مایکرسافت پوینت (واقعی)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
سلام دوستان این سایت الکی ولی برای از بین بردن سرویس ها ای که پر میکنید کار زیر رو انجام بدین تا سرویس ها بره
Get the bookmarklet, learn about surveys and discover how to get money now by completing surveys online - XJZ Survey Remover
برید تو سایت قسمت The Bookmarklet

کد رو کپی کنید و وقتی خواست سرویس ها رو پر کنید کد رو اون بالا که ادرس سایت میدن وارد کنید

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا منم برا همتون رفتم تورو خدا برا منم برید
MSPointsCodes - Free Microsoft Points

---------- نوشته در 10:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 PM ارسال شده بود ----------

شیش ساعت داشتم به اینو اون می گفتم که بیان تو پیجم آخر زدم دیدم گفته این برای کشوره شما موجود نمیباشه!!!!!:()x)x:|:((

Hesaaam

کاربر سایت
Oct 17, 2011
28
نام
Hesam
اي بابا چه كاري بووود. كاش پست هاي باقي بچه هارو هم ميخوندم بعد ميرفتم انجام ميدادم. واسه ما ميزنه :::

• Sorry there are no surveys available for your country.

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
اي بابا چه كاري بووود. كاش پست هاي باقي بچه هارو هم ميخوندم بعد ميرفتم انجام ميدادم. واسه ما ميزنه :::

• Sorry there are no surveys available for your country.

دوستان من با استفاده از نرم ازار super hide ip 30 نفرو پر کردم بعد همین پیغامی که دوستمون گفت برام اومد.اما بعد از این که این پیغام براتون اومد بای فرز باشید و قبل از این که این پیغام بیاد روی لینکش کلیک کنید تا واستون باز شه.من تمومش کردم گفت کد تا کمتر از 72 ساعت دیگه به ایمیلتون ارسال میشه باید ببینیم چی میشه!!!؟

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
بچه ها من کارا رو با کلی تقلب انجام دادم آخرشم نوشت 72 ساعت دیگه به میلتون کد فرستاده میشه
ما که چشممون آب نمیخوره ولی اگر فرستاد به همه خبر میدم
لطفا کسایی که این پست رو میخونن دیگه فعلا این کار رو ادامه ندن تا من خبرشو به همگی بدم
;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر