مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
الان اونایی که از سیاست‌های مایکرو حمایت میکردن دارن از این تغییر سیاستش حمایت میکنن. واقعا تکلیف بعضی‌ها با خودشون هم مشخص نیست :D
مایکروسافت هم فهمید که نمیتونه به زور سیاسیتی رو اعمال کنه و میزنن شل و پلش میکنن :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
جدی یادم رفته بود . یکی دو نفر از این مسخره بازیای آنلاین شدیدا حمایت میکردن . فقط منتظرم بیان از اینم حمایت کنم !! :|

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
من هم که با تمام وجود به خاطر سیاست های احمقانه مایکروسافت، X1 رو شدیدا ترول میکردم واقعا خوشحال شدم مایکروسافت به Sanity برگشت. واقعا از محوبیت خودش کم کرد، انتقاد ها رو به جوون خرید، پیش فروشش پایین اومد برای چی؟ خوب از اول همین کار رو میکردی این مشکلات هم نصیبت نمیشد. ولی جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعته. همینش که متوجه شد کارش اشتباه بوده خودش خیلی هست و واقعا هم کاری بزرگی کرد که حاضر شد قبول کنه اشتباه کرده. واقعا من بدون Halo و Quantum Break و Forza و ... چیکار میخواستم بکنم؟ جدا باید کسی که این ایده ها رو داد رو نه تنها اخراج کرد، اسمش رو به صورت عمومی اغلانم کرد تا هیچ شرکت دیگه ای استخدامش نکنه. کسی که به اسم و ارزش مایکروسافت لطمه ی بزرگی زد. بعد از E3 توی تمام سایت ها (GameSpot, IGN, GameInformer, EuroGamer, VG247 و ...) PS4 رو برنده میدونستن با اینکه به نظر من کنفرانس مایکروسافت بهتره بود اونم تنها به دلیل سیاست ها اشتباه مایکروسافت.
ولی کسایی که منتظرن X1 بدون کینکت بیاد، اون میاد ولی نه الآن. چون فعلا X1 های تولید شده (و در حال تولید) بدون کینکت اصلا روشن نمیشن پس باید صبر کنین با آپدیت و تغییر فریم ویر شاید (به احتمال 90%) مایکروسافت X1 بدون کینکت رو هم بده.

راستی پیشاپیش از روحانی مچکریم که قراره دلار رو بیاره روی 1300-1500 تومن که گیمر جماعت بتونه کنسول ها رو (بعضا هر دو سه کنسول رو) بخره. اصلا برن صحبت کنن مثل کشورهایی مثل هند که قیمت به پول محلی بسیار پایین تر از قیمت با دلار هست، اونجوری هم کنسول و هم بازی ها رو توی ایران بفروشن.:d

بعد خیلی ها که به فریدون و کسای دیگه گیر دادن که یه روزه جبهه عوض میکنن، یعنی وقتی یه شرکت اشتباه وحشتناک بزرگی میکنه که درواقع خیانت به فن هاش هم محسوب میشه باز هم باید طرفداریش رو کرد؟ بعدش هم بعد از اینکه مشکل رو درست میکنه و تو خوشحال میشی اشکال داره؟ این هم دیگه از اون حرف هاست.

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
الان اونایی که از سیاست‌های مایکرو حمایت میکردن دارن از این تغییر سیاستش حمایت میکنن.
فن فنه دیگه:D در هر شرایطی باید حمایت کنه:D

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
این که خیلی خوبه
الان دلیل ناراحتی بعضی دوستان رو متوجه نمیشم
اینا همه به نفع ماست
هر چند دیگه این دفه دیگه گول ماکرو رو نمی خورم و ایکس باکس وان از برای خویشتن اختیار نخواهم کرد :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,198
نام
ماکان
الان اونایی که از سیاست‌های مایکرو حمایت میکردن دارن از این تغییر سیاستش حمایت میکنن. واقعا تکلیف بعضی‌ها با خودشون هم مشخص نیست

اگه همین الان مایکرو بیاد بگه کنسل قشنگمون رو 5 هزار دلار میفروشیم و شما باید برای هر بار بازی کردن ان دلار بدید و ... هم ان عزیزان باز حمایت میکنن و میگن به به چه چه به این همه کاردانی و هوش و درایت! جدی نگیر عزیزان!:D

بنده این اقدام مایکرو رو پیروزی گیمر بر ناشر اعلام میکنم!:D کلا مردم باید متوجه قدرت خودشون باشن! بنظر بنده ما به عنوان گیمر حتی میتونیم قیمت X1 رو هم پایین بیاریم!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,124
نام
آرمان
^^^

کلا کسی که با یه خبر از این ور به اون ور بشه فن نیست که، در همین سایت یکی داریم که 24 ساعته سونی رو ترول می کرد، 1 شبه از این رو به اون رو شد ، شد فن سونی 24 ساعته مایکروسافت رو ترول می کنه، بعد از دیدن این خبر هم تغییر رنگ داده احتمالا به رنگ شکلاتی (wtF!)

کسی که یه شبه این رو اون رو شه فن نیست که، مشکل داره :d

چرا با اکانت دیگت این حرف ها رو نمی گی ؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
جدی یادم رفته بود . یکی دو نفر از این مسخره بازیای آنلاین شدیدا حمایت میکردن . فقط منتظرم بیان از اینم حمایت کنم !! :|

یکی دو نفر ؟ :d محاسباتت اشتباهه عزیزم, خیلی زیادتر بودن و هستن :d

همونایی که از سیاست های قبلی لذت میبردن الان میگن ما اون موقع هم با سیاست های قبلی مشکل داشتیم :d
69445019540832781676.gif
خب حق بدیم بهشون نمیدونستن که مایکرو خودش میاد فن هاشو منفجر کنه :d

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
چرا با اکانت دیگت این حرف ها رو نمی گی ؟

متاسفانه من یک اکانت بیشتر ندارم توی این سایت ، عادت ندارم مثل بعضی ها چند اکانتی باشم هرچی باشه با همین اکانتم می گم اخطار و بن هم برام مهم نیست، همیشه حرفم رو می زنم ، تهش زحمت ساخت یه اکانت جدیده

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
الان اونایی که از سیاست‌های مایکرو حمایت میکردن دارن از این تغییر سیاستش حمایت میکنن. واقعا تکلیف بعضی‌ها با خودشون هم مشخص نیست :D
مایکروسافت هم فهمید که نمیتونه به زور سیاسیتی رو اعمال کنه و میزنن شل و پلش میکنن :D

موضوع اینه که همون سیاست قبلیش خیلی بهتر بود. با این سیاست مایکرو میشه عین سونی و بازی های دسته دو رو می سپره به خود ناشرا و از اون جایی که مایکرو گفت دیگه اون قضیه فامیلی شیرینگ کنسل میشه این یعنی که تو سیاست قبلی اگه ده نفر باهم یه بازی مثه Dragon Age 3 که انلاین نداره یا اگه داشته باشه بدرد نمیخوره رو میخریدند میتونستند به ترتیب بازی کنند ولی حالا اگه این EA برای بازی هاش از سیستم دسته دو استفاده کنه تمام این ده نفر باید یه Dragon Age 3 بخرن برای بازی کردنش.:| (کلا متاسفم برای یه عده حارجکی که بدون اینکه اصلا بفهمن این کار به نفع خودشونه و تنها کسی که ضرر میکنه خورده فروش ها هستن. دوستان ایرانی هم که کلا...:|

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
نظر سنجی ـه گیـم اینفورمر
Interested In The Xbox One
Following
Microsoft's Reversal?
Yes (48.7%)
No (51.3%)
پ ن : فریتوس هم در اون شرایط هم بهترین کار ممکن رو انجام داد :bighug:
منطق باید سرلوحه کار آدم باشه نه احساس :d

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
خب حق بدیم بهشون نمیدونستن که مایکرو خودش میاد فن هاشو منفجر کنه
آره یعنی باید باور کنیم کسایی که حتی یه مدت توی کلابی با اسم فن‌های زبون نفهم عضو بودن و حتی خودشونم یه سری چیزا رو قبول داشتن، اگه قضیه برعکس بود حمایت نمیکردن از سیاست سونی؟! حالا تحلیل‌های کوچه بازاریتون به هم خورده دیگه به در و دیوار نکوبین.
نظر سنجی ـه گیـم اینفورمر
Interested In The Xbox One
Following
Microsoft's Reversal?
Yes (48.7%)
No (51.3%)
درصدا کاملا نشون میده مایکروسافت رسیده به اون چیزی که می‌خواست! نصف طرفدار مایکرو زدن بله طرفدارای سونی زدن نه!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
^^^

کلا کسی که با یه خبر از این ور به اون ور بشه فن نیست که، در همین سایت یکی داریم که 24 ساعته سونی رو ترول می کرد، 1 شبه از این رو به اون رو شد ، شد فن سونی 24 ساعته مایکروسافت رو ترول می کنه، بعد از دیدن این خبر هم تغییر رنگ داده احتمالا به رنگ شکلاتی (wtF!)

کسی که یه شبه این رو اون رو شه فن نیست که، مشکل داره :d

برادر انگار واست خیلی‌ سنگینه اینو قبول کنی‌ که به جز یه تعداد کمی‌ بقیه به فکر جیب و خودشون هستن. ربطی‌ به fan بودن نداره! هر کنسول بتونه ارزون تر با بازی‌های بهتر باشه طرفدار پیدا می‌کنه. من خودم یه شب تصمیم گرفتم به جا ps4, xboxone بخرم، حالا باز رفتم سراغ xboxone!

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
منطق باید سرلوحه کار آدم باشه نه احساس :d
الان میشه برتری PS4 رو نسبت به One به من بگی؟ تا قبل از این همین مشکل آنلاین بودن بود که حل شد. از نظر انحصاری هم که انحصاری های One دو برابر 4 ــه. فقط تنها برتری 4 سخت افزارش هست که اونم تأثیر زیادی تو بازیها نداره. تو همین نسل هم سخت افزار 3 بالاتر از 360 بود ولی تو مقایسه ی گرافیکی بازیها اکثرا 360 بعد از PC حرف اول رو میزد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر