لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام دوستان اپدیته رجیون یک بازی gta v رو تو پست اول گداشتن دانلود کردم با psx میخوام انتقال دم میگه کن نات دانلود تو ps4 منظورمه

تحقیق کردم به این نتیجه رسیدمم که اپدیتش عوض شده

مثلا فایل اپدیتی که اینجا گذاشتین اینه :
UP1004-CUSA00419_00-GTAVDIGITALDOWNL-A0116-V0100_0
ولی چیزی که من خودم با زدن پپدیت تو psx میده اینه :
UP1004-CUSA00419_00-GTAVDIGITALDOWNL-A0117-V0101_0.pkg
اگه دقت بکنید فایل اولی A0116-V0100_0 ولی فایل دومی A0117-V0101_0

درسته؟

به نظرتون به خاطره همین وقتی میخوام اپدیت کنم تو کنسول میگه CANNOT DOWNLOAD
?????

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
سلام دوستان اپدیته رجیون یک بازی gta v رو تو پست اول گداشتن دانلود کردم با psx میخوام انتقال دم میگه کن نات دانلود تو ps4 منظورمه

درسته؟

?????
اون آپدیتی که تو از اینجا برداشتی ورژنش قدیمیتره یعنی 1.16 ولی آپدیتی که خودت گرفتی جدید تره یعنی 1.17 مال خودتو دانلود کن

• Like
Reactions: ehsas1

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک

درسته؟

?????
یک هفته ای میشه که آپدیت 1.17 اومده
پس همونو دانلود کنید
لینک کاملش هم بدید منم بگیرم
ممنون

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
این هیتمن هم داستانی شده ها
قراره 5 تا اپیزود باشه (اگه اشتباه نکنم) که حالا ما باید همه رو جدا جدا دانلود کنیم و واسه هر کدومشونم مرتبا اپدیت میاد
واسه من که می خوام صبر کنم همه اپیزودها بیاد بعد همه رو یک جا بازی کنم باید هر کدومو جدا جدا بخرم، چدا جدا دانلود کنم و بعد آپدیت های هر کدومم جدا جدا دانلود کنم
خب مثل بچه ادم یه بازی کامل رو بیرون میدادی دیگه. تصمیم اپیزودیک کردن بازی دیگه چه صیغه ای بود اخه؟

• Like
Reactions: babakxz2

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
این هیتمن هم داستانی شده ها
قراره 5 تا اپیزود باشه (اگه اشتباه نکنم) که حالا ما باید همه رو جدا جدا دانلود کنیم و واسه هر کدومشونم مرتبا اپدیت میاد
واسه من که می خوام صبر کنم همه اپیزودها بیاد بعد همه رو یک جا بازی کنم باید هر کدومو جدا جدا بخرم، چدا جدا دانلود کنم و بعد آپدیت های هر کدومم جدا جدا دانلود کنم
خب مثل بچه ادم یه بازی کامل رو بیرون میدادی دیگه. تصمیم اپیزودیک کردن بازی دیگه چه صیغه ای بود اخه؟
به این میگن سیاست
سازنده بازی نتوسته صبر کنه تا سال 2017 سودشو ببره،تصمیم گرفته اپیزودی بده و سود کنه.به جز اون از الان بازی 2 سال دیگه رو 60 دلار فروخته و سودش رو برده

ولی در کل یه جورایی هم بد نیست اپیزودی.چون مثلا من خودم سری های قبلی رو هر مرحله یبار بازی میکردم ولی الان پاریس رو 3 بار تموم کردم و هنوز 2 بار دیگه(به روشی دیگه) هم میشه انجام بدم.یه جورایی بیشتر بازی رو حس میکنی

• Like
Reactions: WW_EA

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
جدیدا برای ریموت لینکای خارجی رو این اپ سنتر مشکلاتی بوجود اومده.برا همین فقط میشه رو سرور خارج این اپ سنتر ریموت کرد و رو سرور ایران نمیشه.حتی خودشم میگه ریموت به سرور IR فقط از سرور های داخل ایران امکان پذیر می باشد .
اگه دیدی سرور خارجی وجود نداره بقول پشتیبانش گاهی وقتا بر میدارن بخاطر اینکه خودشون بتونن رو سرور ایران منتقل بکنن.اما بعدا دوباره اضافه میشه.باید چک کنی که چه موقعی سرور خارجشون فعال هست.الآن که اینو مینویسم نیست
اقا مرسی
دیشب چک کردم نبود ولی امشب چک کردم بود
فعلا یه لینک مستقیم کردم
فقط یه سوال
مدت اعتبار این لینکها چند روز هست؟
چند روزه باید لینکمو دانلود کنم؟و بعد از چه مدت فایل از سایت حذف میشه؟

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اقا مرسی
دیشب چک کردم نبود ولی امشب چک کردم بود
فعلا یه لینک مستقیم کردم
فقط یه سوال
مدت اعتبار این لینکها چند روز هست؟
چند روزه باید لینکمو دانلود کنم؟و بعد از چه مدت فایل از سایت حذف میشه؟
فدات داداش.گفتم که مواقعی که نیست بخاطر اینه که فایلهارو رو سرور ایران انتقال میدن تا مشکلشون برطرف بشه
اگه اکانت رجیستر کنی تا 30 روز فایلتو نگه میداره.درضمن 50گیگم واست فضا نگه میداره
ینی اینهارو همش با یه رجیستر اکانت رایگان بهت میده.پس از من میشنوی حتما یه یوزر بساز.خیلی خوبه.50 گیگ کم نیستا >:D<

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
فدات داداش.گفتم که مواقعی که نیست بخاطر اینه که فایلهارو رو سرور ایران انتقال میدن تا مشکلشون برطرف بشه
اگه اکانت رجیستر کنی تا 90 روز فایلتو نگه میداره.درضمن 50گیگم واست فضا نگه میداره
ینی اینهارو همش با یه رجیستر اکانت رایگان بهت میده.پس از من میشنوی حتما یه یوزر بساز.خیلی خوبه.50 گیگ کم نیستا >:D<

واسه کدوم سایته دوست عزیز؟

• Like

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
ینی اینهارو همش با یه رجیستر اکانت رایگان بهت میده.پس از من میشنوی حتما یه یوزر بساز.خیلی خوبه.50 گیگ کم نیستا :D
اقا مرسی
من دیشب چند فایل 4 گیگی رو برای مستقیم کردن استفاده کردم
حالا یه سوال
هر چند تا فایل بخوام میتونم مستقیم کنم؟
و اینکه الان یه یوزر میسازم و رجیستر میکنم
ایا اون فایلهای قبلیم برای یه هفته حدودا اعتبار دارن؟

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
واسه کدوم سایته دوست عزیز؟
برا سایت خاصی نیست.خودش آپ سنتره دیگه
اقا مرسی
من دیشب چند فایل 4 گیگی رو برای مستقیم کردن استفاده کردم
حالا یه سوال
هر چند تا فایل بخوام میتونم مستقیم کنم؟
و اینکه الان یه یوزر میسازم و رجیستر میکنم
ایا اون فایلهای قبلیم برای یه هفته حدودا اعتبار دارن؟
فدات
آره هرچندتا بخوای میتونی اما سقف آپلود برا یوزر رایگانش 50گیگه
اون قبلیارو اگه بدون یوزر آپلود کردی تا 15 روز نگه میداره و روی این منتقل نمیشه ولی یه راهی داره که میشه هرفایلی اعم از اینکه خودت آپلود کرده باشی یا کس دیگه روی اکانت خودت بیاریش اما یادم رفتم متاسفانه.تا جایی که یادمه آخر لینک یه چیزی اضافه میکردن یادم نیست
-------------
دوستان من یه چیزو اصلاح کنم.ماندگاری فایل برای اعضایی رجیستر کننده 30 روزه.اون 90 روز برای اکانت ویژست.بدون اکانتم آپلود کنین تا 15 روز نگه میداره.ببخشید :)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
برا سایت خاصی نیست.خودش آپ سنتره دیگه

فدات
آره هرچندتا بخوای میتونی اما سقف آپلود برا یوزر رایگانش 50گیگه
اون قبلیارو اگه بدون یوزر آپلود کردی تا 15 روز نگه میداره و روی این منتقل نمیشه ولی یه راهی داره که میشه هرفایلی اعم از اینکه خودت آپلود کرده باشی یا کس دیگه روی اکانت خودت بیاریش اما یادم رفتم متاسفانه.تا جایی که یادمه آخر لینک یه چیزی اضافه میکردن یادم نیست
-------------
دوستان من یه چیزو اصلاح کنم.ماندگاری فایل برای اعضایی رجیستر کننده 30 روزه.اون 90 روز برای اکانت ویژست.بدون اکانتم آپلود کنین تا 15 روز نگه میداره.ببخشید :)
منظورم آدرس سایت بود :D
4upload.com
اینه؟

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوستان من استار وار واسه ریجن دو رو میخوام دانلود کنم.توی کنسول 29 گیگ هست تقریبا ولی با این برنامه 19.2 گیگ میشه واسه دانلود.چجوریه؟مابفیش رو بعدا دانلود میکنه؟
یا بعد توی خود کنسول اکسترکت میشه و همون 29 گیگ میشه در آخر؟
اخرین اپدیت استار وار ریجن دو 1.08 هست؟؟

یه چیز دیگه اینکه اخرین اپدیت ufc ریجن دو،کسی لینک دانلودش رو داره؟؟

خیلی ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر