مایکرسافت پوینت (واقعی)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خواهشا این تاپیک رو قفل کنید.
فیکه

nikel

کاربر سایت
Jun 24, 2011
28
فیک نیست من تا یه جاهایی رفتم الان تازه از پنج تا خونه کد تو تاش معلوم شده بقیه رو زده هیدن

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
این لینکا چی هست ؟
باید کجاش ثبت نام کنیم ؟

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
بچه ها من کارا رو با کلی تقلب انجام دادم آخرشم نوشت 72 ساعت دیگه به میلتون کد فرستاده میشه
ما که چشممون آب نمیخوره ولی اگر فرستاد به همه خبر میدم
لطفا کسایی که این پست رو میخونن دیگه فعلا این کار رو ادامه ندن تا من خبرشو به همگی بدم
;)

بچه ها الان 72 ساعت از زدن پست من میگذره ولی هیچی برای من فرستاده نشد و یه آدم که نمیدونم قصدش چی بوده از این کار هممون رو علاف کرده رو سرکار گذاشته

r.mani

کاربر سایت
Jul 26, 2011
41
فیک هست بابا
چند روز پیش یکی از یوزرهای اینجا گفت رو این لینک کلیک کن
منم کلیک کردم یه لینک ریفر واسه خودم داد، با تقلب تو نیم ساعت 10 تا رو پرکردم به جای اینکه کد رو بنویسه چند تا درخواست مزخرف دیگه ازم خواست انجام بدم.

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا من 72 ساعت که چه عرض کنم...72 روزه گذشته هنوز به ای میلم چیزی ارسال نشده...:|

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
آخه 1زره به اون مغزتون فـــــــشار بیارید ! چرا همچین کسی بیاد مایکروسافت یا گلد مجانی بده ؟!؟!؟! چه سودی داره واسش !؟؟!؟! مگه مغز خر خورده !؟

هــــــــــــــــــــــــــــــــیچ سایتی گلد و پوینت رایگان به شماها نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بجز سایت معتبر bing

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 PM ارسال شده بود ----------

من این 22نفرو تو 20ثانیه فعال کردم با 1ترفند ساده ! فقطم میخواستم به شماها نشون بدم که هیچ سایتی پوینت و گلد مجانی نمیده !!
1kq9lgvr3bzu9ddi6m3d.jpg

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

و همچنین با هربار وارد شدن به این سایت حدود 10تا ویروس به کامپیوتر شما وارد میشه ! :)

8582s29lfip6tzlxhb0e.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر