لیگ Ultimate Team : جام بازی سنتر

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
نحوه مسابقات :
1-مسابقات در دور اول بصورت گروهی رفت و برگشت (هر گروه 4 تیم) و در دورهای بعدی بصورت حذفی (رفت و برگشت) برگزار خواهد شد.
2-ورودی لیگ 5400 سکه است (5000 سکه هزینه ورود تیم+250 سکه مالیات EA+ هزینه خرید آیتم جهت انتقال وجه (150 سکه) )
3-همه دوستانی که میخوان وارد لیگ بشن میبایست پول رو از طریق خرید آیتم به من انتقال بدن.
4-جایزه نفر اول 20000 سکه،نفر دوم 10000 سکه،نفر سوم 7500 سکه و نفر اخلاق 2500 سکه است(کسر مالیات EA بر عهده برندگان است!!)
5-برندگان موظف به گذاشتن آیتم جهت انتقال جایزه میباشند.
6-استفاده از هر نوع تیم و هر نوع بازیکنی آزاد است.
7-بازی ها بصورت Invite از سوی شرکت کنندگان برگزار میشه و نتایج در همین تاپیک اعلام و جدول توسط مدیر لیگ تنظیم میشه.
8-در صورت عدم انجام بازی تا 24 ساعت پس از موعد مقرر از طرف هر یک از شرکت کنندگان نتیجه 2 بازی 0-3 به نفع حریف اعلام میشود.
9-اگر هر دو شرکت کننده تا 24 ساعت پس از زمان اعلام شده بازی خودشون رو انجام ندهند برای هر یک از دو نفر 2 باخت و نتیجه 0-3 ثبت میشود!
10-Fair Play رو رعایت کنید!:d
11-در مورد بازى هايى كه قطع ميشوند يا نيمه كاره ميمانند برگزار كننده مسابقات تصميم ميگيرد.
12-هرکس تا 24 ساعت بعد از زمان مقرر بازیشو انجام نداد براش باخت 0-3 در نظر گرفته میشه مگر اینکه 2 طرف مسابقه با دلیل موجه بیان تو تاپیک اعلام کنن که نتونستن بازی کنن(توضیح یکی از حریفها در تاپیک کافی نیست! باید هر 2 نفر پست بدن)
13-در صورتی که یک بازی بیشتر از 24 ساعت به تعویق بیافته برای اینکه ارزش وقت سایر حریفها برای 2 نفری که بازیشون رو عقب انداختن بیاد! هر نتیجه ای که تو مسابقشون رقم بخوره از هر طرف 2 امتیاز کسر و 2 گل از تفاضلشون کم میشه!
14-استفاده از بازیکن دوپینگی تحت هر شرایطی حتی تعویضی دقیقه 90 هم ممنوعه و در صورتی که ثابت بشه شخص خاطی به کل از مسابقات حذف میشه!
15-استفاده از بازیکن TOTS و Inform آزاده!
16-در صورت کل کل و بحث بیخود و بی معنا پس از بازی طوری که باعث بی احترامی به محیط مسابقات و حریفها بشه از شخص خاطی 3 امتیاز کسر میشه!
17-در صورتی که 2 نفر اصلا نتونستن به همدیگه کانکت بشن و وضعیتشون مشخص نشد،خود من نتیجه رو تعیین میکنم (حتی اگر هم گروهی های خودم باشن!) و جای هیچ اعتراضی نیست!
18-برای تیم اخلاق هم با رای گیری جایزه در نظر گرفته میشه!
19-اگر کسی در مسابقات شرکت کنه ولی حضورش در تاپیک کمرنگ باشه(خودتون میدونید روی صحبتم با چه کسانی هست) در دوره بعدی احتمالی لیگ شرکت داده نمیشه!
20-روند مبلغ ورودی ها و سایر مسائل طبق دوره قبلی لیگه!
21-گروه بندى طى راى گيرى بصورت ليگ انجام شد!
22-در صورت مشاهده و اثبات تبانی 2 نفر از لیگ حذف میشن!
23-تیم اخلاق با نظر شرکت کنندگان لیگ و رای آنها انتخاب میشود.
شرایط ثبت نام :
1-حضور به موقع در زمان مسابقات معمولاً حدود ساعت 10 الی 11 شب.
2-احترام گذاشتن به قوانین لیگ و حریفان.
3-انتخاب اعضای لیگ کاملا تحت اختیار مدیران است و این مدیران هستند که در مورد شرکت دادن ثبت نام کنندگان در جام تصمیم می گیرند.
4-پرداخت حق ورودی بصورت Coin در محیط UT.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
تذکر مهم : همه دوستان امشب (سه شنبه) بیان و حق ورودی (5400 سکه) رو از طریق خرید آیتم به من بدن تا مسابقات به موقع انجام بشه!

برای انتقال پول،میرید قسمت Ball Search و حداقل قیمت رو 5300 و حداقل قیمت Buy Now رو روی 5400 ست میکنید،توپ میاد و Buy Now میکنید،فقط توجه کنید اون پایین اسم تیم فروشنده Eagles یا Falcons باشه،هرکسی پول رو انتقال داد تو تاپیک اعلام کنه!

حریفهاتون رو Add کنید.

لطفا در PSN تا پایان مسابقات راجع به مسابقات به من پیام ندید چون جواب نمیدم!اما اگر کار دیگه ای داشتید در خدمتم.

از همکاری همه دوستان گلم ممنون.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
زمان مسابقات ( فردا شب بین ساعات 10 تا 11 شب) :

93710705474606712813.jpg

19118398964863848885.jpg

آخرین ویرایش:

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
توپ اف50 صورتی خریداری شد
فقط اگه ما زودتر بازی کنیم مشکلی نیست؟مثلا فردا عصر؟
دوستان اد کنید لطفا:
kingmahdi7

آخرین ویرایش:

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
من که فوت بازی نکردم ولی فرندلی زدم نه

یه دست سیزن آنلاین UT بازی کن،ببین اینطوری میشه!؟ من 4 تا بازی کردم تو هر بازی تو دقایق مختلف قطع شد.منتظر جوابتم حسن!!

- - -ویرایش - - -

آقا 4 نفر گفتن توپ خریدیم،اما 5 تا توپ فروش رفته!!قضیه چیه!!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر