لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
دوست عزیز pejmAn001
یه لطفی کن یا لینک آپدیت های پست اول رو پاک یا به روز شده اش رو بذار
من 8.5 گیگ آپدیت 1.06 شادوو رو دانلود کردم بعد میبینم دستگاه اپدیت 1.07 رو میخواد.گفتم شاید با تغییر اسم به 1.07 بشه با برنامه ریخت توی کنسول.ولی تا 6 مگ که میره هی ریست میشه.

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
یعنی اینقد سرتون شلوغه جواب مارو کسی نمیده؟

1 سوال پرسیدم همش!!!
برای اینکه این لینکا بدرد بخوره من باید بازیو به صورت دیجیتالی از store.ps4 بخرم بعد پازش کنم و با این لینکا که دانلودشون کردم داخل کامپیوتر ادامه بدم؟؟؟
درست فهمیدم؟؟؟

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
دوست عزیز pejmAn001
من 8.5 گیگ آپدیت 1.06 شادوو رو دانلود کردم بعد میبینم دستگاه اپدیت 1.07 رو میخواد.گفتم شاید با تغییر اسم به 1.07 بشه با برنامه ریخت توی کنسول.ولی تا 6 مگ که میره هی ریست میشه.
دوست عزیز شما اول ببین دستگاه چه آپدیتی میخواد ازت بعد لینک از سایت بردار چون اینجوری دچار مشکل نمیشی و کلی گیگ به فنا نمیره و اینکه اگه نبود درخواست کن که دوستان بزارند.

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
یعنی اینقد سرتون شلوغه جواب مارو کسی نمیده؟

1 سوال پرسیدم همش!!!
برای اینکه این لینکا بدرد بخوره من باید بازیو به صورت دیجیتالی از store.ps4 بخرم بعد پازش کنم و با این لینکا که دانلودشون کردم داخل کامپیوتر ادامه بدم؟؟؟
درست فهمیدم؟؟؟
ببین دوست عزیز شما بازی میخری اوکی
بعد طبق اموزش psx لینک میگیری اوکی
بعد میدی داخل برنامخ ای که تو تایپیک دوم هست پارت بندی میکنه
و در اخر دانلود و انتقال حالا این لینکا چیه بچه ها گذاشتن این لینکا کار شمارو راحت کرده

شما دیگه نمیخواد لینک گیری کنی یعنی بری و طبق اموزش لینکو بگیری دقت کن:
1.بازیو میخری
2.مثلا فیفا 15 ریجن 1 بعد بازیو میای میبی ریجن 1 بچه ها گذاشتن لینکو
3.لینکو میدی تو برنامه که تو تاپیک دوم هست تا پارت بندی شه.
4.دانلود میکنی از pc و بعد طبق اموزش انتقال میدی تمام دیگه فکر کنم خیلی تابلو توضیح دادم

نکته :
دوستان واسه اپدیت همیشه اول با دستگاه چک کنید اخرین اپدیتو بعد اگر بچه ها لینک گذاشته بودن دانلود کنید.

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
دوست عزیز pejmAn001
دوستمون پاسخ دادن ولی گفتم نکته ای رو متذکر شم
در پست اول تاپیک اشاره شده که آپدیتی که قرار گرفته حتمن آخرین آپدیت از بازی نیست امکان داره آپدیت جدیدتری اومده باشه پس بهتره اول روی کنسول خودتون ببینید چه آپدیتی میخواد و بعد اقدام به دانلود کنید و نکته دوم اینکه من همه این بازی هارو ندارم که بخوام آخرین آپدیت رو بذارم و همونجوری که توی پست اول ذکر شده تمامی لینک هارو دوستان زحمت میکشن و من فقط توی پست اول میذارم برای راحت پیدا کردنشون
موفق باشید

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان میشه لطف کنید و لینک اخرین اپدیت driveclub ریجن 2 رو بزارید ؟
یه سوال هم داشتم میخوام بدونم دیتای ریجن های مختلف با هم فرق دارم الان من بازیم ریجن 2 هست اگه دیتای ریجن یک دانلود کنم نصب نمیشه ؟

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
مرسی ممنون
فقط یه سوال کوچیک من اگه بازیو به صورت بلوری بخرم بهتر نیست؟؟
اخه اینجوری که باید تقریبا همونقدر پول بدم تازه وقت و زندگیمم روشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر