مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
برادر انگار واست خیلی‌ سنگینه اینو قبول کنی‌ که به جز یه تعداد کمی‌ بقیه به فکر جیب و خودشون هستن. ربطی‌ به fan بودن نداره! هر کنسول بتونه ارزون تر با بازی‌های بهتر باشه طرفدار پیدا می‌کنه. من خودم یه شب تصمیم گرفتم به جا ps4, xboxone بخرم، حالا باز رفتم سراغ xboxone!

الان خیلی ها نمی تونن BMW بخرن توی ایران دارن ترولش می کنن؟؟؟؟

به فکر جیب خود بودن = ترول کردن کنسولی که نمی تونی از پس هزینه هاش بر بیای اون هم روز و شب ؟؟ ،اون بابا برند سونی رو به صورت 247 ترول می کرد، این ربطی به جیب نداره ربط به مخ آدمیزاد داره که گاهی اوقات عیب می کنه، اون شخصی که من می گم کارش از این حرفا گذشته کلا

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دیگه تقریبا داره شرایطش فراهم میشه که برم تو کار خرید X1 (البته این موضوع هم هستش که من هر روز که از خواب بلند میشم نظرم برای خرید کدوم کنسول ، تغییر می کنه :|) . بلکه برای من توی E3 بهترین کنفرانس ، کنفرانس ماکروسافت بود ولی اگه این خبر رو توی همون E3 میدادن قطعا برای اکثر گیمرا بهترین کنفرانس میشد ولی این رو هم باید در نظر بگیریم که اگه اون حرکت سونی (که البته این هم خفن ترین بخش کل E3 بود :D)توی آخر کنفرانس نبود ماکروسافت اصلا بی خیال نمیشد :|
فقط این می مونه که کینکت رو جدا از X1 بفروشن :D:bighug:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آره یعنی باید باور کنیم کسایی که حتی یه مدت توی کلابی با اسم فن‌های زبون نفهم عضو بودن و حتی خودشونم یه سری چیزا رو قبول داشتن، اگه قضیه برعکس بود حمایت نمیکردن از سیاست سونی؟! حالا تحلیل‌های کوچه بازاریتون به هم خورده دیگه به در و دیوار نکوبین.

به برعکس بودن قضیه چیکار داری ؟ مهم اینه که سونی حتی فکر این مسخره بازی ها به سرش نزد اومدی واسه من شرط و احتمال میزاری اگه سونی هم اینجوری میکرد اینجوری میشد ؟

والا ما چقدرم زبون نفهم باشیم بعضیا دست ما رو از پشت بستن, تعدادشون هم زیاده

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
به برعکس بودن قضیه چیکار داری ؟ مهم اینه که سونی حتی فکر این مسخره بازی ها به سرش نزد اومدی واسه من شرط و احتمال میزاری اگه سونی هم اینجوری میکرد اینجوری میشد ؟

والا ما چقدرم زبون نفهم باشیم بعضیا دست ما رو از پشت بستن, تعدادشون هم زیاده

اون وقت طرح های RFID و ... رو حتما مایکروسافت داشته روش تحقیق می کرده نه؟؟؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
26464747459118800917.png

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
درصدا کاملا نشون میده مایکروسافت رسیده به اون چیزی که می‌خواست! نصف طرفدار مایکرو زدن بله طرفدارای سونی زدن نه!

ممنون بابت آنالیز و تحلیل ـه نظرسنجی :|

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
یعنی شما واقعاً متوجه نمیشید هر کسی علایق شخصی خودش رو داره؟ :|

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
من که اگه همین طورباشه یه ذره ارزون ترم بشه منم سیاستموتعییرمی دم می خرمش پلی4به تاریخ بپیوندخ باره بعدا:d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
راستی هنوز یکی از سیاست های ماکرو هنوز رو اعصابه منه :| اون موضوع Self-publishing هم درست شه عالی میشه . قطعا بزرگترین بخشی که گیم رو تشکیل میده و خلاقیت ایجاد میکنه وجود بای های Indie هستش .

h.esi

کاربر سایت
Jun 20, 2013
142
واقعا وقتی این خبر رو خوندم گفتم ماکروسافت داره وا میده که اینها اینطور صخبت کردن ....منتظر باقشم هستیم:
[h=2]امکان عرضه TitanFall برای PS4 توسط Respawn Entertainment تایید شد[/h]

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
ما طرفداران اکس باکس در همه شرایط از سیاست های مایکروسافت مقدس حمایت میکنیم.

مایکروسافت ممنونم.@};-

- - -ویرایش - - -

PS4 هاتو بزار تو گاری بفروش بربری جون=)).ما Xbox One میخریم.:x

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید

خشتک ها را از این پست جراندیم !! =))

- - -ویرایش - - -

جدی یادم رفته بود . یکی دو نفر از این مسخره بازیای آنلاین شدیدا حمایت میکردن . فقط منتظرم بیان از اینم حمایت کنم !! :|

هیچ جوره غمت نباشه منتظرم همون یکی دو نفر پیداشون بشه خیلی خشکل حرف های خودشون رو تحویلشون بدم :bighug::d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
راضی ام از این کار ماکروسافت.
کم کم داشتم نامید میشدم از دیدن دعواهای جذاب کاربران سر بازی های کنسول کی خوشکل تره :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر