شایعه مایکروسافت قصد دارد IO Interactive را بخرد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Hitman-e1510136459412.jpg
به نظر می رسد شرکت مایکروسافت IO Interactive سازنده سری Hitman را خریداری کرده است.

به نقل از Klobrille کسی که Obsidian را خبر داده بود، IO Interactive بنظر توسط مایکروسافت برای خرید درنظر گرفته شده است.
این شرکت با خرید استدیو ها سعی دارد کمبود بازی های فرصت پارتی خود را جبران کند.

HITMAN 2 به تازگی توسط وارنرز منتشر شده نمرات خوبی دریافت کرده ولی بنظر فروش خوبی را پشت سر نمیگذراند. با این حال اگر مایکروسافت پیشنهاد خوبی ارایه دهد قبول کردن این پیشنهاد توسط IO Interactive با وضعیت کنونی منطقی بنظر می رسد.

همچنین او ادعا کرده Turtle Rock Studios هم بزودی توسط مایکروسافت خریداری خواهد شد و باید منتظر بود دید آیا این امر حقیقت دارد یا خیر.

منبع

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
حالا این که تاپیک کلا به کوی و دشت بیراهه روان شد بماند! ولی درباره این خبر در صورتی که مایکروسافت اگر این استودیو رو بخره بالاخره ی سبکی هست ک سونی توش هیچ چیزی نداره(تا جایی ک اطلاع دارم) که اون دسته ازعناوین سبک مخفی کاری هستند. البته اگه قصدشون خرید ioi باشه باید هرجوری که شده کل ip رو از SE بخرن چون خلق ی ip جدید ب شدت سخته. در حالی که اگه نخرنش SE رو به شیردوشی میاره و میدتش دست ایداس که با توم ریدر جدید چندان ندرخشید.و اینجوری هم ioi سرویس میشه هم هیتمن نابود میشه. راجب انتظارات شخص خودم باید بگم که من بیشتر هرچیزی در انتظار خبر تایید شدن خرید Moon Studios هستم, استودیوی ب شدت خلاقین و لایق فرست پارتی بودن هستند. به نظرم با خرید یکی دو استودیوی دیگه تکمیل میشن و دیگه نیازی نیست بخرن!

• Like
Reactions: g4mer

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
حالا این که تاپیک کلا به کوی و دشت بیراهه روان شد بماند! ولی درباره این خبر در صورتی که مایکروسافت اگر این استودیو رو بخره بالاخره ی سبکی هست ک سونی توش هیچ چیزی نداره(تا جایی ک اطلاع دارم) که اون دسته ازعناوین سبک مخفی کاری هستند. البته اگه قصدشون خرید ioi باشه باید هرجوری که شده کل ip رو از SE بخرن چون خلق ی ip جدید ب شدت سخته. در حالی که اگه نخرنش SE رو به شیردوشی میاره و میدتش دست ایداس که با توم ریدر جدید چندان ندرخشید.و اینجوری هم ioi سرویس میشه هم هیتمن نابود میشه. راجب انتظارات شخص خودم باید بگم که من بیشتر هرچیزی در انتظار خبر تایید شدن خرید Moon Studios هستم, استودیوی ب شدت خلاقین و لایق فرست پارتی بودن هستند. به نظرم با خرید یکی دو استودیوی دیگه تکمیل میشن و دیگه نیازی نیست بخرن!

درباره بخش بولد شده منم با شما بشدت موافقم ولی:
thomas mahler موسس استدیو Moon و کارگردان اصلی دو نسخه Ori قویا خریده شدنشون رو توسط مایکروسافت رد کرده و گفته ترجیح میدیدم مستقل باقی بمونیم.

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
آشغال که تک تک بازیای مایکروان این از این
دوما گفتی فروش
دونه GTS اندازه 4 تا FORZA رو هم فروششه پس اگه به فروشه FORZA جلو GT ان هم محسوب نمیشه متاسفانه!
البته کلا هم ان محسوب نمیشه متا 96 و 95 و 93 آرزو سری سطح پایین FORZA
Driveclub: 71
Gran turismo sport: 75
اون طرف
Forza 5: 79
Forza 6: 87
Forza 7: 86
Forza Horizon 2: 86
Forza Horizon 3: 91
Forza Horizon 4: 92
مشخصه کی اشغال سازه

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
آدم دیگه دلش نمیخواد بیاد فروم وقتی این همه بحث های مربوط به گیم و بازی و اصلا موشکافی و تحلیل صورت میگیره، این بحث های فنی درباره کیفیت استودیو و خبر این گفتگو اصلا آدم رو ویران میکنه !

واقعا خیلی چیپ و مسخره است این بحث های بیراه تون

• Like
Reactions: saphire

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نمیدونم از کسایی که داشتن درباره انحصاریا بحث میکردن بپرس:D من تنها قصدم از اون تیکه فقط یه شوخی ساده بود از اونجایی که خیلی از شرکتا واژه هیلو کیلر برا بازیاشون استفاده میکنن نه بیشتر نه کمتر من طرفدار هر دو بازیم مگه مرض دارم بیام الکی مزه بپرونم مثل بعضیا برو پست صفحه 3 تاپیک بخون ایا هیلو یا مایکرو ترول کردم؟ اصن به من چه بیام ترول کنم که چی بشه
من جواب دوست عزیزی رو دادم ... نمیدونم نمک ریختن شما برای چی بود اون وسط
خواهشا این بحث مسخره رو تموم کنید:-s:-s:-s:-s:-s~X(~X(~X(

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
بیخیال بشید دیگه، برای هر دو شرکت خوبه که رقیب قوی داشته باشن، من با این حال که ps4 دارم و از دوران ps3 با سونی بودم، واقعا امیدوارم اکس باکس پیشرفت کنه
که باعث شدیدتر شدن رقابت بین شرکت ها بشه، حتی اگر نینتندو هم کنسول قویتری بزنه برای نسل بعد و بازی های مولتی پلتفرم بیشتری رو ساپورت کنه بیشتر به نفع گیمر ها میشه
شرکت ها مجبور میشن بیشتر هزینه کنند و تمام توانشون رو بزارن رو کار، از هر نظر که به این موضوع نگاه کنید به نفع ماست، این دعوا های کودکانه رو بزارید کنار

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
IOI بنظرم استدیو خیلی خوبیه اما در صورتی که با ip غیر از هیتمن هم ببینیمشون نه اینکه با ی استدیو تک ip طرف باشیم مثلا همون K&L شماره اولش واقعا بنظرم بغیر از گرافیک معمولیش همچی اوکی بود و بعدا تو هیتمن ها هم موفق و با کیفیت عمل کرد

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
فارغ از اینکه استدیو به همراه ای پی هیتمن خریداری بشه یا نه! فکر کنم بهترین جا برای rebuild شدن پرفکت دارک همین جا باشه!:D
بین بقیه استدیو ها هم که شایعشون هست Turtle Rock استدیوی خوبی هستش و اگر بتونه بازیی با کیفیت L4D بسازه عالی میشه. Moon Studio و StudioMDHR هم که چند بار اعلام کردن که نمی خوان زیرمجموعه بشند! 4A Games هم استدیو فوق العاده ای هستش اما حتی شایعه اش هم نیست! در نهایت بهتر از همه ی اینها، همون شایعه گیرباکس از همه شیرین تره:D
بعد از تجربه SB و بستن و قطع همکاری با چندتا استدیو که تو بریتانیا و جاهای دیگه بودن، مایکرو بیشتر داره رو کمپانی هایی که داخل امریکا فعال هستند سرمایه گذاری میکنه تا دسترسی بهشون راحت تر باشه و بتونن روی پروژه هاشون نظارت بهتری داشته باشند!

• Like

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
فارغ از اینکه استدیو به همراه ای پی هیتمن خریداری بشه یا نه! فکر کنم بهترین جا برای rebuild شدن پرفکت دارک همین جا باشه!:D
بین بقیه استدیو ها هم که شایعشون هست Turtle Rock استدیوی خوبی هستش و اگر بتونه بازیی با کیفیت L4D بسازه عالی میشه. Moon Studio و StudioMDHR هم که چند بار اعلام کردن که نمی خوان زیرمجموعه بشند! 4A Games هم استدیو فوق العاده ای هستش اما حتی شایعه اش هم نیست! در نهایت بهتر از همه ی اینها، همون شایعه گیرباکس از همه شیرین تره:D
بعد از تجربه SB و بستن و قطع همکاری با چندتا استدیو که تو بریتانیا و جاهای دیگه بودن، مایکرو بیشتر داره رو کمپانی هایی که داخل امریکا فعال هستند سرمایه گذاری میکنه تا دسترسی بهشون راحت تر باشه و بتونن روی پروژه هاشون نظارت بهتری داشته باشند!
4A که زیرمجموعه دیپ سیلوره و اونم زیر مجموعه THQ نوردیک پس منتفیه، مایکرو میتونه Skybox رو هم بخره که روی هیلو هم کار کرده یا Hidden Path Entertainment که روی CSGO و L4D2 هم کار کرده. اینا گزینه های خوبین باید دید بعدا چی میشه

• Like
Reactions: Cj_sa

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
ولی نسل بعد برای رقبای ماکروسافت نسل ترسناکی میشه!:o

فکر کن با ارزش ترین برند جهان در حال خرید استدیو هست و خودشو واسه نسل بعد آماده میکنه!:Baby:

یعنی سرمایه عظیم در کنار استدیو های خوب فرست پارتی و توانایی سخت افزاری و نرم افزاری بالا در کنار سرویس های خوب و سرور های عالی:bash:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474

فکر کن با ارزش ترین برند جهان در حال خرید استدیو هست و خودشو واسه نسل بعد آماده میکنه!:Baby:

یعنی سرمایه عظیم در کنار استدیو های خوب فرست پارتی و توانایی سخت افزاری و نرم افزاری بالا در کنار سرویس های خوب و سرور های عالی:bash:
بازی های لانچ کنسول نسل بعدی مایکروسافت وحشتناک میشه از همین الان مشخصه تمام استودیوهاش دارن بازی برای نسل بعد اماده میکنن حتی هیلو اینفینیت هم برای لانچ اون کنسول میاد ولی بین نسلی میشه
تازه هنوز خرید استودیو ادامه داره
سونی نسل بعد امکان نداره موفقیت این نسل رو تکرار کنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین

عین همین جمله ها رو یه نمه حماسی تر قبل از این نسل هم دوستان گفتند + اکوسیستم , ولی خب نتیجه چیز دیگه ای شد ;)
بازی های لانچ کنسول نسل بعدی مایکروسافت وحشتناک میشه از همین الان مشخصه تمام استودیوهاش دارن بازی برای نسل بعد اماده میکنن حتی هیلو اینفینیت هم برای لانچ اون کنسول میاد ولی بین نسلی میشه
تازه هنوز خرید استودیو ادامه داره
سونی نسل بعد امکان نداره موفقیت این نسل رو تکرار کنه

تکبیر \m/\m/\m/

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر