیک برای ترافیک اضافه محسوب میشه.

دوما
اگه از ترافیکت بمونه ولی به علت بدهی قطع بشه هر چند گیگ هم که باشه می سوزه.
اما اگه ترافیکت بمونه و پول رو جوری پرداخت کنی که قطع نشه هرچند گیگ که باشه میره تو حساب جدیدت.

من حدود 2.400مگ بود که به حساب این ماهم اضافه شد.
شاد باشی

یه سوال
از بین مودم های مبین نت indoor کدومشون بهتره؟؟؟؟

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
من پستایه قبل رو نخوندم ( حسش نبود) ولی این رو در نظر بگیرید که هر سرویس چقدر برایه هر گیگ میگیره

سرویس کم مصرف : این سرویس ها به نظرم از بقیه سرویس هایی که مبین نت میده بد تره چون گیگ هایه پایین تری داره و برای هر گیگ اضافه هزینه بیشتری هم میگیره
مثلا : سرویس هایه 512 و 1024 و 2048 در قسمت کم مصرف واقعا ارزش گرفتن نداره، برایه هر گیگ اضافه به ترتیب 8000 تومان ، 8000 تومان ، 12000 تومان میگیرن و گیگ اولیه که داده میشه اصلا با مقدار زمان برایه استفاده هماهنگی نداره . میمونه سرویس هایه 128 که فقط به درد باز کردن سایت میخوره ( باز هم گیگ کم میاری )
سرویس متوسط مصرف : این سروس ها بد نیست . اگه فقط برایه سایت باز کردن بخوای خیلی خوبه ولی اگه بخوای بازی کنی و کارایی که یه مقدار حجم مصرف میکنه انجام بدی به گیگ اضافه نیاز پیدا میکنی
سرویس پرمصرف : با صرفه ترین سرویس هایه مبین نت این قسمت هست ولی هزینه اون یه مقدار بالاست .
گیگ به اندازه کافی هست و زمان هایه مناسبی هم داره ، پایین ترین سرعتی که داره 512 هست
اگر پول به اندازه کافی دارید از سرویس پرمصرف استفاده کنید در غیر اینصورت سرویس متوسط مصرف بهترین گزینه هست ( سرویس کم مصرف واقعا آشغاله )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر