مایکروسافت استودیو خالق Minecraft را خرید

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
بنا به یکی از منابع آگاه مایکروسافت درحال مذاکره با کمپانی سوئدی Mojang خالق Minecraft است. رقم این معامله 2 میلیارد دلار خواهد بود و ممکن است همین هفته امضا شود.
منبع
بالاخره مایکروسافت استودیو رو خرید. اسپنسر و نلسون جفتشون توییت کردن.

Last edited by a moderator:

Rito

کاربر سایت
Sep 9, 2014
34
کلا خریت بزرگی کرده
این همه پول دادن بالای همچین استادیو ای در کنار رفتن اعضای کلیدی ازش پول دور ریختنه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
کلا خریت بزرگی کرده
این همه پول دادن بالای همچین استادیو ای در کنار رفتن اعضای کلیدی ازش پول دور ریختنه

بیشتر اعضا و رهبر تیم هستن ولی مؤسسین استدیو و خالق اولیه Minecraft خواهند رفت. اگر واقعاً بتونن در طول یکسال 2.5~ میلیارد دلار از این سری در بیارن به نظر من دیگه نمیشه بهش گفت خرید بد. باید منتظر موند و دید.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بیشتر اعضا و رهبر تیم هستن ولی مؤسسین استدیو و خالق اولیه Minecraft خواهند رفت. اگر واقعاً بتونن در طول یکسال 2.5~ میلیارد دلار از این سری در بیارن به نظر من دیگه نمیشه بهش گفت خرید بد. باید منتظر موند و دید.
GTA هم از پس این کار بر نمیاد :D
2.5 میلیار دلار تو یه سال !؟ :|

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
قبل از رسمی شدنش هم فکر کنم گفتم که Notch بعد از Minecraft تموم شده بود.خودش هم میدونست و الان کشید کنار.ادامه دادنش توسط تیم دیگه اتفاق بهتریه.اینجور که مشخصه Microsoft هم فقط Minecraft رو میخواسته و بازیهای دیگه‏‏ استدیو و اعضا براشون مهم نبود و طبعا درآمدزایی رو محدود به بازی نمیکنن و محصولات جانبی و بازیهای متفرقه و اینجورچیزا رو زیاد خواهیم دید احتمالا.شاید مردم ندونن استیو کیه ولی عروسکش میفروشه و همین کافیه.

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
باید منتظر موند و دید سیاست ماکروسافت از خرید Mojang چی هست و آیا جواب خواهد داد یا خیر، اما به هر حال مبلغ 2.5B برای کمپانی که فقط یک بازی ساخته بیش از حد زیاد هست !
1h78kb0i5399zct6cth2.gif

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
باید منتظر موند و دید سیاست ماکروسافت از خرید Mojang چی هست و آیا جواب خواهد داد یا خیر، اما به هر حال مبلغ 2.5B برای کمپانی که فقط یک بازی ساخته بیش از حد زیاد هست !
1h78kb0i5399zct6cth2.gif

زیاد نیست حماقت ماکروسافت کلا به نظر من در این زمینه کر کره رو کشیده پایین فقط داره پول بالا چیزایی میده که فکر میکنه الان براش درامد داره همین نگاه نمیکنه این همه پول اگه یه استدیو بزرگ تاسیس میکرد و افراد با استعداد جذب میکرد 1000 برابر براش بهتر 2.5B که بالای این بازی داده فقط یعنی من به شخصه هر جور بهش نگاه میکنم به نظرم حماقت حتی میتونست کلی بازی ساز اندی زیر بال خودش بگیره که میدونه شاخ هستن براش بازی های انحصاری اندی بسازن با همین پول یعنی من هر جور بهش نگاه میکنم حماقت از روی پول زیاد که در جیب هستش بیشتر نمیبینم .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اگه بخاد ماینکرفت رو انحصاری بکنه مثل چی ضرر میکنه ولی اگه انحصاری نکنه مثل چی سود میکنه از اونور هم x1 به انحصاری شدن نیاز داره. حالا بستگی به خودش که ضرر کنه یا سود :D

پ.ن: البته اینکه خالق ماینکرفت و ... میخان برن که قضیش جداست :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کجا کسی رو که کلود مایکروسافت رو از 0 به پیشروترین رسوند "احمق" میخونن؟بازیسنتر:d

الان باید بخندیم ؟ خوب از 0 به 100 رسوند بود خواهد بود میوبد چه مرگی بود 2.5B پول بی زبان بیخودی برای چیزی که به قول شما بالاست دیگه خرج کنن بعدشم الان که بازی برای کنسول های سونی امده قراداد داره درست مثل Skype خوب شما بگو دیگه چیزی که امده و خواهد امد و به قول شما کلود ماکروسافت از 0 به Top رسونده باید این همه پول روش هزینه بشه که چی بشه که دامدش برای ماکروسافت باشه خوب اگه همون پول یه استدیو بزرگ درست درمون میزد که 100 برابرش سود میکرد .

تازه شما سود شرکت تا زمان 2.5B حذف کن ببین کی به سود میرسی .;)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
الان باید بخندیم ؟ خوب از 0 به 100 رسوند بود خواهد بود میوبد چه مرگی بود 2.5B پول بی زبان بیخودی برای چیزی که به قول شما بالاست دیگه خرج کنن بعدشم الان که بازی برای کنسول های سونی امده قراداد داره درست مثل Skype خوب شما بگو دیگه چیزی که امده و خواهد امد و به قول شما کلود ماکروسافت از 0 به Top رسونده باید این همه پول روش هزینه بشه که چی بشه که دامدش برای ماکروسافت باشه خوب اگه همون پول یه استدیو بزرگ درست درمون میزد که 100 برابرش سود میکرد .

تازه شما سود شرکت تا زمان 2.5B حذف کن ببین کی به سود میرسی .;)
ا؟ مثل اینه که بگی چه مرضی داشت Bungie رو خرید.ماینکرافت پتانسیل بزرگ تر شدن از اینی که هست رو داره:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ا؟ مثل اینه که بگی چه مرضی داشت Bungie رو خرید.ماینکرافت پتانسیل بزرگ تر شدن از اینی که هست رو داره:d

بازی بزرگ شدن ؟ لول .=)) ترو خدا من نخندون بازی بزرگی نیست ماکروسافت الان امده بازی بزرگ کنه بی خیال بابا اون Bungie بحث ش به کل با این فرق میکنه یعنی مثل همون گودرز و شقایق ربط دادن خرید Bungie اون زمان با خرید الان لول .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بازی بزرگ شدن ؟ لول .=)) ترو خدا من نخندون بازی بزرگی نیست ماکروسافت الان امده بازی بزرگ کنه بی خیال بابا اون Bungie بحث ش به کل با این فرق میکنه یعنی مثل همون گودرز و شقایق ربط دادن خرید Bungie اون زمان با خرید الان لول .
ای کاش به جای "لول و =))" یه بحث ارائه میکردی:d

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
اینطور که پیداست صرفا ip ماینکرافت برا مایکروسافت مهم بوده نه استودیو فکر هم نمیکنم از نمد mojang کلاهی برای مایکرو درست بشه.ولی به نظرم مایکرو میخواد کاری شبیه به lego رو با ماینکرافت انجام بده یه اینترتیمنت کامل شامل فیلمو بازی تا عروسکو کارتونو…

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر