ماهنامه دنياي بازي

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اصلاهم اینطورنیست:-"خودم بعضی وقت هادیدم ازبین 5یا6تانقدش 2تاش واسه Pcبقیش واسهXbox360وPs3وبقیه کنسول هاست.خوب شماازهرکی بپرسی میگهPCبهتره:confused:هم قابل ارتقاهست مشکل سه چراغ شدن رونداره یاگرونی بازی هاواسهPS3نداره
کاملا تایید میشه که مجله بی طرفه.

یه اشکال گنده داره اونم اینه که Pc رو از همه برتر میدونه!یه مجله باید کاملا بیطرف قضاوت کنه.بعضی وقتا هم چرتو پرت زیاد مینیوسه.
ولی حالا کسی بیاد حرف حق بزنه چرت نگفته عزیز.
PC نه چراغ و لامپ و مهتابی برا دادن نداره چه از نوع قرمز چه از نوع زرد.
همین طور بازی هاشو میتونی راحت تهیه کنی نه این که 1 ماه قبل برنامه بریزی براشون.
کنترلش راحت تره.چه موی و کیبرد:love: چه گیم پد.
در ضمن کیفیت بازی ها هم روش بالا تره فقط یه مشکل کوچیک هست این وسط که اونم کمبود بازی انحصاری هست.که اونم اینقدر بازی هست تو بازار که حس نشه.
نمیدونم چرا شما PC رو برتر نمیدونین.اگه همین کنسولا نبودن الن ما 2 نسل جلو تر از اینی که هستیم بودیم.
فعلا

آخرین ویرایش:

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
ولی حالا کسی بیاد حرف حق بزنه چرت نگفته عزیز.
PC نه چراغ و لامپ و مهتابی برا دادن نداره چه از نوع قرمز چه از نوع زرد.
همین طور بازی هاشو میتونی راحت تهیه کنی نه این که 1 ماه قبل برنامه بریزی براشون.
کنترلش راحت تره.چه موی و کیبرد:love: چه گیم پد.
در ضمن کیفیت بازی ها هم روش بالا تره فقط یه مشکل کوچیک هست این وسط که اونم کمبود بازی انحصاری هست.که اونم اینقدر بازی هست تو بازار که حس نشه.
نمیدونم چرا شما PC رو برتر نمیدونین.اگه همین کنسولا نبودن الن ما 2 نسل جلو تر از اینی که هستیم بودیم.
فعلا
ببین عزیزاگه دقت کنی منم میگمPCبرتر:love:واسه همینم گفتم:PCهم قابل ارتقاهست هم مشکل سه چراغ شدن رونداره وهم بازی هاش مثلPS3گرون نیست

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ببین عزیزاگه دقت کنی منم میگمPCبرتر:love:واسه همینم گفتم:PCهم قابل ارتقاهست هم مشکل سه چراغ شدن رونداره وهم بازی هاش مثلPS3گرون نیست
شما مثل اینکه 4 5 نسل عقبین نه؟!الان دیگه 360 مشکل 3چراغ نداره...Ps3 هم بازی هاش ارزش گرون بودنش رو داره...قابل ارتقا بودن هم باید هر سال کلی خرج کنی...دیگه اینو هر کسی میدونه که کنسول بهتر و راحت تر و کم دردسر تره....بعدشم اینجا جاش نیست پس بهتره کل کل نکنیم!

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
من خودم خوندم یه قسمتشو که همین مجله بی طرفتون فرمودن: PC از همه بهتره
Pc قابل ارتقاهست,بازی هاش مثلPS3گرون نیست
شما که Pc ارتقا میدی باید بدونی که هزینه ارتقاش بیشتر از هزینه بازی های Ps3 در میاد پس در این مورد هم کنسول سرتره.
در ضمن کیفیت بازی ها هم روش بالا تره
جک میگی؟:laughing:جدی؟یعنی از Ps3 هم بهتره؟
فقط یه مشکل کوچیک هست این وسط که اونم کمبود بازی انحصاری هست.
یه مشکل کوچیک نیست یه مشکل گندس
اگه همین کنسولا نبودن الن ما 2 نسل جلو تر از اینی که هستیم بودیم.
لطفا چرت و پرت نگین,اگه کنسولا نبودن رقابت ایجاد میشد؟؟با چی میخاستین 2 نسل جلوتر بیفتین؟
نمیدونم چرا شما PC رو برتر نمیدونین.
برای اینکه اگه برم Pc مو ارتقا بدم,نصف بازی هایی که خوشم میاد رو نمیتونم بازی کنم.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
ببین عزیزاگه دقت کنی منم میگمPCبرترواسه همینم گفتم:PCهم قابل ارتقاهست هم مشکل سه چراغ شدن رونداره وهم بازی هاش مثلPS3گرون نیست

شما مثل اینکه 4 5 نسل عقبین نه؟!الان دیگه 360 مشکل 3چراغ نداره...Ps3 هم بازی هاش ارزش گرون بودنش رو داره...قابل ارتقا بودن هم باید هر سال کلی خرج کنی...دیگه اینو هر کسی میدونه که کنسول بهتر و راحت تر و کم دردسر تره....بعدشم اینجا جاش نیست پس بهتره کل کل نکنیم!

