لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
فایل DP مثل قفل سونی هست تا دانلودش نکنی ادامه نصب بازیت انجام نمیشه دوست عزیز

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من وقتی میخوام فایل دانلود شده رو از PC به کنسول انتقال بدم تا 12MB میره و بعد بر میگرده از اول دوباره فایل انتقال میده اما بازم از 12MB عبور نمیکنه . بعد از چند دقیقه هم ارور میده کلا فایلی انتقال نمیده . نمیدونید مشکل از کجاس ؟

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
دوست عزیز خوب چک کن فایلی می خوای انتقال بدی اپدیت بازی چه ورژنی اگه هم خوانی نداشته باشع هنگام انتقال ارور میده یک علت دیگه هم هست مشکل ماره فایروال ویندوزته غیرفعال کن هنگام انتقال مشکلت حل میشه

sigpic108388_2_gif.jpg

فروش PSN کارت

[psnpid]l_R_A_N[/psnpid]

آخرین ویرایش:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
من موقع دانلود این لینکها با idm بین 3تا5 کیلو بایت سرعت دارم(سرعت اصلی دانلودم بین 28تا 30kB هست)
راهی هست که سرعتم بالاتر بره؟؟ راهنماییم کنید ممنون میشم

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
سلام به همه
من موقع دانلود این لینکها با idm بین 3تا5 کیلو بایت سرعت دارم(سرعت اصلی دانلودم بین 28تا 30kB هست)
راهی هست که سرعتم بالاتر بره؟؟ راهنماییم کنید ممنون میشم
کانکشن هات رو بزار روی 1 فقط هواست باشه اگه برق از کله کامپیوتر بپره فایلت خراب میشه و باید از اول دانلود کنی

Valiant Hearts Region JP
GTAV A0110-V0100 Update R1 Part1
GTAV A0110-V0100 Update R1 Part2
GTAV A0110-V0100 Update R1 DP

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
دوستان آخرین آپدیتی که برای Battlefield 4 اومده همون آپدیت شماره 1.18 با حجم 3.1 گیگ هست که تو صفحه اصلی گذاشته شده؟

navidmetal

کاربر سایت
Nov 24, 2010
11
سلام خسته نباشید واقعا، من مبتدی هستم و یه سوال ذهنمو در گیر کرده و اون اینه که این لینکها (لینکهای خود بازی نه اپدیت بازیها) به چه درد میخورن؟ مگه میشه اونارو منتقل کرد روی دستگاه؟ درواقع میدونم که با اموزشی که در سایت هست میشه اینکارو کرد ولی تا لینک دانلودش در ps4 نباشه که نمی شه؟ و سوالم در واقعه همینه که چطوری در ps4 بازی رو دانلود کنم؟ باید با استفاده از گیفت کارت بازی رو بخرم مثلا با قیمت 59$؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر