مایکرسافت پوینت (واقعی)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
حاجی سر کاری شما یک دونه لینک بزار همه کلیک میکنیم سریالش بزار !mohsen به نمایندگی تست کنه ولی کارت قشنگ نبود کلی وقتمون رفت

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
OIB1W-QDA2C-TVFUW-LEM7V-HIDDEN
این الان کد بود چی بود!من کیم تو کی هستی این کیه!
اولا اون HIDDEN چیه!سواد که داری احتمالا!این کد الکی و کاملا فیکه و اصلا کار نمیکنه!کد درست بیا ببین چیه!این کد از بینگ(100 پوینت هست)در اومده و کار میکنه و کامل هست!
C7BY9-WDD4V-T66X7-TP6H4-GGP4P
اگه خواستی دوباره کد الکی تو سایت دیگه ای بدی از این استفاده کن شاید کمتر تابلو بشی!(راستی این کد کار میکنه ها هر کی خواست استفاده کنه و یه پیام بده که کار میکنه)
دوستان برای اینکه حال این بنده خدا گرفته بشه هر چی .... به ایمیل و گیمرتگش بفرستین!
راستی گیمر تگش از همه جالب تره
NAME:navid

10403
435

BIO:400 microsoft plz

این آقا که ادعا داره چرا درخواست پوینت کرده!ایشون که کرور کرور پوینت دارن چه نیازی به این چیزها دارن!

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
اقا بیخیال حالا فقط حذف کن تاپیک و اوسکل نشن ما که شدیم:d

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
این الان کد بود چی بود!من کیم تو کی هستی این کیه!اولا اون HIDDEN چیه!سواد که داری احتمالا!این کد الکی و کاملا فیکه و اصلا کار نمیکنه!کد درست بیا ببین چیه!این کد از بینگ(100 پوینت هست)در اومده و کار میکنه و کامل هست!C7BY9-WDD4V-T66X7-TP6H4-GGP4Pاگه خواستی دوباره کد الکی تو سایت دیگه ای بدی از این استفاده کن شاید کمتر تابلو بشی!(راستی این کد کار میکنه ها هر کی خواست استفاده کنه و یه پیام بده که کار میکنه)دوستان برای اینکه حال این بنده خدا گرفته بشه هر چی .... به ایمیل و گیمرتگش بفرستین!راستی گیمر تگش از همه جالب تره NAME:navid
10403
435LOCATION:gorgan
BIO:400 microsoft plzاین آقا که ادعا داره چرا درخواست پوینت کرده!ایشون که کرور کرور پوینت دارن چه نیازی به این چیزها دارن!
اون برا قبله و من از کنسول 3 ماهه به لایو وصل نشدم خوب پس چرت نگو دوما اون HIIDEN من کد رو به شما نمیدم که بزنی دوساعت زور زدم گرفتم اون اخریو hidden زدم خدافظ جمیعا

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
اون برا قبله و من از کنسول 3 ماهه به لایو وصل نشدم خوب پس چرت نگو دوما اون HIIDEN من کد رو به شما نمیدم که بزنی دوساعت زور زدم گرفتم اون اخریو hidden زدم خدافظ جمیعا

برو بابا
فکر کردی با بچه طرفی؟؟
بچه خودتی برو خدا روزیتو جای دیگه بده
دلت خوشه باو=))

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
برو بابافکر کردی با بچه طرفی؟؟بچه خودتی برو خدا روزیتو جای دیگه بده دلت خوشه باو=))
ببین دل تو خوشه بچه جون برو تو لایو سوپر ماریوتو بزن خوب اخه چاقال اون موقع که نمیدونستی لایو چیه پوینت چهه اکانت چیه و اینا من داشتم با بچه ها 3 سال پیش لایو میزدم faronafa با اقا عرفان حمید خو نوید وار و ..... پس الکی ادعا زرنگی نکن 1600 پوینتو رفتم از لایو مپ و کال و گرفتم ابو بریز اونجا که .........ه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ببین دل تو خوشه بچه جون برو تو لایو سوپر ماریوتو بزن خوب اخه چاقال اون موقع که نمیدونستی لایو چیه پوینت چهه اکانت چیه و اینا من داشتم با بچه ها 3 سال پیش لایو میزدم faronafa با اقا عرفان حمید خو نوید وار و ..... پس الکی ادعا زرنگی نکن 1600 پوینتو رفتم از لایو مپ و کال و گرفتم ابو بریز اونجا که .........ه

حالا که می تونی بگیری . چند می فروشی؟1600 تا رو؟

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
حالا که می تونی بگیری . چند می فروشی؟1600 تا رو؟
ای سرباز خدا مصرفش کردم اون اقاهه هی میاومد میگفت کلابردارو اینا اصلا سایت بر ایه مشت امریکایی فک کم به من چه اما من 1600 تا رو 1200 مپ مادرن زدم از ساین دان کردم باحاله مپاش؟

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
می شه به خاطر خدا یه دونه بگیری به ما بدی ببینیم

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا

ارت معلومه تو نمیدونی 360 اصلا ماریو نداره چرتو پرت نگو
اگر گرفتی کد رو هم مصرف کردی بزار اینجا اگر واقعی باشه مشخص میشه ;)

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
ای سرباز خدا مصرفش کردم اون اقاهه هی میاومد میگفت کلابردارو اینا اصلا سایت بر ایه مشت امریکایی فک کم به من چه اما من 1600 تا رو 1200 مپ مادرن زدم از ساین دان کردم باحاله مپاش؟

خب پس اون تیکه که باید ثبت نام کنیم توی سایتای دیگه همه اون سایتایی که معرفی میکنه رو باید انجام بدیم؟یکیشون که اصلا ثبت نام نیست.

بعد اینکه زبان این سایتا انگلیسی نیست من تو این قسمت میمونم میشه راهنمایی کنید(با س.ا.ک.س هم میرم):

70647219884006650049.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر