مافیا

این بازی یک بازی انلاینه که خودمون تو سایت انجام می دیم فکر کنم تو فروم های دیگر هم انجام دادید هر کس پایست نومشو بگه
تا اگر به 12 نفر رسید دوور اول رو شروع کنیم

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خود ماستر به ما راي نميده . شما ها ميدين؟ كاسه هاي داغ تر از آش!:eek::confused:
دور بعد هماهنگ كنيم ، كودتا كنيم ماستر رو بركنار كنيم از ماستريت!:biggrin1:
ولي در كل :

با اين اوصاف ظاهرا در سحرگاه بعدي ما بايد بريم رو چوبه دار!:biggrin1:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
مستر در هر حال مستره!ممکنه خودم برم پای دار تا از من زنجیده نشی! یکی از بهترین عضو های SOBGهستی دیگه!کاریش نمیشه کرد

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
4 رای برای اعدام هر کس لازمه
freedom 2
BESAFA 1
GENE 1
daviad hayter 1
...........................
توجه بازی دیشب از ساعت 12 شروع شد هر دور کمتر از 30 ساعت است و اگر به حد نصاب نرسید بیشترین رای اعدام می شه

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
رای به اعدام: david hayter

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعضی‌ها دست پیش را می‌گیرند که پس نیفتند. هنوز مسابقه شروع نشده بود که david hayter به اعدام دونفر رای داد و این اقدام عجولانه تا حدی مشکوک میزنه:d

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
تو بازی فیزیکی که ما 3 چیز را می دیدیم :biggrin1: :
1. هرکی زیادی از خودش دفاع می کنه حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه داره :-" (من باب آقا رضا:biggrin1:)...
2. هرکی اصلا صحبت نمی کنه و خیلی مظلوم یه گوشه نشسته هم حتما یه چیزیش هست :-" (من باب کسی به نظر نمی یاد :biggrin1:)...
3. هرکی دست پیش می گیره پس نیفته هم حتمااااا :laughing:...

من که میگم رضا مافیاییه و باید فردا صبح اول وقت بگیم بهزاد بیاد تو میدون آزادیه بازیسنتر اعدامش کنه تا بعدش بریم سراغ David Hayter یا GENE جان :-":biggrin1::biggrin1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
اينم براي حالگيري تو! :
سروش؟ داشتيم؟ با ما هم بله؟

خود اين كلمه سروش! ميتركونه! دود از كله طرف بلند ميكنه!

آقا اين ماستر انگار خيلي قويه! از چپ و راست ريختن سرمون! نزن آقا! ااااااااا ! اوهوي! آخ!!!!!!!
آقا خداوكيلي من چه هيزم تري فروختم؟
رضا؟:biggrin1: نه بابا نداشتیم! مگه چی گفتم خو؟
==================================================================
بابا تو بهزاد!:biggrin1:مثلا ما با هم رفیقیم!:((چه کاسه ای زیر نیم کاسه تو و رضائه؟:((
بهزاد چرا رای دادی من بیگناه رو دار بزنند؟
من هنوز جوونم کلی امید و ارزو دارم...:((:biggrin1:
می خوام زن بگیرم بچه دار شم:biggrin1:بچه هام به تو بگن بهزاد:biggrin1:
می گم خو پستت رو ویرایش کن به این رضا رای بده اعدام شه!:biggrin1:
این رضا تمام حالشو از زندگی برده خودشم حرفی نداره شهید شه!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
من که میگم رضا مافیاییه و باید فردا صبح اول وقت بگیم بهزاد بیاد تو میدون آزادیه بازیسنتر اعدامش کنه تا بعدش بریم سراغ David Hayter یا GENE جان
این رضا تمام حالشو از زندگی برده خودشم حرفی نداره شهید شه!

:eek::eek::eek::eek::eek::biggrin1:

الله و اكبر! آقا چه قدر ميگيريد ما رو نكنيد اعدام؟ نكن آقا! اعدام نكن بابا جان من! آخه من سنگينم طناب پاره ميشه ها!
منو اعدام كنيد نامردم سر اعدامتون شيريني ندم! :biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
بههه! اين ماستر عوض اينكه طرفداري كنه داره پيشنهاد ميده چه طوريا عدام كنن!
منظورت سيم بكسله؟ كابل بكسل؟
خداييش ما رو اعدام نكنين . پشيمون ميشيد ها! :eek:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اگه اینقدر ناراحتی داری اعدام میشی پس از دست بعد با راوی هماهنگ کن مافیات نکنه:-"...
بزار دسته بعد هممونو با این کابل های جرثقیل 20 تنی اعدام کن :cool::love:...
چی گفتم :biggrin1:... گردنم درد گرفت :laughing:

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
مگه من میذارم اعدامت کنن وقتی صندلی زیر پات رو برداشتند من مثل سوپر من میرم تو اتاقک تلفن عمومی و میام تو رو نجات میدم:D

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
اينم براي حالگيري تو! :
سروش؟ داشتيم؟ با ما هم بله؟

خود اين كلمه سروش! ميتركونه! دود از كله طرف بلند ميكنه!

آقا اين ماستر انگار خيلي قويه! از چپ و راست ريختن سرمون! نزن آقا! ااااااااا ! اوهوي! آخ!!!!!!!
آقا خداوكيلي من چه هيزم تري فروختم؟
رضا؟ نه بابا نداشتیم! مگه چی گفتم خو؟
حالا که اینجوریه اصلا پستمو ویرایش می کنم!برو از بروبچ حلالیت بطلب چون فردا صبح...:biggrin1:
====================================================
ااااا....بهنام تو مثلا رفیقمی!:biggrin1:چه کاسه ای زیر نیم کاسه تو و رضائه؟:biggrin1:
بهزاد چرا رای دادی من بیگناه رو دار بزنند؟:((
من هنوز جوونم کلی امید و ارزو دارم...:((:biggrin1:
می خوام زن بگیرم بچه دار شم:biggrin1:بچه هام به تو بگن بهزاد:biggrin1:
می گم خو پستت رو ویرایش کن به این رضا رای بده!:biggrin1:
این رضا تمام حالشو از زندگی برده خودشم حرفی نداره شهید شه!:biggrin1:

رای به اعدام: david hayter

انا الله و انا الیه راجعون:((:biggrin1:
بعضی‌ها دست پیش را می‌گیرند که پس نیفتند. هنوز مسابقه شروع نشده بود که david hayter به اعدام دونفر رای داد و این اقدام عجولانه تا حدی مشکوک میزنه:biggrin1:
من هیچ حرفی با شما ندارم اگه اعدام شم سپردم چند نفر از افرادم با شاتگان اف و اره برقی بیان سراغت و...:biggrin1:
(توجه من مافیا نیستم!:biggrin1:من یه ادم عادی هستم که بعد از اینکه فهمیدم ممکنه اعدام شم حاصل یه عمر زحمتم رو دادم به یه عده از اراذل و اوباش تا پس از مرگم حال مافیاهایی که کشتنم رو بگیرن!:biggrin1:)
=========================================
بهزاد(بهنام:biggrin1:)وصیت نامه مو برات پخیدم:((به ارسلان(اگه برگشت:biggrin1:)بگو سهیل بدبخت رو تو اوج جوونی بی گناه ریختن تو پروفایلش دست بند بهش زدند و یه پاکتم کشیدن رو سرش و یه شب هم دست و پا بسته انداختنش توی یه سلول تاریک و بالاخره ساعت 4 صبح چهارشنبه 13 اذر 87 در حالیکه بارون میومد بردنش از سول بیرون(در حالیکه فکر می کرد دارن می برنش دستشوئی:biggrin1:)بهش گفتند می خوان اعدامش کنند و گفتن از بین اعدام با طناب دار و اعدام با صندلی برقدار و اعدام با تیربارون شدن با اسلحه راکت لانچر یکی رو انتخاب کنه...سهیل هم به دلیل اینکه ...(دلیلش بیتربیته جلو جمع بگم برا همین برات پی ام زدم:biggrin1:)اعدام با راکت لانچر رو انتخاب کرد که در یه ان کشته شه و با طناب اعدام و صندلی موقع جون در کردن..........:biggrin1:بعدشم بردنش جلوی جوخه ی اعدام و با راکت لانچر زدن تیربارونش کردند...:((:biggrin1::laughing:
بگو اخرین فریادش هم این بود=ازااااااااااااااااااااااااااااااااادی!!!!!!!!:biggrin1:و بعد راکت اول نصفش کرد و راکت دوم کلش رو پودر کرد پاشوند و راکت سوم...(شکلک شهید گمنام!:biggrin1:)
اما خداوکیلی این فریدوم گادفادر مافیاست اومدید به من بدبخت رای دادید:smile:باور نمی کنید از خودش بپرسید فامیلیش رضا کورلئونه اس!:biggrin1:
این بیسافا-بهزاد(بهنام کاناوارو کورلئونه:biggrin1:)هم جزو زیر دستهای خانواده کورلئونه اس نامرد:biggrin1:جلو چشمای خودم یه قصاب بیگناه رو که بهش پول نداشت باج بده رو زد با Tommy gun ابکش کرد و دررفت!:biggrin1:
این سرهنگ GENE هم پلیس خشکه بگیر مافیاییهاست و دستش با مافیاها تو یه کاسه اس:laughing:
تو رو خدا به منو نکشید من بیگناهم تازه اول جوونیمه!
بهزاد!(رئیس جمهور:biggrin1:)سرتیپ دارکفیلد!(فرمانده گارد ریاست جمهوری بازیسنتر:biggrin1:)بیاین این مافیاها و پلیسها رو بسزای اعمال زشتشون برسونید!:biggrin1:
بهرحال ما دیر یا زود اعدام می شیم ولی بالاخره ماهیت مافیاها روشن میشه و میفهمید که چه اشتباهی کردید:biggrin1:
=====================================
ویرایش=هم اکنون بدست یکی از دوستان که اسمشون رو بخاطر مرامم نمی تونم بگم ترور شدیم!
با اسنایپر مخمان رو ترکوندن!
اقای.....فکر نکن غسل در رفتی:biggrin1:همین الان چند نفر از افرادم رو با شاتگان فرستادم دم خونه تون:biggrin1:
بعد از مردنم یه راست بردنم بهشت:biggrin1:الان تو بهشتدارم حال می کنم ولی یکم تنهام:biggrin1:
دوست دارم رضا و gene هم بیان پیشم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
خوب 30 ساعت تموم شد ولی دو نفر مساویند
از حالا تا ساعت 6 بعد از ظهر وقت دارید که یکی رو اعدام کنید اگر نشد رضا به دلیل اینکه زودتر از سهیل رای اورده اعدام میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر