مافیا

این بازی یک بازی انلاینه که خودمون تو سایت انجام می دیم فکر کنم تو فروم های دیگر هم انجام دادید هر کس پایست نومشو بگه
تا اگر به 12 نفر رسید دوور اول رو شروع کنیم

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
هم اکنون بدست یکی از دوستان که اسمشون رو بخاطر مرامم نمی تونم بگم ترور شدیم!
با اسنایپر مخمان رو ترکوندن!
خدا وکیلی ؟:eek:
اه اه... یه جوری از زیر زبونتون می کشم بیرون که کی آدم کشه...
حالا ببینید :evil:
====
با این اوصاف رضا جون اعدام شدن... :biggrin1:
====
رضا رفتی بهشت سلا منو به Elvis و Richard Wright برسون :laughing:...
اگرم رفتی جهنم بلند بگو خشی سلام رسوند... اونجا همه منو میشناسن :laughing::biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خوب 30 ساعت تموم شد ولی دو نفر مساویند
از حالا تا ساعت 6 بعد از ظهر وقت دارید که یکی رو اعدام کنید اگر نشد رضا به دلیل اینکه زودتر از سهیل رای اورده اعدام میشه

بهه! آقا به يكي راي بديد خو!

راي به اعدام بيسافا منحل شد!
راي به اعدام سهيل!

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

40 دقيقه تا اعدام! :biggrin1:

سهيل خوش بگذره اون دنيا! :biggrin1::love:
سلام برسون!

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
من رای به اعدام رضا میدم چونچون جزای خیانت به مستر مرگه.خودم برم آبکشش کنم؟:D
رضا اللخصوص سلام منو به Richard Wrightبرسون.
رضا جان:Rest In Peace
178.gif

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بهه! آقا به يكي راي بديد خو!

راي به اعدام بيسافا منحل شد!
راي به اعدام سهيل!

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

40 دقيقه تا اعدام! :biggrin1:

سهيل خوش بگذره اون دنيا! :biggrin1::love:
سلام برسون!
من الان اون دنیام دیگه! :biggrin1:
توسط قاتل محترم کشته شدم! :biggrin1:
موقع اعدامم یه قاتل با لباس الطیر اومد فکر کردم می خواد نجاتم بده اما بیهوا با خنجر زد تو کمرم!
راستی اینجا خیلی تنهام رضا...زودتر وصیتنامه تو بنویس بیا پیشم:biggrin1:
20 دقیقه دیگه از بهشت نگات می کنم ببینم تو جهنم چه حالی داری!:biggrin1:

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
روز اول شروع شده بود و بهزاد شهردار هم دروازه ها را بسته بود و خود نیز از شهر به اطراف شهر رفته بود رضا و سهیل و خشی و بهنام و رومن بیلیچ و GENE در شهر گیر کرده بودند چون مافیا بین انان بود .
سهیل و خشی و بهنام و رومن بیلیچ و GENE اذوقه ها شون به پایان رسیده بود چون که همه غذا هاشون رو خورده بودند و چون مغازه داری نبود کاری نمی تونستند بکنند .
بالاخره بچه ها که داشتند تلف می شدند تصمیم گرفتند به خونه ی رضا برند چون که او پولدار بود غذا زیاد داشت و می تونستند از غذاهاش بردارند و قتی به خونه ی رضا رسیدند رضا زیر بار نرفت و همه ی بچه ها روی سر او پریدند و او را کشتند . و از غذای او استفاده کردند .
رضا فری نقشش مردم عادی بود

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
آغاز شب اول

توجه تا 12 امشب
پدر خوانده و ادم کش باید یک نفر رو به من پخ بدن که بکشمشون و پلیس هم نقش یکی رو از من بپرسه
اقایان GENE و رومن بیلیچ اگر فعالیتتون خیلی کم باشه با عرض پوزش باید نقشتون رو به کسی دیگه واگذار کنیم

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سروش بگير كه اومدم! ما رو هم كشتن . ديدين؟ نگفتم نكشين؟ آقا نزن يادتونه؟ ماستر انتقام ما دو تا رو بگيري ها! :ban::devil::ranting::shocked:
پس تا اينجا من و سهيل! :biggrin1:كشته شديم ديگه! نامردا سر يه لقمه نون ما رو كشتند ها! :eek:

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
وایسا ببینم کی گفته سهیل مرده تا الان فقط رضا مرده اقایون. سهیل اگر یک بار دیگه راجب مردن ها و تشبیه مرگ حرف باید بری بیرون شرمنده دادا ولی این کارو فعلا بزار به عهده ی من
...............................
اقای پلیس و پدر خوانده و ادم کش هم رایا شونو برای من پخ کنن

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
مگه ترور نشد؟
شما اینو بخون بعد بگو
روز اول شروع شده بود و بهزاد شهردار هم دروازه ها را بسته بود و خود نیز از شهر به اطراف شهر رفته بود رضا و سهیل و خشی و بهنام و رومن بیلیچ و GENE در شهر گیر کرده بودند چون مافیا بین انان بود .
سهیل و خشی و بهنام و رومن بیلیچ و GENE اذوقه ها شون به پایان رسیده بود چون که همه غذا هاشون رو خورده بودند و چون مغازه داری نبود کاری نمی تونستند بکنند .
بالاخره بچه ها که داشتند تلف می شدند تصمیم گرفتند به خونه ی رضا برند چون که او پولدار بود غذا زیاد داشت و می تونستند از غذاهاش بردارند و قتی به خونه ی رضا رسیدند رضا زیر بار نرفت و همه ی بچه ها روی سر او پریدند و او را کشتند . و از غذای او استفاده کردند .
رضا فری نقشش مردم عادی بود

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
شب بود همه خوابیده بودند جز سهیل و خشی متال مثل اینکه ان دو می خواستند کاری انجام دهند هر دو به یکدیگر زل زده بودند
سهیل که از پدر خوانده فرمان گرفته بود چاقویی بر دل خشی فرو کرد تا او را بکشد خشی از درد به خود می پیچید و در حال کشیدن اخرین سهیل را گرفت و با هم به روی زمین افتادند و خشی با اخرین نفس و جان خود کله ی سهیل رو به جدول کوبوند و سهیل با ضربه ی مغزی دار فانی را ودا گفت و خشی نیز پس از او جونش را ازد دست داد
خشی نقشش ادمکش بود
سهیل مافیا که هر دو مردند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر