مبین نت ... WIMAX

دوستان عزیز لطف کنبن یه توضیح در مورد نتطیمات nat و jon مودم وایمکس مبین نت بدین :-/ من هر کاری که می کنم نمیتونم pes 2010 رو با 3 playstation لایو بازی کنم )x البته با بعضی از بازیها خیلی راهت به لایو وصل میشه - دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کیند چجوری مودمو تنظیم کنم @};-

کافیه وارد پنل CPE خودتون بشید و از قسمت NAT پورت های مورد نظر رو وارد کنید.فقط توجه داشته باش که باید IP و تنظیمات Network کنسولت باید به صورت دستی انجام بشه.

کافیه وارد پنل CPE خودتون بشید و از قسمت NAT پورت های مورد نظر رو وارد کنید.فقط توجه داشته باش که باید IP و تنظیمات Network کنسولت باید به صورت دستی انجام بشه.

سلام دوست خوبه من ایا شما تابحال این تنظیماترو روی مودم cpe انجام دادید من هر کاری که میکنم درست نمیشه

سلام دوست خوبه من ایا شما تابحال این تنظیماترو روی مودم cpe انجام دادید من هر کاری که میکنم درست نمیشه

یه عکس از بخش NAT اون CPE خودت بذار که من راهنماییت کنم به دقت.یه آموزش تنظیمات CPE های مبین نت رو دارم اما متاسفانه داخل اون به NAT اشاره ای نکرده.

• Like
Reactions: SOLY
یه عکس از بخش NAT اون CPE خودت بذار که من راهنماییت کنم به دقت.یه آموزش تنظیمات CPE های مبین نت رو دارم اما متاسفانه داخل اون به NAT اشاره ای نکرده.

اینم چندتا عکس خدمت شما دوست گرامی :)
837100922_003.jpg

381100922_004.jpg

715100922_005.jpg

اینم چندتا عکس خدمت شما دوست گرامی :)
837100922_003.jpg

381100922_004.jpg

715100922_005.jpg

شما در بخش Virtual Servers یه اسم انتخاب می کنی.در قسمت Name میذاری PS3.آی پی کنسول رو هم در زیرش می نویسی.مثلا 192.168.1.15 که حالا شما هر آی پی که برای کنسول انتخاب کردی اونجا میذاری.طبق تصویر زیر هم پورت ها رو وارد می کنید.مثلا برای پورت 80 در هر دو قسمت Public و Private پورت می نویسی 80 و Add Entry میزنی.

nat1.jpg

بعد از اتمام این کارها اون DMZ رو در تصویر آخر غیرفعال کن.CPE رو یه Reset کن و برو حال کن با PS3 :)

شما در بخش Virtual Servers یه اسم انتخاب می کنی.در قسمت Name میذاری PS3.آی پی کنسول رو هم در زیرش می نویسی.مثلا 192.168.1.15 که حالا شما هر آی پی که برای کنسول انتخاب کردی اونجا میذاری.طبق تصویر زیر هم پورت ها رو وارد می کنید.مثلا برای پورت 80 در هر دو قسمت Public و Private پورت می نویسی 80 و Add Entry میزنی.

nat1.jpg

بعد از اتمام این کارها اون DMZ رو در تصویر آخر غیرفعال کن.CPE رو یه Reset کن و برو حال کن با PS3 :)

دوست عزیز این تنظیمات رو انجام دادم ولی بازهم درست نشد ~x(

877100922_007.jpg

153100922_008.jpg

در ضمن در مودم CPE چیزی به اسمه UPnP و MUT وجود نداره لطف کنید یه توضیح هم در مورد این قسمت بدین

آخرین ویرایش:
دوست عزیز این تنظیمات رو انجام دادم ولی بازهم درست نشد ~x(

877100922_007.jpg

153100922_008.jpg

در ضمن در مودم CPE چیزی به اسمه UPnP و MUT وجود نداره لطف کنید یه توضیح هم در مورد این قسمت بدین

شما بازی های دیگه رو به غیر از PES2010 تست کنید.اما با این مواردی که گفتم نباید مشکلی باشه.
البته MTU رو در فایل PDF آموزش نصب Outdoor CPE هم ندیدم.ولی خُب شما با 1400 و 1300 تست کنید MTU رو در PS3 و ببینید جواب میگیرید یا خیر.

اینجا چه خبره؟ :d

عملیاتی شدن دولت الکترونیکی مستلزم توسعه وایمکس است
وایمکس نیوز - محسن حسین پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما فناوری وایمکس را معادل نسل چهارم دانست و گفت: چنانچه سازمان تنظیم مقررات مجوز وایمکس سیار (موبیلیتی) را به اپراتورهای وایمکس می‌داد این اپراتورها می‌توانستند رقیبی برای نسل سوم موبایل محسوب شوند.
وی ادامه داد: رگولاتوری محدودیت ارایه موبیلیتی را برای اپراتورهای وایمکس برای مدت 2 سال اعمال کرده و به نظر می‌رسد با اتمام این زمان که دوره محافظت اپراتور سوم موبایل محسوب می‌شود، زمینه رقابتی خوبی میان اپراتورهای وایمکس و اپراتور سوم ایجاد شود.
حسین پور با تاکید بر اینکه در وضعیت فعلی قیمت مناسبی که بتواند در سبد خانوار بگنجد برای اپراتورها تعیین کننده خواهد بود، گفت: فناوری وایمکس در دنیا تنها برای برخی مناطق که امکان استفاده از سیستم‌های باسیم وجود ندارد کاربرد دارد، چرا که ADSL روش ارزان‌تری برای اتصال محسوب می‌شود.
این کارشناس مخابرات بیان کرد: وایمکس زمانی نسبت به ADSL موفق‌تر خواهد بود که بتواند پوشش سراسری داشته باشد و تمام مراکز را پوشش دهد.
وی با بیان اینکه وایمکس، ADSL و 3G می‌توانند استفاده از خدمات ارش افزوده بر بستر ارتباطی را در کشور نهادینه کنند، گفت: از این پس باید شاهد خدمات ارزش افزوده از طریق این بسترها باشیم که این مساله تعیین کننده میزان موفقیت سرویس‌های فوق خواهد بود.
حسین پور با بیان اینکه در این رقابت سرویس مکالمه (VOICE) به فراموشی سپرده می‌شود، گفت: برای اجرایی شدن دولت الکترونیکی در کشور چاره‌ای جز استفاده از سیستم‌های باند پهن مانند وایمکس نیست.
وی گفت: در این بستر باید محتوای الکترونیکی نیز ایجاد شود که در این میان صدا و سیما می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.
این کارشناس مخابرات معتقد است که دولت باید محدودیت‌های استفاده از اینترنت را تغییر دهد و به جای آنکه پهنای باند را محدود کرده و کاربران را از اینترنت پرسرعت محروم کند، محدودیت را از طریق امکانات محتوایی اعمال کند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or