نه انگار شما تو سرزمین خیالی سیر میکنی.
چل چراغ هنوزم پابرجاست میگی نه میتونی از اقا میثم بپرسی عزیز.
میبخشین میشه بجز 4 قلم انحصاری هاش که 1 کیشونو واقعا از ته دل دوست دارم بگین کدوم ادم عاقل میره بطور مثال MW2 رو روی 480p بازی کنه وقتی میشه با پول خیلی کمتر اونو توی PC با کیفیت خیلی بالا تری بازی کرد؟
میگم قیمت دستت نیستا.با خرید 4 تا بازی به طور متوسط 70 تومن میشه یه CPU , Main جدید گرفت و حداقل 2 سال راحت بود یا نه یه کارت قوی گرفت.نمیدونم شما که این قدر پول ارتقا دادنو گندش میکنین چیی با خودتون فکر کردین.
کاملا شما درست میگی این قدر دردسر کنسول کمه که نگو هر روز یه ارور یه چراغ یه بامبول جدید.الانم که Wave4 .
من خودم خوندم یه قسمتشو که همین مجله بی طرفتون فرمودن: PC از همه بهتره
میگم که حرف حق رو زدن طرفداری و اینا نیست.چرا چشماتونو رو به واقعیت میبندین؟

شما که Pc ارتقا میدی باید بدونی که هزینه ارتقاش بیشتر از هزینه بازی های Ps3 در میاد پس در این مورد هم کنسول سرتره.
به به.پس شما میگی PC بازا برا هر بازی میرن سیستم ارتقا میدن؟:-"

جک میگی؟جدی؟یعنی از Ps3 هم بهتره؟
بالا مثال زدم عزیز.در ضمن اگه از نظر گرافیک میگی که الان شما داری جک میگی.

لطفا چرت و پرت نگین,اگه کنسولا نبودن رقابت ایجاد میشد؟؟با چی میخاستین 2 نسل جلوتر بیفتین؟

دیگه نمیتونم جلو خندمو بگیرم.انگار نمیدونین قطعات توی این کنسولتون با قطعات PC فرقی نمیکنه فقط ببخشیدا یکم ضعیف ترن.

برای اینکه اگه برم Pc مو ارتقا بدم,نصف بازی هایی که خوشم میاد رو نمیتونم بازی کنم.
عزیز سلیقه یعنی همین دیگه.شما از بازی های PS3 خوشت میاد.یکی دیگه از بازی های 360 .هرچند که 90 درصدشون Multi هستند.ولی این دلیل نمیشه کنسول ها رو از PC برتر بدونین.

یه مشکل کوچیک نیست یه مشکل گندس
این قدر بازی تو بازار هست که اصلا این به چشم نمیاد.هر روزم یه بازی جدید میاد.بنظرم چیز گنده ایی نیست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نه انگار شما تو سرزمین خیالی سیر میکنی.
اینطور فکر کن
چل چراغ هنوزم پابرجاست میگی نه میتونی از اقا میثم بپرسی عزیز.
بله خب ممکنه دستگاه قدیمی باشه
میبخشین میشه بجز 4 قلم انحصاری هاش که 1 کیشونو واقعا از ته دل دوست دارم بگین کدوم ادم عاقل میره بطور مثال MW2 رو روی 480p بازی کنه وقتی میشه با پول خیلی کمتر اونو توی PC با کیفیت خیلی بالا تری بازی کرد؟
حداقالش محتاج این نیستیم که بازی رو سالم بدن بیرون...مجبور نیستیم یه سال پاچه خواری کنیم تا بالاخره آقا بازی یه مضخرفشو برای PC پورت کنه
میگم قیمت دستت نیستا.با خرید 4 تا بازی به طور متوسط 70 تومن میشه یه CPU , Main جدید گرفت و حداقل 2 سال راحت بود یا نه یه کارت قوی گرفت.نمیدونم شما که این قدر پول ارتقا دادنو گندش میکنین چیی با خودتون فکر کردین.
آره شما راست میگین با 50 تومن میشه یه سیستم خوب برای 2 سال ساخت..
کاملا شما درست میگی این قدر دردسر کنسول کمه که نگو هر روز یه ارور یه چراغ یه بامبول جدید.الانم که Wave4 .
حداقال استرس اینکه آقا فلان بازی ویروسیه فلان شرکت ویروسیه فلان بازی بخش آنلاین نداره فلان بازی صدا نداره فلان بازی سیستم بالا میخواد رو نداریم...در ضمن نیازی نیست برای یه بازی خوب 19 گیگ حافظه بدیم...

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب

اینطور فکر کن

حداقالش محتاج این نیستیم که بازی رو سالم بدن بیرون...مجبور نیستیم یه سال پاچه خواری کنیم تا بالاخره آقا بازی یه مضخرفشو برای PC پورت کنه

حداقال استرس اینکه آقا فلان بازی ویروسیه فلان شرکت ویروسیه فلان بازی بخش آنلاین نداره فلان بازی صدا نداره فلان بازی سیستم بالا میخواد رو نداریم...در ضمن نیازی نیست برای یه بازی خوب 19 گیگ حافظه بدیم...

نه عزیز امار این جدیدا هم کم نیست

حداقالش محتاج این نیستیم که بازی رو سالم بدن بیرون
مثلا الان PC گیمرا محتاج اند که بازی رو سالم بدن بیرون؟

آقا بازی یه مضخرفشو برای PC پورت کنه
کسی برا بازی مزخرف صبر نمیکنه.

چشاتو وا کن ببین چی گفتم بعد دستاتو ببر روی کیبرد.
نکنه که نمیدونی قیمتا چطوری هست؟
همین Uncharted رو همین بازی سنتر تا اونجایی که یادمه میداد 70 تومن.

این قدر دلیلات محکم بود که چسبیدم به طاق:sick:
دلیل از این بنی اسرائیلی تر نبود بگی؟نه خداییش دلیل دیگه پیدا نکردی.؟
مثلا از 500 گیگ 19 گیگ بره فرض برا 2 هفته کسی طوریش میشه؟
اخه یکم منطق نیستش توی اون حرفات.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
دیگه دوست ندارم بحث کنم با منطق رفتم جلو شما هی انکار کردی.
باشه PC بهترینه...(حتما:laughing:)راستش جزو معدود کسایی هستید که فن Pc هست ولی اشکال نداره هرکسی سلیقه ای داره برحال.بازی هایی که من میگم واسه Pc نمیاد سلیقه ای نیست همه دارن واسش سر و دست میشکونن,شما هی بگین Pc Pc .
آهان یه چیزی یادم رفت میدونسیتین میزان فروش بازی های Pc از همه کمتره؟تحویل بگیر:p

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
از حرف زدنت معلومه که در چه سطح شعور و فهمی هستی پس بهتره دیگه بحثی نکنیم...برو به کارت گرافیک 50 تومنیت برس!اینجا هم جاش نیست...

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
جناب Trunks پست قبلی هم بهت گفتم ولی انگار قضیه میخ و سنگه.
شما اول بهتره بری یاد بگیری کلمات رو چطوری مینویسن بعد بیای اینجا وجودتو بما اعلام کنی...............
در ضمن احترام خودتو خودت نگه دار.
جناب F.A7 واقعا منطقی که میگی کجای حرفات بود که من نمیبینم؟
شما اومدی بحث هزینه رو پیش کشیدی و بازی انحصاری.منم اومدم گفتم هزینه بازی ها فلان قدره..........
اقا اصلا خودت بگو هزینه خرید 4 تا بازی PS3 چقدره؟

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
خواهش می کنم این بحث پی سی و کنسول ها را همین جا تموم کنید
قبل از پست دادن یه نگاهی به عنوان تاپیک بندازید
هرکس سلیقه ای داره و مثلا فلانی پی سی دوست داره و یه نفر دیگه x360
بس کنید این بحث کودکانه را
حالا مثلا یکی کم آورد و پلتفرم مورد نظر را ول کرد
به شما چی می رسه
به قول یکی از بچه های سایت
باید از بازی لذت برد ولی متعصب نباشیم
چقدر حرف نوشتم

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
شماره ی جدیدهم اومد.فکرمیکنم بازی گرشاسپ خوب ازآب دربیاد.بازی فیفا10هم به نظرم عالیه:laughing:راستی کسایی که فکرمیکنن این قضیه ی PC,XBOX360,PS3من راه اندختم واقعامعذرت میخوام:blushing:وبه بحث اصلی تاپیک برسیم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر