ماهنامه دنياي بازي

اقا من چه طوری از تبریز پیدا کنم کاش پیش مجله بیاد که خریدش راحتر بشه اسمشم ضایه است وقتی به دکه میگی دبیدی یاهمون دویدی بده نگاه عاقل اندر سفیه میکنه میگه مگه اینجا سیدی فروشی پسر جون!!!!

• Like
Reactions: alisantori
اقا من چه طوری از تبریز پیدا کنم کاش پیش مجله بیاد که خریدش راحتر بشه اسمشم ضایه است وقتی به دکه میگی دبیدی یاهمون دویدی بده نگاه عاقل اندر سفیه میکنه میگه مگه اینجا سیدی فروشی پسر جون!!!!
برو دکه بگو سی دی دنیای بازی اومده؟! (این جوری حالیشون میشه!)
فکر کنم مثل مجله dbd رو هم بتونی اشتراک بگیری برات بفرستن این جوری راحت تره!

يه سوال...
مگه motor Storm هفت آبان ريليز نميشه؟
چرا تو ليست بازيهاي جديد نيست..... بعيد بود بازي به اين معروفي فراموش بشه
ولي بازم ميگم .... كارتون خيلي خوبه، مخصوصا سر وقت بودن

سلام دوستان
من توی نقد بازی "قتل در صومعه" توی مجله شماره 39 که جناب طه رسولی نقد کردن یه جمله جالب خوندم. خواستم نظر شما رو بدونم. جمله عینا اینه:
" قتل در صومعه کاملا برای مخاطب خاص ساخته شده ، برای کسانی که عمرشان به بازیکردن فول تراتل ، مانکی آیند2 و دیسک ورلد قد میدهد. اگر اهل این دسته از بازی ها باشید ازبازی کردن قتل در صومعه ذوق مرگ خواهید شد . اما اگر غیر از این باشید ، احتمالا مانند منتقد کوتاه فکر سایت IGN این بازی را از لحاظ کیفیت تولید با چیز هایی مانند کرایسیس و متال گیر 4 مقایسه خواهید کرد و امتیاز 3 از 10 به آن خواهید داد! "

نظرتون در مورد این جمله چیه؟؟

• Like
واقعاً حرف دل Adventure بازهای قدیمی رو زده، خیلی حرف قشنگی زده، سایت هایی مثل IGN و Gamespot طی چند سال اخیر فقط به بازیهای Casual و دم دستی و بزن برو و اکثراً بی محتوا روی خوش نشون میدن و این باعث میشه که خیلی از شرکتهای بازیسازی هم تحت تاثیر قرار بگیرن و بازیهای جدی و پر محتوا و دارای عمق و ارزش زیاد کنتر ساخته بشن. هر روز چندین بازی با هزینه ساخت زیاد و سرسام آور و OverHype شده وارد بازار میشن ولی شما یا یکبار یا هیچوقت بازی نمیکنیدشون ، چند وقت اخیر شده بازی رو چند بار بازی کنید و ازش لذت ببرید؟ اون یکبار هم به اندازه چند ساعت محدود GamePlay دارن که شما درگیر بازی نشده تموم میشه و میرین دنبال یه بازی دیگه ... کجان بازیهایی مثل Monkey Island که سه چهار ماه وقت پاش بزارید و تو دنیای قشنگش گم بشید؟ بازیهای ناب دیگه عمرشون رو به پایانه متاسفانه...

• Like
همه حرفاتونو قبول دارم . الان دیگه شرکت ها فقط و فقط نوآوری هاشونو میزارن تو زمینه گرافیک و تک و توکی گیم پلی ... ولی دیگه از اون بازیهایی پرارزش قدیمی خبری نیست متاسفانه ... :(

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or