لیگ Ultimate Team : جام بازی سنتر

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
فرانسه ميبندي؟:|
باو من اونجا بودم بدرد نميخوره بندسليگا بهتر از اونه حتي
بعدشم كدوم ادم عاقل بخاطر يه بازيكن ليگشو انتخاب ميكنه/؟:|
راستي اوگبونا رفته يوه فك كنم اورالش بيشتر بشه ديگه گاوي ميشه واسه خودش از الان گاو تر:d
من شايد گومز و كلوزه رو گذاشتم
ادم جال ميكنه وقتي گزارشگر ميگه ماريووووووووووووووووو گومززززززززززززززز يا ميروسلاوووووووووووووووووووووو كلوزهههههههههههههههههههههههههههه
اون زمان كه 98 ميزديم هميشه عاشق بازيكنايي بودم كه گزارگشر با داد اسمهاشونو ميگه مثه باتيستوتاااااااااااااااااااااااااااااااااا يا اورتگاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:))
خب ببخشيد زياد آف تاپيك شد:-s
خیلی بازیکنا رفتن فرانسه سال بد لیگ فرانسه هم میاد جزء لیگهای تراز اول
بدش باید دید فوت فیفا 14 رو چه حسابه خدا کنه سرعتشو کم کنن
امبوما رو یادت رفت:))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب انگار همش ما بايد يه بازي ببريم يه بازي ببازي
بازي رفت محسن يه پنالتي گرفت و يه موقعيت ايجاد كرد ماهم دوتا توپ به ديرك زديم صدتا موقعيت هم ايجاد كرديم 1_0 باختيم تو خونه محسن
بازي برگشت 5_3 برديم تو خونه خودمون

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
خب انگار همش ما بايد يه بازي ببريم يه بازي ببازي
بازي رفت محسن يه پنالتي گرفت و يه موقعيت ايجاد كرد ماهم دوتا توپ به ديرك زديم صدتا موقعيت هم ايجاد كرديم 1_0 باختيم تو خونه محسن
بازي برگشت 5_3 برديم تو خونه خودمون

داداش دیگه بی انصافی نکن پنالتی که گل نشد بعد هم که هر چی شوت زدم دروازبانت کرنر کرد , تو از 40 متری میزدی انتظار گل داشتی , بازی دوم هم که خودت دیدی من بهتر بازی میکردم تا اینکه دوباره مثل بازی حسن تووپ خورد به بازیکن من توو زدی توو گل و گل چهارم که به دلیل باگ فیفاست چون وقتی بازی شروع میشه بازیکنا آرایش خودشونو ندارن تو اگه یه گل مثل گل پنجم بزنی من صدام هم در نمیاد چون پاس دادی توپو زدی توو گل اما وقتی من خوب دفاع کنم و سر یه باگ گل بخورم دیگه بعد اون گل نمیتونم درست بازی کنم چوت احساس میکنم داره بهم توهین میشه به وسیله سازندگان بازی :d
به هر حال اینجوری که میگی انگار من ضعیف بودم ولی من تا پایان نمیه اول و حتی بعد اون گل سوم مطمئن بودم که من میبرم ولی تووی این فوتبال توانایی ها حرف دومو انگار میزنن :d

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
محمد 1-0 بودیما:D
====
منواقا حسن هم بازی کردیم
بازی اول 6-2
بازی دوم 6-1
هر دوبازی رو ایشون بردند
تبریک به ایشون
ببخشيد ،اخه اين پست رو تو اون يكي ليگ هم دادم،يادم رفت اينجاشو درست كنم،شرمنده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش دیگه بی انصافی نکن پنالتی که گل نشد بعد هم که هر چی شوت زدم دروازبانت کرنر کرد
باو پنالتي رو خودت زدي منم فهميدم گرفتمش توپ به ديرك نخورد كه ميگي شانسي بود بله هرچي شوتي زدي كرنر كرد از فاصله 40 متري اونم با نصري شوت ميزدي ميكرد تو كرنر
تو از 40 متری میزدی انتظار گل داشتی
باو من مگه شوت ميزدم ميگي از 40 متري مثه كه يادت رفته پاتو اون توپو زد به ديرك
بازی دوم هم که خودت دیدی من بهتر بازی میکردم تا اینکه دوباره مثل بازی حسن تووپ خورد به بازیکن من توو زدی توو گل
اره توپ همش دست من بود تو بازي دوم شايد تو يه بازي ديگه رو ميگي حتما؟
خب ميباست نزني توپو به بازيكن من.اينكه همش منتظري شوت بزني به طرف دروازه من طبيعتا بعضي از شوتها بلاكه ميشه تبديل به ضدحمله ميشه
گل چهارم که به دلیل باگ فیفاست چون وقتی بازی شروع میشه بازیکنا آرایش خودشونو ندارن
ماكه باگي نديديم وقتي توپ دست منه من دلم هرجور بخواد شروع ميكنم بعدشم اون توپ هم سانتر كردم واكر اومد جلوش توپ رفت رو زمين كاواني هم زد توگل

saeedRKO

کاربر سایت
Apr 12, 2013
139
منو محمد هم باهم بازی کردیم که بازیه رفت ایشون میزبان بودن و 2-0 جلو افتادن و من تو 10 دقیقه ی آخر تازه شروع کردم به حمله که یک گل زدم اما هرکاری کردم دیگه نشد و 2-1 باختم اما بازیه برگشت من میزبان بودم با یک بازیه تهاجمی و شناور 1-0 بردم و 3تا دیرک زدم:-o
کسی نمیتونه از لونه ی زنبور جونه سالم به در ببره(یعنی ورزشگاه وستفالن)b-)
محمد جان خسته نباشی داداش

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بیخیال
یه بازی من یه بازی هم شما بردی , من نه دفاعی بازی نکردم نه ضد فوتبال دو تا بازی قبلیمون هم نتیجش همین بوود , نمیتونی بیای بگی همش شانسی بوود
من همه شوت هام دقیقا از پشت 18 قدم هست اون تووپی که از 40 متری خورد به دیرک توو چارچوب هم بود گل نمیشد , اون ضربه سر هم که خورد به دیرک حق داشتی چون 2 هزارتا سانت کردی :d آخه چطوری فهمیدی من میخوام به اونجا پنالتی رو بزنم ؟ از توو چهرم خوندی یا از بازیکن :d شانسی بوود دیگه اگه شانسی نبود پنالتی بازی بعدی رو هم میگرفتی :d
بیخیال بچه ها بازیها رو انجام بدید که امید برنامه جدید بزاره :d

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
منو محمد هم باهم بازی کردیم که بازیه رفت ایشون میزبان بودن و 2-0 جلو افتادن و من تو 10 دقیقه ی آخر تازه شروع کردم به حمله که یک گل زدم اما هرکاری کردم دیگه نشد و 2-1 باختم اما بازیه برگشت من میزبان بودم با یک بازیه تهاجمی و شناور 1-0 بردم و 3تا دیرک زدم:-o
کسی نمیتونه از لونه ی زنبور جونه سالم به در ببره(یعنی ورزشگاه وستفالن)b-)
محمد جان خسته نباشی داداش
قربونت تو داداش گلم
بازی منو سعید خیلی قشنگ بود
بازی اول دست من بود بازی دوم دست سعید
بازی دوم سعید 3 تا تیر زد ولی به نظظرم موقعیت 100% گلی نبود ولی نویر یه موقعیت گل 100% بازی دوم ازم گرفت والا بازی دوم مساوی میشد

واقعا بازی قشنگی بودااا و از همه مهمتر این بود که سعید زد فوتبال بازی نمیکرد
مرسی داداشی

- - -ویرایش - - -

راستي چيكا كنيم فيفا14 نه پاتو هست نه كاواني:((
جدی میگی؟؟؟؟؟ :((
پاتو عشق منه مگه میشه نباشه =((
مگه تو تیم کوئیرتیانس بزریل نیست؟

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
نمیشه برنامه کامل لیگ رو بزارید؟(یا حداقل یکی دو بازی بعد رو)
اینجوری ما باید همش اینجا باشیم ببنیم با کی بازی داریم اخرشم دیر میشه به بازی نمیرسیم

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
عاغا اگه پایه باشید من جایگزین ممد موسوی بشم :D

نه،فعلا وسطه مسابقاته و برنامه ای برای جایگزینی نداریم!!

- - -ویرایش - - -

نمیشه برنامه کامل لیگ رو بزارید؟(یا حداقل یکی دو بازی بعد رو)
اینجوری ما باید همش اینجا باشیم ببنیم با کی بازی داریم اخرشم دیر میشه به بازی نمیرسیم

دلیل اولش اینه که همه بازیها تمام بشه تا دور بعد برگزار بشه و دلیل دومش هم اینه که همه به تاپیک سر بزنن و در جریان کلیه امور باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر