لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

فایل DP مثل قفل سونی هست تا دانلودش نکنی ادامه نصب بازیت انجام نمیشه دوست عزیز

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

آخرین ویرایش:
دوستان من وقتی میخوام فایل دانلود شده رو از PC به کنسول انتقال بدم تا 12MB میره و بعد بر میگرده از اول دوباره فایل انتقال میده اما بازم از 12MB عبور نمیکنه . بعد از چند دقیقه هم ارور میده کلا فایلی انتقال نمیده . نمیدونید مشکل از کجاس ؟

دوست عزیز خوب چک کن فایلی می خوای انتقال بدی اپدیت بازی چه ورژنی اگه هم خوانی نداشته باشع هنگام انتقال ارور میده یک علت دیگه هم هست مشکل ماره فایروال ویندوزته غیرفعال کن هنگام انتقال مشکلت حل میشه

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

آخرین ویرایش:
سلام به همه
من موقع دانلود این لینکها با idm بین 3تا5 کیلو بایت سرعت دارم(سرعت اصلی دانلودم بین 28تا 30kB هست)
راهی هست که سرعتم بالاتر بره؟؟ راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام به همه
من موقع دانلود این لینکها با idm بین 3تا5 کیلو بایت سرعت دارم(سرعت اصلی دانلودم بین 28تا 30kB هست)
راهی هست که سرعتم بالاتر بره؟؟ راهنماییم کنید ممنون میشم
کانکشن هات رو بزار روی 1 فقط هواست باشه اگه برق از کله کامپیوتر بپره فایلت خراب میشه و باید از اول دانلود کنی

Valiant Hearts Region JP
GTAV A0110-V0100 Update R1 Part1
GTAV A0110-V0100 Update R1 Part2
GTAV A0110-V0100 Update R1 DP

سلام خسته نباشید واقعا، من مبتدی هستم و یه سوال ذهنمو در گیر کرده و اون اینه که این لینکها (لینکهای خود بازی نه اپدیت بازیها) به چه درد میخورن؟ مگه میشه اونارو منتقل کرد روی دستگاه؟ درواقع میدونم که با اموزشی که در سایت هست میشه اینکارو کرد ولی تا لینک دانلودش در ps4 نباشه که نمی شه؟ و سوالم در واقعه همینه که چطوری در ps4 بازی رو دانلود کنم؟ باید با استفاده از گیفت کارت بازی رو بخرم مثلا با قیمت 59$؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or