مادربورد Jasper و مباحث پیرامون آن

سلام.درباره ایکس باکس کلا بگم اگر شما درباره سیاست اقتصادی امریکا مطالعه کنید نه تنها کنسول بلکه هر وسیله الکتریکی که از امریکا خلق میشه حتما باید یه سود کلان به صاحبانش بده. 3چراغ مال ایکس باکسه یکی خصوصیات این کنسول. اینکه میگید جاسپر دیگه 3 چراغ نمیشه مثل اینکه بگید انسانی به دنیا اومد که دیگه نمیمیره
اگر 1000 برد دیگه هم طراحی شه مطمعن باشید 3 چراغ داره حالا در حالت های مختلف چون این قضیه یک سیاسته نه یک نادانی و عدم آگاهی از طرف سازندگان. عملا مایکروسافت به هر مشتری خود 2 یا سه ایکس باکس تا حالا فروخته یعنی سودشو چند برابر کرده
کنسول ایکس باکس عمر داره دقیقا مثل یک انسان.

........................

آخرین ویرایش:
سلام.درباره ایکس باکس کلا بگم اگر شما درباره سیاست اقتصادی امریکا مطالعه کنید نه تنها کنسول بلکه هر وسیله الکتریکی که از امریکا خلق میشه حتما باید یه سود کلان به صاحبانش بده. 3چراغ مال ایکس باکسه یکی خصوصیات این کنسول. اینکه میگید جاسپر دیگه 3 چراغ نمیشه مثل اینکه بگید انسانی به دنیا اومد که دیگه نمیمیره
اگر 1000 برد دیگه هم طراحی شه مطمعن باشید 3 چراغ داره حالا در حالت های مختلف چون این قضیه یک سیاسته نه یک نادانی و عدم آگاهی از طرف سازندگان. عملا مایکروسافت به هر مشتری خود 2 یا سه ایکس باکس تا حالا فروخته یعنی سودشو چند برابر کرده

اصلا این مایکروسافت هیچ چیز به درد بخوری مثل بقیه نمیده بیرون نمونش هم ویندوز. من هم 3 روز پیش با هزار ترس و لرز رفتم 360 گرفتم با برد جاسپر ولی همش منتظرم کی 3 چراغه بشه...... حیف که ps3 کپی خور نشده در اون صورت حتما یکی میگرفتم.

البته MS روی فروش دستگاه سود که نمیکنه هیچی ضرر هم میکنه پس نمیاد از قصد دستگاه اینطوری بده به مردم که هم ضرر کنه و هم وسط نمایش یادم نیست کدوم بازی(سال 2005) دستگاه 3 چراغ بده :cheesygri

البته MS روی فروش دستگاه سود که نمیکنه هیچی ضرر هم میکنه پس نمیاد از قصد دستگاه اینطوری بده به مردم که هم ضرر کنه و هم وسط نمایش یادم نیست کدوم بازی(سال 2005) دستگاه 3 چراغ بده :cheesygri
یعنی به نظر شما همه اونایی که سازنده هستن نمیدونن چجوری این مشکل رو بعد 4 سال رفع کنن ؟

اصلا این مایکروسافت هیچ چیز به درد بخوری مثل بقیه نمیده بیرون نمونش هم ویندوز. من هم 3 روز پیش با هزار ترس و لرز رفتم 360 گرفتم با برد جاسپر ولی همش منتظرم کی 3 چراغه بشه...... حیف که ps3 کپی خور نشده در اون صورت حتما یکی میگرفتم.
شما به نظر من کنسولو اینجوری انتخاب نکن Ps3 مزایای خاص خودش رو داره که به قیمتش میارزه
کلا اونایی که میخوان کنسول بخرن در صورتی موفق هستن که کنسولو دوست داشته باشن نه اینکه به صرف مسائل اقتصادیش بیان انتخاب کنن
من اگه جات بودم به هر قیمتی اگه Ps3 دوست داشتم می خریدم.

من امروز با یکی از بچه های مغازه دار که صحبت میکردم میگفتم میخوام پریمیوم جسپر داری میگفت فعلا نه ولی فالکون هم بد نیست خوبه مثل جسپره
چون منم می خوام پریمیوم بگیرم و و حتما از فتحی باشه اگه فالکون موردی نداره اون رو بگیرم ؟

ehsan0912288...

من امروز با یکی از بچه های مغازه دار که صحبت میکردم میگفتم میخوام پریمیوم جسپر داری میگفت فعلا نه ولی فالکون هم بد نیست خوبه مثل جسپره
چون منم می خوام پریمیوم بگیرم و و حتما از فتحی باشه اگه فالکون موردی نداره اون رو بگیرم ؟

ehsan0912288...
مطمئنا جاسپر خوب خیلی بهتر از فالکونه اگه عجله نداری صبر کن بیاره.

ehsan0912288...

من از فروشگاه فتحی پریمیوم جاسپر خریدم قبلش Lunch داشتم که 6 ماه 3 چراغ شد اینیکی خیلی خیلی کمتر داغ میشه و من هم خیلی راضی هستم حتی Power Supply هم فن داره . از من میشنوی حتما جاسپر بگیر :smile:

راهنمایی

سلام دوستان. من برای اولین بار دارم تو بحث شرکت میکنم! آخه تا حالا کنکور داشتم و امروز کنکورم رو دادم رفت. از این به بعد بیشتر من رو خواهید دید انشاالله.
سوالی داشتم دوستان. حالا که بیکار شدم میخوام از مشهد یک xbox 360 بخرم. اما با چیزهایی که در موردش خوندم به شک افتادم. دوستانی که xbox دارن یا در مورد xbox اطلاعات دارن...
آیا pro برد جسپر پیدا می شه؟ آیا روش های شناختنش با acrade یکیه؟ آخه من تو لینک زیر یه سری روش های شناسایی یاد گرفتم ولی این اطلاعات مال acrade هست. چه ریجنی بگیرم و با چه درایوی؟ و چیکار کنم که درست حسابی روزی 6 . 7 ساعت کار بده؟ اگه جواب بدین واقعا ممنون میشم. tanx guys ;)
http://www.anandtech.com/gadgets/showdoc.aspx?i=3472

من یه کنسول جاسپر خریدم می خواستم بدونم که باید بهش اینتر کولر وصل بشه یا نه؟ بعد چند در صد احتمال خرابی داره با روزی 4 ساعت بازی ؟

من یه کنسول جاسپر خریدم می خواستم بدونم که باید بهش اینتر کولر وصل بشه یا نه؟ بعد چند در صد احتمال خرابی داره با روزی 4 ساعت بازی ؟

اصلا احتیاج به اینتر کولر نداری..جاسپر خرابیش از همه مدلها کمتره شما باخیال راحت بازی کن اما بدون که هر وسیله ای برقی خراب میشه

1- میگم مایکروسافت خو دیگه نمیخواد با مادربورد دیگه ایی هم کنسول بده خو؟

2- میگم جاسپر را احتیاج نیست دیگه فن گذاشت یا 12 ولت کرد؟ ( روزی 5 ساعت بازی ) ( کنسول را هم جایی قرار بدم که هوا جریان داشته باشه )

JASPER 3 RED LIGHT PIC

بلاخره پس از تلاش زیاد یه عکس از الایت اویل پک (jasper ) که سه چراغ شده پیدا کردم ! :biggrin1: البته چون دارم یه دونه از همین مدل می خرم :love: ( نمودم چرا همه تموم کردن ) این عکس روح و روانم رو داغون کرد :confused: ولی خب با توجه به جزییات عکس فهمیدم یارو از ایناست که روزی 18 ساعت بازی میکنه :sick: ! اون طور که صاحب این زبون بسته گفته بود این سومین دستگاهی که سه چراغ کرده ولی می گفت این آخری کارش به 2 ماه هم نرسده :-" ! خلاصه ما که می خایم بخریم :cool: ولی این قدر رو سه چراغ حساس نباشید . اگه بخواد بشه میشه ! :p
memorial-day-photos-044.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or