مادربورد Jasper و مباحث پیرامون آن

میگم من تو عکسایی که از سیستم تهویه جاسپر دیدم سیستم تهویه(همون پلاستیکه که اسمشو نمیدونم:biggrin1:) خیلی به هیت سینکا نزدیکتر شده! یه جورایی همون airflew خودمونو کردن!
به نظرتون بازم ارزش داره همون کارایی رو که تو آموزش گفتین انجام بدیم یا همینجوریش کافیه؟

محمد جان والا من که تصایور اون رو دیدم فرق چندانی احساس نکردم
http://www.engadget.com/2008/12/10/inside-an-xbox-360-jasper-ben-heck-dissects-the-mythical-consol/

ولی Youtube بسته هستش و گرنه کلیپ اونها رو نگاه میکردم که بهتر بودش.

ولی فکر کنم منظور شما درزگیری بیشتر باشه ( اسم اون کانال رو بلد بودم الان یادم رفته :cheesygri )
ولی یکی از سه قسمت Airflow Mod درز گیری هستش دو قسمت دیگر دارد که آن دو بخش های
اصلی روش Airflow Mod هستش

ولی میشه تغییرات خوبی در پاور کنسول 150 وات جسپر دید

psu.jpg

ببین خلیل جان تو این عکس که میبینید(البته من فکر میکردم این قضیه فقط مختص جاسپر ولی فهمیدم تو فالکون هم همینطوره!) اون پلاستیکه تقریبا 2 سانتی پیشرفت داشته:biggrin1: و اومده رو هیت سینک cpu که تقریبا همون کاری رو که تو آموزش میکردیمه! البته اون درز گیریا و تقسیم کانال بماند!
jasper_2.jpg

ببین خلیل جان تو این عکس که میبینید(البته من فکر میکردم این قضیه فقط مختص جاسپر ولی فهمیدم تو فالکون هم همینطوره!) اون پلاستیکه تقریبا 2 سانتی پیشرفت داشته:biggrin1: و اومده رو هیت سینک cpu که تقریبا همون کاری رو که تو آموزش میکردیمه! البته اون درز گیریا و تقسیم کانال بماند!
jasper_2.jpg

اون پیشوری در روش Airflow Mod خیلی بیشتر از این هستش، تقریباً باید 75 درصد از سینک
CPU پوشانده بشه.

تصویر بهتری دارید از پیشوری قاب کانال در جسپر.؟ بشه دقیقاً اندازه اون رو دید.
ولی بازم هم دو سانت تاثیری که در Shroud Heatsink وجود داره رو نداره اصلاً

سلام دوستان دوست من جدیدا X360 گرفته وقتی پشتش رو نگاه کردم این نوشته بود12V.....16.V بهش 300 دادن آرکید هست میخواستم ببینم جاسپره یا نه؟؟

سلام دوستان دوست من جدیدا X360 گرفته وقتی پشتش رو نگاه کردم این نوشته بود12V.....16.V بهش 300 دادن آرکید هست میخواستم ببینم جاسپره یا نه؟؟

16,5A Zephyr
14,2A Falcon
12,1A Jasper

باید نگاه کنید دقیقاً که A امپر 12 ولت اون چند هستش

12Vrating2.jpg

کمی هم پست اول تاپیک رو بخوانید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19275
کمی هم صفحه قبل را بخوانید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19275&page=23

زده 16 این جاسپره یا نه؟اگه نباشه پس بهش انداختن.

قصد ندارم پیش داوری کنم، پس چیزی نگم فعلاً بهتره.
شاید قابل کنسول مال خودش نباشه

برای گرفتن نتیجه بهتر باید کنسول باز بشه.!!!

فعلاً
ببنید اصلا پشت کنسول خروجی HDMI داره یا نه

12Vrating.jpg

اون پورت کوچیکه که زیر پورت کابل تصویر قرار داره، اون هستش یا نه

بعدش به پشت بنده کنسول نگاه کنید، قسمتی که کابل برق رو وصل میکند ببنید به کدوم یک
از این لگو ها شباهت داره

boards_power_connector.jpg

نمونه نقاشی http://i3.photobucket.com/albums/y64/faranheit/Xbox360_Model_Guide.jpg?t=1247316181

اگر به الگوی اولی از سمت چپ شبیه بودش و خروجی HDMI داشت برد اون زیفر هستش، اگر هم HDMI نداشت کنسول یعنی دیگه برد لانچ هستش نسل اول برد های کنسول

برد زیفر بر میگرده به نسل دوم برد های کنسول بعد از لانچ، یعنی حتی از فالکون هم قدیمی تر هستش

کمی برروی پاور کنسول Zoom بشید ببنید خروجی وات اون چند هستش

jasper.jpg

150 وات جسپر
175 فالکون
203 وات لانچ و زیفر

نتیجه اینها رو بگید، اگر تمایل دارید کنسول رو باز کنید که بهترین نتیجه میشه گرفت
ولی همین ها به اندازه کافی خودش معلوم است که کنسول داده شده چی هستش

سلام

من 2 هفته هست که یک جاسپر خریدم خدا رو شکر همه مشخصات رو قبل از خرید چک کردم

12.1 A
150 W هم روی آداپتور هم کنسول
و هم اون کابل برق همه درست مثله همین عکس ها هستند و انشالله که جاسپره

اما حالا سوالم اینه که حالا که من جاسپر خریدم آیا باز هم لازمه تا اون اقداماته پیش گیرانه مثله 12 ولت کردن و بریدن توری !!!!!! و از این کارها رو انجام بدم ؟

لطفا راهنماییم کنید . واقعا دلهره دارم . آخه قبل از خرید حدود یه هفته اطلاعات جمع میکردم که حتما جاسپر بخرم . حالا که خدا رو شکر موفق شدم میخوام ببینم چه کارهایی باید انجام بدم . لطفا کمک کنید اگه پستم رو باید جایه دیگه ای میزدم معذرت خواهی میکنم و بهم بگید کجا بزنم . ممنون

آخرین ویرایش:
سلام

من 2 هفته هست که یک جاسپر خریدم خدا رو شکر همه مشخصات رو قبل از خرید چک کردم

12.1 A
150 W هم روی آداپتور هم کنسول
و هم اون کابل برق همه درست مثله همین عکس ها هستند و انشالله که جاسپره

اما حالا سوالم اینه که حالا که من جاسپر خریدم آیا باز هم لازمه تا اون اقداماته پیش گیرانه مثله 12 ولت کردن و بریدن توری !!!!!! و از این کارها رو انجام بدم ؟

لطفا راهنماییم کنید . واقعا دلهره دارم . آخه قبل از خرید حدود یه هفته اطلاعات جمع میکردم که حتما جاسپر بخرم . حالا که خدا رو شکر موفق شدم میخوام ببینم چه کارهایی باید انجام بدم . لطفا کمک کنید اگه پستم رو باید جایه دیگه ای میزدم معذرت خواهی میکنم و بهم بگید کجا بزنم . ممنون

پنچ صفحه آخر این تاپیک را بخوانید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8667&page=119

سه پست آخر ramin9072 و xArash-360 که مربوط به داشبورد جدید کنسول بود به تاپیک مربوطه خودش منتقل شد
New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

ramin9072
لطفاً با دقت تالار ها و تاپیک رو بگردید، ارشیو سایت از این نظر تقریباً کامل است
xArash-360
به جای جواب دادن سوالات خارج از موضوع تاپیک که باعث offTopic می شود، باید راهنمایی کنید به تاپیک های مربوطه.!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or