لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
سلام دوستان من چهارشنبه دیتای استاروارز ریجن یک رو خریداری کردم ولی فروشنده بی انصاف ورژن قبل از اپدیت ۴ می رو داده بهم الان باید دوازده گیگ از اول اپدیت کنم یا چیز دیگه؟

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
جریان چیه که برنامه psx download helper کار نمیکنه !!!

با دومدل ویندوز و مودم وای فای امتحان کردم ولی جواب نگرفتم !!!

خبری هست بگید ماهم بدونیم
ممنون

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوباره باید از اول دانلود کنن. چون وقتی فایل آپدیت میاد تو psx زده 102 ولی قبلی 101 هست که نمیخونه و با تعویض اسم هم درست نمیشه!
نه داداش لازم نیست اسم فایل رو عوض کنی فقط کافیه ادرس جایی که فایل هست رو بهش بدی(به صورت دستی)خودش تا اخر میره ماله من که اینطوری بود شما رو نمیدونم
راستی من یه چیز گفتم که دقت نکردی گفتم هنوز به کنسول انتقال ندادن نه این که کله بازی رو نصب کنی بعدش این کار رو کنی

حتی اپدیت های کالاف هم میشه همینطوری گرفت که به جایه دانلود 10 گیگ دوباره فقط کافیه لینک پارت اخر رو بگیری

Last edited by a moderator:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
حتی اپدیت های کالاف هم میشه همینطوری گرفت که به جایه دانلود 10 گیگ دوباره فقط کافیه لینک پارت اخر رو بگیری

یعنی ی پارت آخر؟ یعنی مثلا آپدیت آنچارتد پار 01 رو دوبار بگیریم پارت 0 رو اسمشو تغییر بدیم؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یعنی ی پارت آخر؟ یعنی مثلا آپدیت آنچارتد پار 01 رو دوبار بگیریم پارت 0 رو اسمشو تغییر بدیم؟
گفتم لازم نیست اسمشو تغییر بدین اصلا نباید اسمشو تغییر بدین اگه اپدیت قبلی رو داری که انتقالش بده به کنسول زمانی که به پارت اخر میرسی پارت جدید(اخرین پارت)رو وارد کن حتما باید اپدیت قبلی رو داشته باشی

البته این روش برایه بعضی بازی ها که فقط به اپدیت قبلیشون یه چیزه جدید اضاف میکنن جواب میده

Last edited by a moderator:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
گفتم لازم نیست اسمشو تغییر بدین اصلا نباید اسمشو تغییر بدین اگه اپدیت قبلی رو داری که انتقالش بده به کنسول زمانی که به پارت اخر میرسی پارت جدید(اخرین پارت)رو وارد کن حتما باید اپدیت قبلی رو داشته باشی

چه طوری انتقال بدم؟ :| لینک قبول نمیکنه که وقتی اسمشون یکی نباشه

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
چه طوری انتقال بدم؟ :| لینک قبول نمیکنه که وقتی اسمشون یکی نباشه
راه حل ایشون مال وقتی هستش که آپدیت قبلی رو زده باشید رو دانلود و الان pause باشه , اونوقت اگه ادامه بدید همون لینک قبلی رو میخواد.
اما اگه الان تازه آپدیت رو بزنید دانلود , چون ورژن جدید تر اومده نمیشه با همون قبلی ریخت.
البته فکر کنم ...!

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر