مادربورد Jasper و مباحث پیرامون آن

سلام
من میخوام یک کنسول فالکن که هارد نداره و از هلتد اوردن برام رو 300 بخرم
تضمین میده که مشکلی نداره از تظر داغ کردن مثل کنسولهای تو ایران
اما میهواسم بدونم واقعا درسته که توی اروپا بیشتر فالکون استفاده میشه و تو کشور هایی مثل ایران همش جاسپرها پینی هستن؟
و اینکه کلا نظرتون در مورده این خرید جیه؟
همون جور که بقیه دوستان گفتن به هیچ وجه قبول نکن.چون هم قیمت الکی بالاست و هم کیفیت فالکون نسبت به جاسپر پایینه.

داداش اصلا نمی ارزه . فالکن هم 3چراغه میده واسه منم فالکون بود سوخت.یه یک ماهی سبر کن قیمت همین جاسپر ها میاد پتایین. نوش با مموری داخلیه 512 میشه 260-270
خیالتم راحته.
260-70 منظورت آرکید هست؟مگه 512 مگ هارد 30-40 تومن ارزش داره؟من زیاد به قیمتای جاسپر آشنا نیستم ولی می دونم الان قیمتا خیلی بالاست ولی فکر نکنم پاییز آرکید جاسپر بالا تر از 230-40 تومن باشه

سلام
من چند وقتی هست که تصمیم گرفتم خودم رو از شر ارتقاء دادن پی سی نجات بدم برای همین هم تصمیم گرفتم که یه XBOX 360 Elite بگیرم و متوجه شدم که جدیدترین و بهترین برد در Xbox جاسپر هستش ولی هرچی توی توپخونه گشتم کسی الیت بابرد جاسپر نداشت میخواستم بدونم اصلا ایکس باکس الیت با برد جاسپر هست یا نه؟؟ و دوم اینکه کسی از دوستان جایی رو سراغ ندارن که این مدل رو بیارن ؟ حداقل زود تر از بقیه جاها؟ و همچنین تا اون جایی که من دنبال این مدل با این برد در اینترنت گشتم فقط یک مدل پیدا کردم که قرمز رنگ بود؟؟؟
مممنون میشم دوستان راهنمایی کنن:blushing:

سلام
من چند وقتی هست که تصمیم گرفتم خودم رو از شر ارتقاء دادن پی سی نجات بدم برای همین هم تصمیم گرفتم که یه XBOX 360 Elite بگیرم و متوجه شدم که جدیدترین و بهترین برد در Xbox جاسپر هستش ولی هرچی توی توپخونه گشتم کسی الیت بابرد جاسپر نداشت میخواستم بدونم اصلا ایکس باکس الیت با برد جاسپر هست یا نه؟؟ و دوم اینکه کسی از دوستان جایی رو سراغ ندارن که این مدل رو بیارن ؟ حداقل زود تر از بقیه جاها؟ و همچنین تا اون جایی که من دنبال این مدل با این برد در اینترنت گشتم فقط یک مدل پیدا کردم که قرمز رنگ بود؟؟؟
مممنون میشم دوستان راهنمایی کنن:blushing:

Elite فعلا نیست توی بازار یا اگه باشه هم خیلی کم پیدا میشه.البته با برد Jasper.
فعلا همون قرمزها که Elite هم هست پیدا میشه که Resident Evil 5 Edition هست.
مادربوردش هم Jasper هست.

Elite فعلا نیست توی بازار یا اگه باشه هم خیلی کم پیدا میشه.البته با برد Jasper.
فعلا همون قرمزها که Elite هم هست پیدا میشه که Resident Evil 5 Edition هست.
مادربوردش هم Jasper هست.

این Resident Evil 5 Edition که Elite هست تو توپخونه پیدا میشه ؟
یا جایی هست که این مدل رو داشته باشه ؟
به نظر شما حدود قیمت این مدل الان چقدر هست؟
الان این مدل رو بخرم یا صبر کنم یک ماه دیگه بخرم؟
به نظر شما Premium با برد جاسپر بخرم یا صبر کنم Elite با برد جاسپر بخرم؟

شرمنده که زیاد سوال میکنم :blushing:

این Resident Evil 5 Edition که Elite هست تو توپخونه پیدا میشه ؟
یا جایی هست که این مدل رو داشته باشه ؟
به نظر شما حدود قیمت این مدل الان چقدر هست؟
الان این مدل رو بخرم یا صبر کنم یک ماه دیگه بخرم؟
به نظر شما Premium با برد جاسپر بخرم یا صبر کنم Elite با برد جاسپر بخرم؟

شرمنده که زیاد سوال میکنم :blushing:

فکر می کنم فتحی داشته باشه.توی توپخونه هم باید پیدا بشه.
قیمتش رو ندارم.اما خریدش با خرید الایت فرقی نمی کنه.اگه مشکلی با رنگش نداری،بخرش.چون هارد اینم 120 گیگابایت هست و امکانات Elite رو به صورت کامل داره.
اگر الایت دوست داری صبر کن.مخصوصا بعد از تابستون که قیمت ها افت می کنه و خیلی بهتر میشه.

فکر می کنم فتحی داشته باشه.توی توپخونه هم باید پیدا بشه.
قیمتش رو ندارم.اما خریدش با خرید الایت فرقی نمی کنه.اگه مشکلی با رنگش نداری،بخرش.چون هارد اینم 120 گیگابایت هست و امکانات Elite رو به صورت کامل داره.
اگر الایت دوست داری صبر کن.مخصوصا بعد از تابستون که قیمت ها افت می کنه و خیلی بهتر میشه.

آقا خیلی ممنون بابت راهنمایی

فقط یک سوال دیگه Elite jasper مشکی رنگش معلوم نشده ماکروسافت این مدل رو کی میده بیرون؟تاریخی جیزی اعلام نکرده؟

آقا خیلی ممنون بابت راهنمایی

فقط یک سوال دیگه Elite jasper مشکی رنگش معلوم نشده ماکروسافت این مدل رو کی میده بیرون؟تاریخی جیزی اعلام نکرده؟
عرضه شده ولی تو ایران کم پیدا میشه.. بهتره بعد از تابستان ایکس 360 بخری در حال حاضر گرونه!

ببین نمیشه گفت 100% از بین رفته.اگه رعایتش رو کنی یا روش های کولینگ رو انجام بدی هیچ اتفاقی نمیفته

پدرام جان این جاسپر ها هم مگه مشکل حرارتی دارن؟
منظورت از رعایت همون 2 ساعت بازی و کمی استراحت برای کنسول هست دیگه؟
چون من اصولا با دستکاریه دستگاه مخافم
اون پرمیومی هم که داشتم و یه هفتس 3 چراق شده فقط 12 ولتش کرده بودم با این حال نزدیکه 4 سال دووم آورد;)

اون پرمیومی هم که داشتم و یه هفتس 3 چراق شده فقط 12 ولتش کرده بودم با این حال نزدیکه 4 سال دووم آورد;)

ممکنه مثل قبل نباشه اما بی مشکل هم نیست مطمئنا.
بله همون روش 2 ساعت.
در کل Jasper خیلی بهتر شده نسبت به قبلی ها.

اون پریمیومت لانچ بود؟

جاسپر هم مگه تا حالا 3 چراغ شده؟(ببخشید من تازه کارم دیگه:blushing:)آخه فالکون من تاحالا داغ نکرده و حالا میخوام جاسپر بگیرم

جاسپر هم نمیشه گفت مشکل نداره ، اما تا حالا کسی از این سایت جاسپرش 3 چراغه نشده . اما به هر حال خیلی بهتر از سری فالکون هستند

سلام
من 360 تم فالکنه یا شایدم فالکن بود یه بار همین جوری الکی e74 داد که دادم تعمیرش کردن فرداش که از تعمیر گرفتم 5-6 ساعت با داداشم pes بازی کردم 3 چراغه داد دو باره دادم تعمیر فردا میرسه دستم اما میدونم که موندنی نیست و این شتریه که جلوی dvd ram هر x box میخوابه الانم اومدم این جا چون به احتمال قوی باید تا یک ماه آینده یه ایکس باکس دیگه بخرم و باتوجه به صحبت دوستان انگار مادر برد جاسپر شتر پرون داره و به این راحتی ها خراب نمبشه میخواستم بدونم اگر خواستم x box بخرم جاسپر بگیرم یا صبر کنم والهالا بیاد ؟؟؟
الان اینتر کولری هست که به مادر برد جاسپر بخوره ؟؟؟؟
اگر اینتر کولری هست که به جاسپر بخوره میتونم با وسل کردن اون 5-6 ساعت بازی کنم ؟؟؟
البته این جوری نیست که هر روز 5-6 ساعت بازی کنم بعضی وقت ها که جو میگیرتم و با داداشم کل میندازم اینجوری میشه وگر نه روزی 2-3 ساعت بیشتر بازی نمیکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or