لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
بازم این desiny مسخره یه آپدیت 19 گیگی به ورژن 2.07 داد .

خدایی دیگه حالم رو بهم زده از آپدیت های اجباریش !!! لینک داشتید بدید که نداشتید خودم پیدا کنم و اینجا هم میذارم

Mehrdad222

کاربر سایت
May 2, 2016
2
سلام
میگم کسی میدونه میشه چجوری بازیها ps4 رو با جهت جا شک انجام داد؟ اگه میدونه چجوری؟؟؟؟
من چیزی پیدا نمیکنم تو بازیا و واقعا با شک سخته...

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
سلام خدمت دوستان ! عزیزان یه سوالی داشتم بنده الان مدتی میشه که با PSX بازی و برنامه رو دانلود میکنم و روی Ps4 میریزم ! الان یه چند وقتی میشه یه داستانی برام پیش اومده ! بطور مثال :

بنده الان UNCHARTED رو PRE-ORDER کردم و دانلود رو دیروز در اختیارم گذاشت طبق روال همیشه ! بنده با PSX لینک دانلود رو استخراج کردم ! ولی نمیدونم چرا توی IDM میدم لینک هارو به صورت یه IP به من اسم ! میده !

لینک بازی از PSX : http://ic.5b63ee3b.0a8e4f.gs2.sonyc...3945515827f7bb0600&serverIpAddr=23.207.201.11

اسم در IDM : 23.207.201.11

میدونید مشکل این IP ADDR اخر لینکه ! دقیقا همون ای پی رو به جای اسم درست بازی در IDM میشناسه ! حجم دسته ! لینک بنده ( منظور از لینک 0 تا 12 ) همه چیز درست هست فقط اسم لینکها به همون صورتی که براتون نوشتم در میاد ! مشکلی برای نصب پیش نمیاد کسی پیشنهادی / راهنمایی چیزی برای بنده داره ؟

ممنون از وقتی که برای بنده گذاشتید .

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام خدمت دوستان ! عزیزان یه سوالی داشتم بنده الان مدتی میشه که با PSX بازی و برنامه رو دانلود میکنم و روی Ps4 میریزم ! الان یه چند وقتی میشه یه داستانی برام پیش اومده ! بطور مثال :

بنده الان UNCHARTED رو PRE-ORDER کردم و دانلود رو دیروز در اختیارم گذاشت طبق روال همیشه ! بنده با PSX لینک دانلود رو استخراج کردم ! ولی نمیدونم چرا توی IDM میدم لینک هارو به صورت یه IP به من اسم ! میده !

لینک بازی از PSX : http://ic.5b63ee3b.0a8e4f.gs2.sonyc...3945515827f7bb0600&serverIpAddr=23.207.201.11

اسم در IDM : 23.207.201.11

میدونید مشکل این IP ADDR اخر لینکه ! دقیقا همون ای پی رو به جای اسم درست بازی در IDM میشناسه ! حجم دسته ! لینک بنده ( منظور از لینک 0 تا 12 ) همه چیز درست هست فقط اسم لینکها به همون صورتی که براتون نوشتم در میاد ! مشکلی برای نصب پیش نمیاد کسی پیشنهادی / راهنمایی چیزی برای بنده داره ؟

ممنون از وقتی که برای بنده گذاشتید .
اون قسمت لينك رو پاك كنين درست ميشه

• Like
Reactions: Debronee

Debronee

کاربر سایت
Dec 15, 2014
33
اون قسمت لينك رو پاك كنين درست ميشه

ممنون از جواب دوست من ! دقیقا منظور شمارو متوجه نشدم ! میشه بیشتر راهنمایی کنید کدوم بخش لینک رو باید حذف کنم ؟ چرا اصلا این اتفاق افتاده ؟ همیشه درست بوده لینکها یهو اینطور شده !

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ممنون از جواب دوست من ! دقیقا منظور شمارو متوجه نشدم ! میشه بیشتر راهنمایی کنید کدوم بخش لینک رو باید حذف کنم ؟ چرا اصلا این اتفاق افتاده ؟ همیشه درست بوده لینکها یهو اینطور شده !
بر طبق عکسی که دادم این قسمت به بعدو پاک کنی حل میشه &serverIpAddr=23.207.201.11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر