شایعه مایکروسافت قصد دارد IO Interactive را بخرد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Hitman-e1510136459412.jpg
به نظر می رسد شرکت مایکروسافت IO Interactive سازنده سری Hitman را خریداری کرده است.

به نقل از Klobrille کسی که Obsidian را خبر داده بود، IO Interactive بنظر توسط مایکروسافت برای خرید درنظر گرفته شده است.
این شرکت با خرید استدیو ها سعی دارد کمبود بازی های فرصت پارتی خود را جبران کند.

HITMAN 2 به تازگی توسط وارنرز منتشر شده نمرات خوبی دریافت کرده ولی بنظر فروش خوبی را پشت سر نمیگذراند. با این حال اگر مایکروسافت پیشنهاد خوبی ارایه دهد قبول کردن این پیشنهاد توسط IO Interactive با وضعیت کنونی منطقی بنظر می رسد.

همچنین او ادعا کرده Turtle Rock Studios هم بزودی توسط مایکروسافت خریداری خواهد شد و باید منتظر بود دید آیا این امر حقیقت دارد یا خیر.

منبع

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,247
نام
سروش
چرا اتفاقا خیلی هم منطقی هستش، برای گسترش شرکت و جذب نیرو داره بهشون بصورت نامحدود کمک میکنه
البته این سازنده ها هستند که مشخص میکنند که چه کاریی می خوان انجام بدن و در چه حدی بمونند:D
ولی در کل توقعتون رو بالا ببرید:D

اخه هیچ استودیویی بدش نمیاد بزرگشه و بازی aaa بسازه :D
استدیویی مثل undead lab و inxile تو همین کلاس باقی میمونن ،اگر هم باشه بلند مدت تغییرات انجام میشه
همین الان شایعه ioi هست فکر نکنم این همه پروژه بزرگ با هم جلو ببره میدونه ریسکه

• Like
Reactions: Cj_sa

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
عین همین جمله ها رو یه نمه حماسی تر قبل از این نسل هم دوستان گفتند + اکوسیستم , ولی خب نتیجه چیز دیگه ای شد ;)
نتیجه چی شد دقیقا؟
اخه هیچ استودیویی بدش نمیاد بزرگشه و بازی aaa بسازه :D
استدیویی مثل undead lab و inxile تو همین کلاس باقی میمونن ،اگر هم باشه بلند مدت تغییرات انجام میشه
همین الان شایعه ioi هست فکر نکنم این همه پروژه بزرگ با هم جلو ببره میدونه ریسکه

مایکرو هم دنبال بازی AAA و بزرگ هست. همین این‌اگزایل گفته میخواد 30 درصد نیروهاش رو افزایش بده در آینده نزدیک و یه استودیو 100 نفره میشه و میرن دنبال بازی‌های بزرگتر و بهتر. یا UL هم که از اول ایده‌های بزرگتری داشته میتونه بره رو نسخه سوم So‌D کار کنه با ایده های بزرگتر و بهتر.

بخوان بازی ایندی بیارن روی ایکس باکس از استودیو MSGP یا ID@Xbox استفاده میکنن و بعیده استودیوهای ‌1st Party رو درگیر بازی‌های کوچیک بکنن. البته همیش برمیگرده به انتخاب خود استودیوها.

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اخه شما یکبار دیگه هم توی پست فروش بازی ها یا یک پست دیگه یه چیزی نوشتی کلی بحث به وجود امد بعد امدی نوشتی من فقط یه شوخی کردم
دوست عزیز(و دوستان دیگه) من گفتم شوخی کردم و جدی نگیرید و هنوزم پای حرفم هستم و خواهم بود حالا شما هر چی دلت میخواد بگو من مسئول عقده ای بودن یه یسری از افراد و فن بودن شما نیستم (قصد توهین به شما رو ندارم هرچند که میدونم تو پستای بعدیت خیلی جوگیرانه توهین کردی) اون عقده ای یچی گفت و شما سریع واکنش نشون دادی مشکل من با شما اینه که من طرفدار هر دو بازیم و دوست ندارم از هیچ کنسول یا ip خدا بسازم(هر وقت که لازم بدونم از هر شرکتی که بخوام طرفداری میکنم مثل چند صفحه اول همین تاپیک)ولی شما(نظر شما جای احترام داره نظر بقیه دوستان هم همینطور) اینجا قشنگ داری از هیلو یه چیز کاملا بی رقیب میسازید باور کنید این یه فکت نیست و فقط نظر شماست(که مشکلی هم نداره و فقط به خودتون مربوطه)من کلی درباره سری تحقیق کردم و متوجه شدم که بانجی قرار بوده سر halo4 ریسک بزرگی رو انجام بده چون سری واقعا نیاز به تغییر داشته و داره و من امیدوارم که سازنده ها این فهمیده باشن همین کیلزون که لیستش گزاشتید دست کم بهش یه نگاهی بندازید متای kz2 92 من خودم به جمله هیلو کیلر اعتقادی ندارم اما از نظر من کیلزون 2 یه رقیب واقعی بود(همون سال خیلی ها مقایسشون میکردن حالا نمیدونم به یاد دارید یا نه)
به هرحال گفتم قصد من اصلا مقایسه نبود و با یه شوخی ساده الکی شلوغش کردید (اون بحث تاپیک فروش چیز دیگه بود که اینجا نمیشه ازش چیزی گفت)
موفق باشیم و گفته باشم که به هیچ نقل قولی جواب نمیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
دوست عزیز(و دوستان دیگه) من گفتم شوخی کردم و جدی نگیرید و هنوزم پای حرفم هستم و خواهم بود حالا شما هر چی دلت میخواد بگو من مسئول عقده ای بودن یه یسری از افراد و فن بودن شما نیستم (قصد توهین به شما رو ندارم هرچند که میدونم تو پستای بعدیت خیلی جوگیرانه توهین کردی) اون یچی گفت و شما سریع واکنش نشون دادی مشکل من با شما اینه که من طرفدار هر دو بازیم و دوست ندارم از هیچ کنسول یا ip خدا بسازم(هر وقت که لازم بدونم از هر شرکتی که بخوام طرفداری میکنم مثل چند صفحه اول همین تاپیک)ولی شما(نظر شما جای احترام داره نظر بقیه دوستان هم همینطور) اینجا قشنگ داری از هیلو یه چیز کاملا بی رقیب میسازید باور کنید این یه فکت نیست و فقط نظر شماست(که مشکلی هم نداره و فقط به خودتون مربوطه)من کلی درباره سری تحقیق کردم و متوجه شدم که بانجی قرار بوده سر halo4 ریسک بزرگی رو انجام بده چون سری واقعا نیاز به تغییر داشته و داره و من امیدوارم که سازنده ها این فهمیده باشن همین کیلزون که لیستش گزاشتید دست کم بهش یه نگاهی بندازید متای kz2 92 من خودم به جمله هیلو کیلر اعتقادی ندارم اما از نظر من کیلزون 2 یه رقیب واقعی بود(همون سال خیلی ها مقایسشون میکردن حالا نمیدونم به یاد دارید یا نه)
به هرحال گفتم قصد من اصلا مقایسه نبود و با یه شوخی ساده الکی شلوغش کردید (اون بحث تاپیک فروش چیز دیگه بود که اینجا نمیشه ازش چیزی گفت)
موفق باشیم و گفته باشم که به هیچ نقل قولی جواب نمیدم
از هیلو یه چیز بی رقیب میسازن/یم
دلیلش متاهایی هست که گرفته
Halo 1: 97
Halo 2: 95
Halo 3: 94
Halo 3 odst: 83
Halo Reach: 91
Halo 4: 87
Halo 5: 84
اگر FPS دیگه ای در این حد کیفیت میشناسین معرفی کنید تا ما هم اشنا بشیم

• Like
Reactions: jhoobin

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
از هیلو یه چیز بی رقیب میسازن/یم
دلیلش متاهایی هست که گرفته
Halo 1: 97
Halo 2: 95
Halo 3: 94
Halo 3 odst: 83
Halo Reach: 91
Halo 4: 87
Halo 5: 84
اگر FPS دیگه ای در این حد کیفیت میشناسین معرفی کنید تا ما هم اشنا بشیم
سری Half Life
سری Metroid Prime
آشنا شید :D
هر دو شاهکارن اما وقتی صحبت از مقایسه کنیم زیر هیلو قرار دارن
هف لایف که کلا 2 نسخه داره و 96 هم هست و زیر هیلو هست تازه گفتم نسخه های بیشتری ازش نیامد
metroid هم 97 هست اماچند نسخه ازش داریم؟ بازم نمیتونه در توان مقایسه با هیلو ظاهر بشه
برا هیلو فرعیاشو حساب میکنی برای این دوتا نه؟ شماره اصلی های هیلو هم تا شماره سوم مثل این دوتاس. 4 و 5 میاد پایین.
در ضمن متروید پرایم 4 هم بزودی میاد.

آخرین ویرایش:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سری Half Life
سری Metroid Prime
آشنا شید :D
هف لایف که کلا 2 نسخه داره و 96 هم هست و زیر هیلو هست تازه گفتم نسخه های بیشتری ازش نیامد
metroid هم 97 هست اماچند نسخه ازش داریم؟ بازم نمیتونه در توان مقایسه با هیلو ظاهر بشه
یه نسخه فرعی از هیلو که ریچ باشه متا 91 داره در این حد پرچمش بالاست

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
یه نسخه فرعی از هیلو که ریچ باشه متا 91 داره در این حد پرچمش بالاست
اگر داری در مورد کل فرانچیز صحبت می کنی، حرفی نیست و نظر شخصیته اما در غیر این صورت، احیانا در مورد دوتا نسخه اخر هیلو خبر داری؟!
من حاضر بودم یک نسل هیلو بازی نکنم اما این دوتا نسخه از سری حذف بشن:D
بازی واقعا افت کرده و من اصلا از بازی های 343 راضی نیستم!

آخرین ویرایش:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
اگر داری در مورد کل فرانچیز صحبت می کنی، حرفی نیست و نظر شخصیته اما در غیر این صورت، احیانا در مورد دوتا نسخه اخر هیلو خبر داری؟!
من حاضر بودم یک نسل هیلو بازی نکنم اما این دوتا نسخه از سری حذف بشن:D
بازی واقعا افت کرده و من اصلا از بازی های 343 راضی نیستم!
فرانچایز هیلو حتی با وجود قسمت 5 که هیچکس از تغییراتش راضی نیست همچنان پرچمش بالاست
اینکه هیلو4 رو هیلو بد میدونی نظر شخصی شماست اینبار
هیلو 4 یکی از پر ریسک ترین هیلوهاست و جسارت 343 به رخ کشید استودیویی که میاد یکی از گولاخ های فوررانرها رو وارد یونیورس و قسمت 4 میکنه
همین هیلو4 بهترین پایان رو داره
قطعا یکسری تغییرات مثل حذف اسلحه در دوست راضی کننده نبود اما هیلو4 قطعا در کنار هیلو3 از بهترین هاست
نسخه 5 اره خیلی ایراد داره اما همچنان توی خیلی چیزا از خیلی FPS های این نسل بهتره

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
فرانچایز هیلو حتی با وجود قسمت 5 که هیچکس از تغییراتش راضی نیست همچنان پرچمش بالاست
اینکه هیلو4 رو هیلو بد میدونی نظر شخصی شماست اینبار
هیلو 4 یکی از پر ریسک ترین هیلوهاست و جسارت 343 به رخ کشید استودیویی که میاد یکی از گولاخ های فوررانرها رو وارد یونیورس و قسمت 4 میکنه
همین هیلو4 بهترین پایان رو داره
قطعا یکسری تغییرات مثل حذف اسلحه در دوست راضی کننده نبود اما هیلو4 قطعا در کنار هیلو3 از بهترین هاست
نسخه 5 اره خیلی ایراد داره اما همچنان توی خیلی چیزا از خیلی FPS های این نسل بهتره
من اون طرف هم گفتم، پایان هیلو 4 کمتر از فاجعه نبود! حالا من اصلا کاری با بخش کمپینش ندارم، چون اونجا هم جای نقد داره!:D
برای فهمیدن داستان کامل 4 باید بری کتاب یا کمیکش رو بخونی! چون داستان اونجا تموم نمیشه
در مورد 5 هم من کلی جا خوندم که داستان های خیلی بهتری تو یونیورس وجود داشت تا خط مشی رو به اون سمت هدایت کنن اما رفتن سراغ کورتانا که از لحاظ محتوایی ضعیف تر هستش
من به 6 امید دارم چون کلی از پرسنل اصلی رو عوض کردن، کسایی که درک درستی از دنیای هیلو نداشتن و این یک نکته مثبت هستش اما در این که فرصت ها رو سوزندن کم نمیکنه
یکی از مشکلات اصلی که دو بازی اخیر داشتن، دنباله دار کردن داستان بازی و ربطش به کمیک ها و کتاب ها بودش! کسایی که از قبل فنش بودن یا پیگیر داستان بودن مشکلی با این قضیه شاید نداشته باشند!! اما همین کار باعث میشه که افراد جدید نتونند با گیم ارتباط برقرار کنند(مخصوصا بخش داستانی) و این قضیه تو نقدهای 5 هم تاثیر داشت

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من اون طرف هم گفتم، پایان هیلو 4 کمتر از فاجعه نبود! حالا من اصلا کاری با بخش کمپینش ندارم، چون اونجا هم جای نقد داره!:D
برای فهمیدن داستان کامل 4 باید بری کتاب یا کمیکش رو بخونی! چون داستان اونجا تموم نمیشه
در مورد 5 هم من کلی جا خوندم که داستان های خیلی بهتری تو یونیورس وجود داشت تا خط مشی رو به اون سمت هدایت کنن اما رفتن سراغ کورتانا که از لحاظ محتوایی ضعیف تر هستش
من به 6 امید دارم چون کلی از پرسنل اصلی رو عوض کردن، کسایی که درک درستی از دنیای هیلو نداشتن و این یک نکته مثبت هستش اما در این که فرصت ها رو سوزندن کم نمیکنه
یکی از مشکلات اصلی که دو بازی اخیر داشتن، دنباله دار کردن داستان بازی و ربطش به کمیک ها و کتاب ها بودش! کسایی که از قبل فنش بودن یا پیگیر داستان بودن مشکلی با این قضیه شاید نداشته باشند!! اما همین کار باعث میشه که افراد جدید نتونند با گیم ارتباط برقرار کنند(مخصوصا بخش داستانی) و این قضیه تو نقدهای 5 هم تاثیر داشت
توی تاپیک هیلو اینفینیت یه نظر سنجی برای نقد هیلو4 بذار تا همه کسانی که بازی کردنش بیان نظرشون رو بدن
اتفاقا هیلو 4 نقدی انچنانی به داستانش وارد نیست
نقد به خطی کردن مراحش وارده اونم بعد از هیلو3 که محیط های وسیع داشت
نقد به حذف سیستم حمل 2 اسلحه وارده که خودش خالقش بوده و کلی الهام بخش سایرین بوده و حالا خودش حذفش کرده
نقد به نبود نواوری در گیم پلی نسبت به هیلو3 وارده
اما داستانش و ریسک هایی که 343 توی اون نسخه کرد قابل ستایشه

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر